Tchibo Newsletter

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a ušetrite 10 % pri ďalšom nákupe!1


Môžete sa tešiť na tieto benefity:

Akcie
a ponuky
Ponuky z aktuálnych kolekcií, sezónne zľavy a výpredaje, špeciálne akcie platné iba pre odoberateľov Newsletteru a oveľa viac.
Poukaz na
10% zľavu1
Náš darček pre Vás: uvítacia zľava 10 % na produkty v našom e-shope tchibo.sk po úspešnom registrovaní sa k odberu Newsletteru.
Všetky informácie
na jednom mieste
V našom Newsletteri nájdete najčerstvejšie novinky a dôležité informácie o Tchibo na jednom mieste a budete o nich vedieť ako prví!
Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách!2

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania Newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Poznáte už TchiboCard?

Zaregistrujte sa teraz a zaistite si výhody:

  • Zbierajte Vernostné zrnká: s každým nákupom môžete zbierať Vernostné zrnká, uplatniť ich a ušetriť na ďalšom nákupe.3
  • Zaistite si výhodné ceny: môžete sa tešiť na stále nové výrobky za exkluzívne výhodné ceny, kávové akcie a špecialne zľavy len pre držiteľov TchiboCard.
  • Doprava a dobierka zadarmo: S TchiboCard za dopravu ani dobierku neplatíte! Ako exkluzívnemu zákazníkovi Vám doručíme aj objednávky pod 80 € úplne zadarmo.
Obľúbené & rozmanité

Objavte naše kategórie a kolekcie

Jarný piknik

Objavte teraz

Hor sa na dovolenku

Objavte teraz

Pohodové leto

Objavte teraz

Na čerstvom vzduchu

Objavte teraz

Dobré ráno!

Objavte teraz

Relax na balkóne

Objavte teraz

Zariaďujte a ušetrite!

Objavte teraz

Moje obľúbené farby

Objavte teraz

Veľké zľavy, veľký výber

Objavte teraz

Nezabudnuteľná jazda

Objavte teraz

Hurá, poďme von

Objavte teraz

Záhradná párty

Objavte teraz

Celý deň v pohybe

Objavte teraz

Jemné farby, jarné strihy

Objavte teraz

Módne kúsky na každý deň

Objavte teraz
  1. Poukaz je platný jednorazovo na www.tchibo.sk 14 dní od úspešnej registrácie. Poukaz nie je možné kombinovať s inými ponukami a nie je možné ho uplatniť na nákup darčekovej karty. Hodnotu poukazu nie je možné vyplatiť v hotovosti.
  2. Samozrejme, kedykoľvek sa môžete z odoberania Newslettera odhlásiť. Na konci každého Newslettera nájdete príslušný odkaz.
  3. Zrnká zbierate za každých 0,50 € svojho nákupu. Zľavu možno uplatniť vo všetkých obchodoch Tchibo a na tchibo.sk od minimálnej hranice 10 Vernostných zrniek. Neplatí to pre partnerské akcie a darčekové karty. Vyplatenie hodnoty zrniek v hotovosti nie je možné.