Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
darceky priatelka

Nápady na darčeky pre priateľku alebo partnerku

Nájsť vhodný darček pre priateľku, prípadne partnerku, môže byť poriadnou výzvou. Nejde pri tom len o to, aby ste na ňu urobili dojem podľa možnosti drahým darčekom alebo mnohými darčekmi. Omnoho viac si Vaša partnerka želá darček, ktorým jej ukážete, že poznáte jej záľuby, potreby a želania. Pre všetkých nerozhodných prinášame zopár darčekových tipov, ktorými zaručene urobíte Vašu priateľku alebo partnerku šťastnou.

Prekvapenia, ktoré idú od srdca

Keď sa sviatky blížia, mnohí sa pýtajú, ako by mohli nájsť vhodné darčeky pre svoju priateľku alebo partnerku. Prirodzene, že človek chce darovať niečo krásne, čo by malo, samozrejme, vyhovieť jej osobnému vkusu. Prinášame Vám zopár tipov na klasické a kreatívne darčeky.
Cennosti pre partnerku

Cennosti pre partnerku

Väčšina žien obľubuje šperky, a preto sú jagavé doplnky často dobrou voľbou pri hľadaní perfektného darčeka pre priateľku. Skvelou retiazkou alebo módnym prsteňom zvolíte ozajstnú „klasiku“. Kým sa rozhodnete, zamerajte sa na to, aké šperky Vaša priateľka nosieva a či napríklad nosí strieborné alebo zlaté šperky.

Objavte hodinky & šperky
Wellness & beauty

Wellness & beauty

Mnoho žien obľubuje wellness a starostlivosť. Ktorá žena sa nenechá rada rozmaznávať? Veľmi obľúbené sú napríklad kúpeľové prímesi a oleje, ktoré lákajú k tomu, aby sme si dopriali uvoľňujúci wellness deň. Produkty na krásu sú navyše často veľmi drahé, preto je výhodné vedieť, akú značku obdarúvaná uprednostňuje.

Objavte wellness & beauty

Štyri darčekové tipy pre partnerku

Ešte nie ste rozhodnutý, akým darčekom môžete Vašej žene alebo priateľke ukázať, aká je pre Vás dôležitá? Možno nájdete medzi našimi štyrmi tipmi inšpiráciu na pekný darček, ktorý ju nadchne.

1. Pekná vôňa

Dobrý parfum je ako darček pre priateľku ozajstnou „klasikou“. Dôležité je, aby ste pri výbere ulahodili vkusu obdarovanej. Všímajte si pri nákupoch narážky Vašej partnerky, často Vám náhodne prezradí, ktorý parfum by rada mala, a poteší sa, keď si to všimnete.

2. Milé doplnky, ohrievacie fľaše a pod.

Vaša priateľka rýchlo vymrzne? Potom sa ako darček ponúkajú napríklad vkusné teplé rukavice alebo vhodný šál. Aj z ohrievacej fľaše v peknom obale alebo z flaušového županu v kombinácii s niekoľkými voňavými kúpeľovými doplnkami sa bude Vaša partnerka určite tešiť.

3. Vlastnoručne zostavená hudba

Spája Vašu priateľku a Vás určitá hudba, ktorú ste v pekných chvíľach spolu počúvali, alebo existuje pieseň, ktorej text Vám Vašu priateľku pripomína? Tak potom z toho zostavte CD alebo playlist. Pri spoločnom počúvaní bude Vaša partnerka určite dojatá a získa týmto darčekom pekné spomienky, ktoré si tak často, ako bude chcieť, môže znovu prehrať.

4. Profesionálne fotenie

Ak Vaša partnerka obľubuje fotografie a je sama rada modelom, darujte jej fotenie u profesionála ako nezabudnuteľný zážitok. Môže to byť fotenie len jej samotnej alebo Vás oboch ako páru, v štúdiu alebo na pozadí prírody. Starostlivo si však vopred prezrite webovú stránku fotografa, aby bol štýl obrázkov a vkus vhodný pre Vašu partnerku.

Viac darčekov

Nápady na darčeky pre mamu

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ocka

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deti

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre babku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deda

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľa

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ženy

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre mužov

Objavte teraz

Ešte viac nápadov na darčeky od Tchibo

  • Snehové reťaze na topánky
Pre bezpečnosť chôdze po zľadovatených a hladkých povrchoch
9,99
6,99
Náhľad
1 ...