Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
darceky deti

Nápady na darčeky pre deti

Darčeky sú práve pre malých členov rodiny vždy niečím úplne výnimočným. Mnohí rodičia, starí rodičia a priatelia premýšľajú už mnoho týždňov vopred pred samotným sviatkom, čím by mohli svoje dcéry a synov, netere a synovcov, ako aj krstné deti potešiť. Aby ste pre svoje deti našli vhodné balíčky na narodeniny, Vianoce alebo Veľkú noc a nemuseli obstarávať darčeky na poslednú chvíľu, nazhromaždili sme pre Vás zopár užitočných tipov.

Pre žiariace detské oči

Hračka pre malých

Hračka pre malých

Ozajstnou „klasikou“ sú ešte stále plyšové zvieratká. Aby ste pre svoje dieťa našli správneho „plyšiaka“, zamerajte sa na jeho obľúbené zvieratko. Okrem toho sú bábiky, pretekárske autíčka a železnice alebo napínavé stolné hry skvelými darčekmi pre deti. Dobrým nápadom sú tiež tradičné obchody s drevenými výrobkami a detské kuchynky, ktorými môžete malých obdarovať.

Objavte hračky
Skvelé darčeky pre veľké deti

Skvelé darčeky pre veľké deti

Technika, počítače a videohry: Práve pre staršie deti, ktoré sú na klasické hračky už priveľké, je ako nápad na darček vhodná technika, ako napríklad skvelé slúchadlá na MP3 prehrávač alebo – pre tínedžerov – veselé príslušenstvo mobilu. Ale: videohry a všetko ostatné by malo byť vhodné pre deti. Dávajte pozor na údaje týkajúce sa veku a v prípade pochybností sa poraďte s odborníkom.

Objavte elektroniku
Nápady pre školu a škôlku

Nápady pre školu a škôlku

V neposlednom rade sa tiež ponúka obdarovať deti písacími potrebami alebo škôlkarov pomôckami na majstrovanie. Pestré ligotavé alebo voskové pastelky, vzorované lepiace pásky alebo farebné papiere sú praktické a súčasne prinesú zábavu. V kombinácii s novou taškou do škôlky alebo školským ruksakom malých tieto praktické pomôcky určite potešia.

Objavte písacie potreby a pod.

Štyri darčekové tipy pre našich malých

Rozpoznať ozajstné prianie detí nie je vždy ľahkou úlohou. Obzvlášť pri malých deťoch sú priania nezriedka krátkodobé a želaná hračka skončí už po niekoľkých dňoch zabudnutá v skrini. Aby sa Vám toto pri výbere hračky nestalo, máme pre Vás pripravené tipy, ktorými by ste mohli deti nadchnúť.

1. Vlastnoručne vytvorené obrázkové príbehy

Či medvedík, kučeravý psík alebo ružový poník – malé deti milujú svojich maznáčikov a najradšej ich berú všade so sebou. Prečo teda z toho neurobiť celý príbeh? Vyfotografujte plyšové zvieratko v rozličných situáciách – napríklad v posteli pri túlení sa alebo s ruksakom Vášho dieťaťa. Potom už chýba len jednoduchý príbeh, ktorý spolu s obrázkami zvečníte vo fotoknihe a Váš vlastnoručne vyrobený darček určite tak rýchlo neupadne do zabudnutia.

2. Detské oblečenie

Oblečenie je v prvom rade zmysluplný darček, keďže deti rastú, a preto tak či tak stále potrebujú nové kusy oblečenia. Kto by chcel urobiť obdarovanému dieťaťu súčasne aj ozajstnú radosť novými nohavicami alebo pulóvrom, mal by pri tom myslieť na vhodnosť podľa veku. Malé deti sa rýchlo nadchnú oblečením s ich obľúbeným zvieratkom alebo motívom – staršie deti naproti tomu pokladajú za veľmi dôležité, aby sme poznali a rešpektovali ich osobný vkus.

3. Veku primerané knihy alebo rozhlasové hry

Mnoho detí každého veku obľubuje napínavé príbehy vo forme kníh alebo rozhlasových hier. Už najmenšie deti rady počúvajú pred spaním rozprávky na dobrú noc a starší školáci sa radi ponárajú do napísaného či predčítaného sveta fantázie alebo sa prehrabávajú v praktických príručkách venovaných ich obľúbenej téme.

4. Vstupenky do zábavného parku a pod.

Pekným nápadom na darček, z ktorého Vaše dieťa bude zaručene niečo mať, sú vstupenky – napríklad do zábavného parku, ZOO alebo aquaparku. Alebo sa Vaše dieťa nadchýna určitým športom a rado by si s Vami pozrelo nasledujúci zápas svojho obľúbeného tímu?

Viac nápadov na darčeky

Nápady na darčeky pre mamu

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ocka

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre babku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deda

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľa

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ženy

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre mužov

Objavte teraz

Ešte viac nápadov na darčeky od Tchibo

  • Prestierania na vymaľovanie »Francúzsko« s pastelkami
30 prestieraní z papiera s 5 rozličnými motívmi
6,99
4,99
Náhľad
  • Puzzle »Star Wars™«
2x 1 000 dielikov
14,99
12,00
Náhľad
  • Narodeninová cirkusová manéž z dreva so svietnikmi na čajové sviečky
Ideálny narodeninový rituál pre deti do 10 rokov
14,99
7,99
Náhľad
  • Hádzacia plážová hra
Zábavná hra zameraná na zručnosť – stačí rozvinúť uterák, pripevniť ho k zemi, vyznačiť cieľ a naplniť vrecká
12,99
10,00
Náhľad
niekoľko kusov
  • Svetlo na šnúrky do topánok
Rozsvieti sa pri každom pohybe nohy
6,99
6,00
Náhľad
niekoľko kusov
  • Cestovné hry JUMBO »Husia hra« a »Hady a rebríky«
2 v 1: klasické spoločenské hry pre celú rodinu
9,99
8,00
Náhľad
Žiaľ už vypredané
  • Hojdacie zvieratko »Plyšový slon«
Verný spoločník pri hojdaní
79,95
69,95
Žiaľ už vypredané