Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
darceky priatel

Nápady na darčeky pre priateľa alebo partnera

Nájsť vhodný darček pre priateľa alebo partnera môže byť naozajstnou výzvou. Páni často robia veľké tajnosti a nechcú prezradiť, čo by im urobilo radosť. Aby ste napriek tomu mohli nájsť originálny darček, treba začať s plánmi v pravý čas. Zostavili sme pre Vás zopár inšpirácií.

Len to najlepšie pre milého

Priateľa alebo partnera chceme prekvapiť a potešiť niečím nezvyčajným. Pravdepodobne sa úprimne nepoteší z páru ponožiek, vreckoviek alebo kravaty. Naproti tomu môžeme zabodovať niečím výnimočným. Tu Vám prinášame niekoľko podnetov na originálne darčeky.
Inovatívna technika

Inovatívna technika

Technické hračky a inovatívne produkty prebudia v mužovi dieťa a ako darčeky sa postarajú o to, aby sa Vášmu priateľovi alebo partnerovi rozžiarili oči. Pritom to nemusí vždy byť ten najinovatívnejší tablet, smartfón alebo čítačka elektronických kníh. Aj dôvtipné USB alebo Bluetooth zariadenia ho určite potešia.

Objavte techniku
Módne doplnky

Módne doplnky

Aj muži sa radi páčia a zaujímajú sa o trendy v móde. Preto sú doplnky vhodným darčekom nielen pre ženy. Štýlu znalý priateľ sa určite poteší nápaditému darčeku, ako sú hodinky alebo kazety na hodinky, mäkká kožená peňaženka, pár pekných rukavíc so šálom, ktorý sa k nim hodí, alebo elegantný opasok.

Objavte doplnky

Štyri tipy na darčeky pre priateľa alebo partnera

Najradšej by sme originálnym darčekom nielen ulahodili vkusu nášho milovaného, ale súčasne vyjadrili aj naše city k nemu. Každý darček pre partnera však nemusí byť zjavne romantický. Aj ten, kto sa vážne zaujíma o hobby a záľuby svojho partnera a prichystá v tejto súvislosti vhodný darček, dokazuje svoj záujem a porozumenie. Hľadáte ešte pekný darček pre svojho manžela alebo priateľa, ale stále váhate? Pripravili sme pre Vás celkom rozdielne tipy, vďaka ktorým azda rýchlo uspejete.

1. Darčekové poukážky na podujatia

Spoločné podujatia a vzrušujúce zážitky sú pre začínajúce i dlhoročné páry veľkou zábavou, pokojne môže ísť aj o niečo zvláštne. Aké by to bolo, venovať ako darček akčnému nadšencovi poukážku na bungee jumping alebo na jazdu na Ferrari? Ak nemá rád až také dobrodružstvo, vyberte namiesto toho možno deň v lanovom centre alebo radšej kuchársky kurz sushi.

2. Vstupenka na koncert alebo športové podujatie

Váš priateľ alebo manžel sa zaujíma o určitý druh športu? Potom mu darujte vstupenku na ďalší zápas jeho futbalového mužstva, na preteky Formuly 1 alebo boxerský zápas. Aj lístky na koncert obľúbenej kapely budú určite dobrým darčekom a dajú sa pravdepodobne spojiť aj s prenocovaním v romantickom hoteli.

3. Vlastnoručne vytvorená fotokniha

Pre páry, ktoré sú už dlho spolu, je dobrým nápadom aj vlastnoručne vytvorená fotokniha. Môžete v nej použiť obrázky z mimoriadnych momentov Vášho vzťahu, alebo napríklad fotky z Vašej poslednej dovolenky ako jedinečnú a úplne osobnú spomienku na spoločne strávený čas.

4. Súprava na starostlivosť o auto

Muži, ktorí milujú svoje auto alebo motorku, sa s veľkou pravdepodobnosťou s nadšením venujú dôkladnej starostlivosti o svoje vozidlo. Čistiace prostriedky na lak, kokpit či disky kolies alebo exkluzívne náradie budú pre neho tým správnym vianočným darčekom.

Viac nápadov na darčeky

Nápady na darčeky pre mamu

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ocka

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deti

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre babku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deda

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ženy

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre mužov

Objavte teraz

Ešte viac nápadov na darčeky od Tchibo

1