Tchibo Newsletter

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a ušetrite 10 % pri ďalšom nákupe!1


Môžete sa tešiť na tieto benefity:

Akcie
a ponuky
Ponuky z aktuálnych kolekcií, sezónne zľavy a výpredaje, špeciálne akcie platné iba pre odberateľov Newsletteru a oveľa viac.
Poukaz na
10% zľavu1
Náš darček pre Vás: uvítacia zľava 10 % na produkty v našom e-shope tchibo.sk po úspešnom registrovaní sa k odberu Newsletteru.
Všetky informácie
na jednom mieste
V našom Newsletteri nájdete najčerstvejšie novinky a dôležité informácie o Tchibo na jednom mieste a budete o nich vedieť ako prví!
Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách!2

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania Newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Poznáte už TchiboCard?

Zaregistrujte sa teraz a zaistite si výhody:

  • Zbierajte Vernostné zrnká: s každým nákupom môžete zbierať Vernostné zrnká, uplatniť ich a ušetriť na ďalšom nákupe.3
  • Zaistite si výhodné ceny: môžete sa tešiť na stále nové výrobky za exkluzívne výhodné ceny, kávové akcie a špecialne zľavy len pre držiteľov TchiboCard.
  • Doprava a dobierka zadarmo: S TchiboCard za dopravu ani dobierku neplatíte! Ako exkluzívnemu zákazníkovi Vám doručíme aj objednávky pod 80 € úplne zadarmo.
Obľúbené & rozmanité

Objavte naše kategórie a kolekcie

Jesenná detská móda

Objavte teraz

V súlade s prírodou

Objavte teraz

Hrejivé a hebké

Objavte teraz

Wellness a relaxácia

Objavte teraz

Hor sa do sedla!

Objavte teraz

Tóny jesene

Objavte teraz

Krása skrytá v maličkostiach

Objavte teraz

Domáca pohoda

Objavte teraz

V blate a kalužiach

Objavte teraz

Jesenný výpredaj

Objavte teraz

Moje kráľovstvo

Objavte teraz

Jednoducho šik!

Objavte teraz

Tešíme sa na Vianoce

Objavte teraz

Kolekcia Tchibo Essentials

Objavte teraz

Prirodzený pocit pohodlia

Objavte teraz

Outdoorová móda

Objavte teraz
  1. Poukaz je platný jednorazovo na www.tchibo.sk 14 dní od úspešnej registrácie. Poukaz nie je možné kombinovať s inými ponukami a nie je možné ho uplatniť na nákup darčekovej karty. Hodnotu poukazu nie je možné vyplatiť v hotovosti.
  2. Samozrejme, kedykoľvek sa môžete z odoberania Newslettera odhlásiť. Na konci každého Newslettera nájdete príslušný odkaz.
  3. Zrnká zbierate za každých 0,50 € svojho nákupu. Zľavu možno uplatniť vo všetkých obchodoch Tchibo a na tchibo.sk od minimálnej hranice 10 Vernostných zrniek. Neplatí to pre partnerské akcie a darčekové karty. Vyplatenie hodnoty zrniek v hotovosti nie je možné.