Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
darceky babka

Nápady na darčeky pre babku

Stará mama je jedna z najdôležitejších osôb vo Vašom živote. Často veľmi pomáha pri výchove detí a stará sa o ne napríklad počas pracovného času rodičov. Nečudo, že medzi deťmi a starými rodičmi vzniká tesné puto a že chcete svojej starej mame napríklad na narodeniy alebo pri inej príležitosti urobiť mimoriadnu radosť. Pre všetkých, ktorí práve hľadajú vhodný darček pre najlepšiu babku na svete, sme zozbierali niekoľko tipov a podnetov.

Klasické darčeky pre staré mamy

Doprajte si na vyberanie vhodného darčeka čas. Porozmýšľajte spolu s partnerom a tiež so svojimi deťmi, čo starej mame prinesie radosť. Ak ste predsa len zabudli na čas a potrebujete rýchlo darček, máme pre Vás zopár klasických nápadov na darčeky, ktorými zaručene nič nepokazíte.
Darujte šperk

Darujte šperk

„Šperk je najkrajším symbolom mimoriadneho ocenenia a obzvlášť sa preto odporúča ako darček pre babku,“ vysvetľuje Eva Schneiderová, produktová expertka Tchibo. „Darovanie šperkov a doplnkov z ušľachtilých materiálov – ako sú zlato, koža a predmety vykladané zirkónmi – sú presne to správne pre takého dôležitého človeka, akým je stará mama."

Objavte hodinky a šperky
Vlastnoručne vyrobené

Vlastnoručne vyrobené

Keď obľubujete kreatívnu prácu alebo ste zruční, môžete sa pokúsiť o niečo vlastnoručne vyrobené. Čo takto koláž zo spoločných momentiek alebo vlastnoručne ušitá taška? Z vlastnoručne upečených mafinov, cake pops a pod. sa poteší každý maškrtník bez ohľadu na príležitosť.

Objavte všetko pre ručné práce

Štyri darčekové tipy pre babku

Darčeky, ktorými chceme našej babke urobiť mimoriadnu radosť, by nemali byť spotrebné predmety, pretože ona sama najlepšie vie, čo potrebuje a čo používa. Hodnotný darček pre starú mamu je preto čas, ktorý môže stráviť spolu so svojimi vnúčatami. Práve darčeky, z ktorých majú obaja niečo, pripravia Vašej starej mame veľa radosti. Zhromaždili sme pre Vás štyri nápady na darčeky, možno je medzi nimi niečo vhodné aj pre Vašu starú mamu.

1. Spoločný zážitok

Vaša stará mama nemá žiadne materiálne želania alebo si ich vždy sama splní? Veľkú radosť jej môžete bezpochyby pripraviť, keď naplánujete peknú udalosť, ktorú môžete zažiť spolu s ňou. Chodí Vaša stará mama rada do divadla, opery alebo ju baví navštevovať ZOO? Vyberte skvelú udalosť podľa záľub Vašej babky.

2. Nostalgické spomienky

Ak si Vaša stará mama rada spomína na veci zo svojej minulosti, tak jej venujte prostredníctvom vhodného darčeka cestovanie v čase! Môže to byť napríklad zbierka DVD s „klasikami“ niekdajších obľúbených filmových hviezd alebo pekná fotokniha.

3. Rodinný portrét

Veľkú radosť urobíte svojej babke určite aj profesionálnym rodinným portrétom. Zvolajte svoju rodinu na návštevu fotografa a zaobstarajte pekný rám na vzniknutú fotografiu. Alternatívne môžete zhotoviť fotokoláž.

4. Audiokniha

Miluje Vaša babka napínavé kriminálky alebo romantické príbehy? Potom bude dobrá audiokniha presne ten správny darček, ktorý jej urobí radosť. Oproti bežnej knihe môžete audioknihu spoločne počúvať v príjemnej atmosfére.

Viac nápadov na darčeky

Nápady na darčeky pre mamu

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ocka

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deti

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deda

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľa

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ženy

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre mužov

Objavte teraz

Ešte viac nápadov na darčeky od Tchibo

niekoľko kusov
  • Domáca bunda
Z príjemne mäkkej zmesi bavlny
29,95
19,99
Náhľad
  • Úložný box »Šijacie potreby«
Na prehľadné uloženie šijacích potrieb, spodnej bielizne, ponožiek atď. s ochranou proti prachu
27,95
14,99
Náhľad
  • Snehové reťaze na topánky
Pre bezpečnosť chôdze po zľadovatených a hladkých povrchoch
9,99
6,99
Náhľad
1 ...