Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
darceky zena

Nápady na darčeky pre ženy

Či pre partnerku, matku, dcéru, babku, kolegyňu alebo najlepšiu priateľku: výber darčekov pre ženy je naozaj veľký. Nájsť správny darček sa však môže stať ozajstnou výzvou, pretože by mal na tvári obdarovanej vyčariť úsmev a okrem toho jej ukázať, aká je pre Vás dôležitá. Aby ste pred Vianocami alebo inými príležitosťami, ako sú narodeniny, Valentín alebo Deň matiek, nemuseli darčeky dlho hľadať, oplatí sa myslieť na to v pravý čas. Pre každého, kto hľadá vhodný darček, sme zozbierali niekoľko tipov a podnetov.

Evergreeny: od klasických po kreatívne darčeky

Wellness & krása

Wellness & krása

Mnoho žien obľubuje wellness a starostlivosť, veď ktorá žena sa nenechá rada rozmaznávať? Veľmi obľúbené sú napríklad hodnotné prípravky do kúpeľa a oleje, ktoré priam vyzývajú na to, aby sme si dopriali uvoľňujúci relaxačný deň. Skrášľovacie produkty sú navyše často veľmi drahé, preto sa oplatí zistiť, akú značku obdarúvaná uprednostňuje.

Objavte wellness & krásu
Pre exkluzívny vkus

Pre exkluzívny vkus

Šperk patrí k ozajstným „klasikám“ medzi darčekmi pre ženy. Od ušľachtilých pravých šperkov až po štýlové módne šperky – určite nájdete niečo, čo bude vyhovovať. Okrem šperkov sú hodnotné doplnky, ako šály, šatky, kabelky a v chladnom ročnom období aj vhodné čiapky, napríklad z kašmíru, peknými nápadmi na darčeky.

Objavte hodinky a šperky
Vlastnoručne zhotovené

Vlastnoručne zhotovené

Ak radi robíte niečo kreatívne alebo ste zruční, mohli by ste skúsiť niečo zmajstrovať. Čo takto koláž zo spoločných momentiek alebo vlastnoručne ušitá taška? Z vlastnoručne upečených mafinov, cake-pops alebo Vašou rukou zhotovených bonbónov sa poteší každý maškrtník bez ohľadu na príležitosť.

Objavte tipy na šitie a majstrovanie

Štyri darčekové tipy pre nízky rozpočet

Darčeky nemusia byť vždy nákladné. Práve pri ženách je často dôležitejšie, aby darček vychádzal zo srdca a aby mala pocit, že na ňu skutočne myslíte. Tu nájdete štyri nápady pre nízky rozpočet, ale rozžiarené oči.

1. Pozvanie na príjemný sobotný brunch

Zdieľaná radosť je dvojnásobná radosť, preto je vždy dobrým nápadom darovať spoločne strávený čas. Pozvite obdarúvanú napríklad na príjemný sobotný brunch u Vás doma. Pekným nápadom je pritom ručne napísaná pozvánka, ktorú celkom staromódne pošlete poštou.

2. Kuchárska kniha s osobnými receptami

Varíte radi a máte skvelé recepty? Potom prekvapte obdarúvanú kuchárskou knihou s vlastnoručne zozbieraným receptami, v ktorej môže nájsť Vaše najlepšie návody. To sa dá pomocou papiera, ceruzky, nožníc a lepidla urobiť ručne – alebo na počítači, napríklad podobným postupom ako pri fotoknihe.

3. Poukážka na spoločnú návštevu kina

Návšteva kina je dnes s pukancami, nápojom a pod. drahšia ako kedysi. Preto sa Vaša žena, priateľka, matka alebo stará mama určite poteší poukážke na návštevu filmu podľa jej výberu. Individuálnu črtu tento darček nadobudne, ak jej poukážku sami upravíte napríklad do formy filmovej klapky.

4. Vlastnoručne ušité puzdro na smartfón

Dnes už takmer každý vlastní mobil alebo smartfón, ktorý nosí nepretržite so sebou. Vlastnoručne ušitý obal je veľmi šarmantným a súčasne praktickým darčekom. Online rýchlo nájdete vhodný návod. Alebo si to uľahčíte a kúpite súpravu na šitie, ktorá už obsahuje všetko potrebné.

Viac nápadov na darčeky

Nápady na darčeky pre mamu

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre ocka

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deti

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre babku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre deda

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľku

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre priateľa

Objavte teraz

Nápady na darčeky pre mužov

Objavte teraz

Ešte viac nápadov na darčeky od Tchibo

niekoľko kusov
  • Domáca bunda
Z príjemne mäkkej zmesi bavlny
29,95
19,99
Náhľad
  • Papuče
S mäkučkou umelou kožušinou
12,99
10,00
Náhľad
1 ...