Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
darceky mama

Nápady na darčeky pre mamu

Darčeky pre mamu by mali byť osobné a mali by jej urobiť veľkú radosť. Na tejto stránke nájdete niekoľko inšpirácií a nápadov na darčeky, aby sme Vám Vaše hľadanie a výber trochu uľahčili.

Klasické darčeky pre mamu

Pekný šperk alebo štýlový doplnok do domácnosti: niektoré darčeky sa v priebehu času etablovali ako absolútne klasické a to nie bezdôvodne. Takýmto darčekom totiž nemôžeme nič pokaziť.
Šperk

Šperk

Že je nám niekto vzácny môžeme vyjadriť darovaním šperku. Retiazky sú napríklad prekrásnym nápadom na darčeky pre mamy, keďže sa nosia pri srdci. V peknom medailóne môže každá mama nosiť cenné spomienky stále so sebou.

Objavte naše šperky

Dekorácie & bytové doplnky

Mama sa vždy postarala o to, aby bol domov najútulnejším miestom na svete. A aj dnes sa určite poteší peknej dekorácii, aby vytvorila nezabudnuteľný pocit domova. Prekvapte ju teda pekným doplnkom do domácnosti.

Objavte bytové doplnky

S láskou zabalené – pre ešte krajšie prekvapenie

Dávno sú preč tie dni nášho detstva, keď sme darček pre našu mamu lepkavými prstami krkvali do darčekového papiera. Hoci vtedy bola z toho určite šťastná, dnes prezentujeme svoje darčeky s väčšou zručnosťou. Lebo s láskou vytvorené darčekové obaly a pozdravy nie sú iba dekoráciou. Ukazujú – rovnako ako darček samotný – naše ocenenie.

Buďme pri balení kreatívni

Pekný obal môže urobiť radosť z toho, čo je v ňom ukryté, ešte väčšou. Predovšetkým skôr klasickým alebo praktickým darčekom môžete týmto spôsobom dodať individuálny ráz. Vyberte napríklad namiesto potlačeného darčekového papiera hnedý baliaci papier. Jeho čistá plocha ponúka veľa možností: Môžete papier polepiť maskovacou lepiacou páskou alebo ozdobným papierom pod torty. Alebo vystrihnite motívy – srdiečka, listy alebo sviečky z novinového papiera, zo zvyškov darčekového papiera či pohľadnice.

Vytvorte osobné blahoželania

Ako sa kedysi mama potešila blahoželaniu s vlastnoručne vpísanou básničkou veľkými načarbanými písmenami! Dnes sa často podpisujeme do predtlačených gratulácií – pritom existuje tak veľa možností ako vytvoriť osobné pozdravy. Najjednoduchšie: Vezmite peknú fotografiu, napríklad starú snímku Vás a Vašej mamy, a prilepte ju na kus zloženého farebného kartónu. Vhodný text k obrázku Vám určite rýchlo napadne.

Viac nápadov na darčeky

Nápady na darčeky pre ocka

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deti

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre babku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deda

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľa

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ženy

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre mužov

Objavte teraz

Ešte viac nápadov na darčeky od Tchibo

  • Blúzka
Predná strana s tkaným dielom, zadná strana a rukávy z mäkko splývavej zmesi viskózy Lenzing Viscose® a elastanu
17,99
9,99
Náhľad
  • Károvaná blúzka
Z mäkkej čistej bavlny
14,99
7,99
Náhľad
  • Blúzka
Predná strana s tkaným dielom, zadná strana a rukávy z mäkko splývavej zmesi viskózy Lenzing Viscose® a elastanu
17,99
9,99
Náhľad
1