Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
darceky dedo

Nápady na darčeky pre deda

Dedo má už všetko a nechce mať nič. Ale vždy sa náramne poteší, keď niečo leží pod vianočným stromčekom alebo na narodeninovom stole. Nájsť osobitý darček pre starého otca nie je teda žiadna ľahká úloha. Ak by ste Vy alebo Vaše deti chceli starému otcovi ukázať, ako si ho ceníte, vyhľadali sme pre Vás zopár nápadov, ktoré Vás môžu inšpirovať pri Vašom hľadaní vhodného darčeka.

Klasické darčeky pre starého otca

Kto chce svojmu dedovi urobiť radosť, premýšľa nad originálnym darčekom. Zohľadnite individuálne priania starého otca, vtedy bude darček osobitý a stretne sa s veľkým ohlasom u obdarovaného.
Pre vášnivého domáceho majstra

Pre vášnivého domáceho majstra

Premyslené darčeky ukážu Váš záujem o hobby Vášho deda. Mnohí muži sa sami označujú za ambicióznych domácich majstrov a dedo k nim pravdepodobne patrí tiež. Prekvapte ho teda novou remeselnou súpravou alebo príslušenstvom, ktoré obohatia jeho dielňu.

Všetko pre domácich majstrov
Vlastnoručne vyrobené

Vlastnoručne vyrobené

Aj mladšie deti bývajú vášnivými domácimi majstrami. Spolu so svojimi rodičmi môžu vytvoriť napodobeninu domu, ktorý dedo kedysi postavil, či iné miniatúry, prípadne obrázky obľúbených budov, krajín alebo malieb.

Objavte všetko pre ručné práce
Nadčasové doplnky

Nadčasové doplnky

Náš expert na pánske produkty odporúča pre deda módne, ale napriek tomu nadčasové doplnky, ako kravaty, opasky či peňaženky, lebo týmito „klasikami“ možno deda vždy potešiť. Ale aj nový kúpací plášť alebo meteorologická stanica sú pekné nápady na darčeky.

Objavte pánske produkty

Štyri tipy na darčeky pre deda

Chceli by ste svojmu starému otcovi vhodným darčekom ukázať, že ste súčasťou jeho života, ale potrebujete na to inšpiráciu? Tu sme pre Vás našli štyri nápady na darčeky, ktorými môžete svojho milého deda naozaj potešiť.

1. Digitálny fotorámik

Fotografie vnúčat napĺňajú každého deda veľkou hrdosťou a sú pre neho istotne vždy vhodným darčekom. Pritom nemusíte vždy darovať len klasický obrazový rám. Do digitálneho rámika môžete uložiť mnoho spomienkových fotografií.

2. Spomienkové fotoknihy

Kto má za sebou takú dlhú minulosť ako Váš starý otec, veľa zažil a ešte viacej by o tom mohol rozprávať. Fotokniha s historickými fotografiami z čias jeho mladosti bude pre deda výnimočným vianočným darčekom, ak po jeho rozbalení využijete príležitosť a pri jeho spoločnom prezeraní sa podelíte o dojmy z videného.

3. Ročná vstupenka do ZOO, do krytej plavárne a pod.

Je Váš starý otec rezký a je rád aktívny? Mnohí starší muži, ktorí majú ešte radosť zo športu a pohybu, chodia radi plávať alebo na prechádzky. Darujte svojmu podnikavému dedovi ročnú vstupenku do krytej plavárne alebo ZOO – a bude najlepšie, ak mu potom na vychádzke budete robiť spoločnosť.

4. Remeselné potreby pre dom a záhradu

Púšťa sa Váš starý otec najradšej činorodo do práce v záhrade alebo opráv na dome? Potom sa určite poteší novému vybaveniu na túto činnosť! Ak sa v náradí dostatočne dobre nevyznáte, nebude namiesto toho vhodným darčekom pre Vášho deda poukážka na nákup v obchode pre dom a záhradu?

Viac nápadov na darčeky

Nápady na darčeky pre mamu

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ocka

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deti

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre babku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľa

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ženy

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre mužov

Objavte teraz

Ešte viac nápadov na darčeky od Tchibo

1