Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
darceky muz

Nápady na darčeky pre mužov

Nájsť vhodný darček pre muža nie je také ťažké, ako by sa mohlo zdať – či už na narodeniny alebo na iné príležitosti. Už vopred pouvažujte o tom, aké individuálne priania muž má, potom zaručene nájdete niečo pre manžela, otca, syna, starého otca, najlepšieho a trvalého priateľa!

Evergreeny: Od klasických darčekov po inovatívne

Klasické & SOS darčeky

Klasické & SOS darčeky

Náš expert na produkty pre pánov odporúča ako darček pre muža mix klasických, typických SOS darčekov (ponožky, košele, slipy) a osobitých noviniek: „Ponúkame širokú paletu klasických a hodnotných produktov, ktoré muž po prvé vždy potrebuje a po druhé sa im vždy poteší. S nimi nemôžete nič pokaziť.“

Objavte pánsku módu
Muži & technika

Muži & technika

Osobité darčeky pre muža predstavujú produkty zábavnej elektroniky. Technikou nadšení muži upadajú do vytrženia pri novom smartfóne, tablete, digitálnej kamere, navigácii alebo televízore s plochou obrazovkou. Aj ďalšie zábavné médiá, ako DVD, blu-ray prehrávače, knihy alebo CD, prípadne poukážky sú skvelými darčekmi pre muža.

Objavte techniku

Štyri darčekové tipy pre mužov

Pre mužov sa obzvlášť hodia také darčeky, ktoré možno využiť pre spoločné hobby alebo záujmy. Vítané sú aj veselé a originálne prekvapenia. Ešte Vám chýba vhodný nápad na darček? Možno nájdete presne to pravé medzi našimi štyrmi tipmi.

1. Vybavenie pre zimné športy a outdoor

Chceli by ste obdarovať ozajstného outdoorového fanúšika? Zimné doplnky a vynálezy, ako rukavice na dotykový displej alebo lyžiarske okuliare, sú pre vyznávača zimných športov vhodnými darčekmi. Odhliadnuc od ročného obdobia existuje množstvo užitočných outdoorových pomôcok. Multifunkčný vreckový nožík, LED baterka alebo odolné a nepremokavé obaly sú darčeky, ktoré už teraz vzbudia radostné očakávanie nastávajúcej jari.

2. Delikatesy

Napriek tomu, že v sviatočnom čase už aj tak jeme a pijeme veľa dobrého, potešia nás ďalšie maškrty. Miestne špeciality a hodnotné liehoviny sú preto veľmi dobrými darčekmi pre Vašich priateľov! Čo napríklad osobné pivo ako darček? Rozličné druhy piva rôznych chutí sa pri tomto darčeku v každom prípade postarajú o zmenu!

3. Vtipné darčeky a doplnky

Mužov môžete prekvapiť aj nápadnými doplnkami a cennosťami. Darujte napríklad krikľavú USB chladničku, do ktorej sa zmestí jediná plechovka s nápojom. Alebo žeby radšej beamer? Takéto darčeky určite nie sú bezpodmienečne nevyhnutné na každodenné použitie, presvedčia však svojou hravosťou a zábavnosťou!

4. Produkty pre fanúšikov – napríklad pre športový klub

On pravidelne podporuje na futbalovom štadióne svoj klub ako dvanásty hráč? Potom mu v obchode pre klubových fanúšikov určite nájdete vhodný darček. Aj reklamné produkty z obľúbených televíznych seriálov sú pre televíznych fanúšikov dobrou voľbou. S takýmto darčekom sa čas čakania na ďalší diel ľahšie preklenie.

Viac nápadov na darčeky

Nápady na darčeky pre mamu

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ocka

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deti

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre babku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deda

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľa

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ženy

Objavte teraz

Ešte viac nápadov na darčeky od Tchibo

  • Bežecký opasok s LED na smartfón
Pre lepšiu viditeľnosť v tme – ideálny na beh, turistiku a jazdu na bicykli
12,99
11,00
Náhľad
  • Dvojcestná pumpička
Funkcia dvojitého zdvihu šetrí čas aj silu
9,99
Náhľad
1