Nápady na dekorácie pre Váš domov. Urobte si doma pohodlie!

Správnu atmosféru každého bytu nevytvárajú len pohovky, nábytok, stoly alebo skrinky, ale predovšetkým správny výber dekorácií. Štýlové a vhodne zladené doplnky zabezpečia útulný pocit a dodajú Vášmu domovu osobitý ráz. V online obchode Tchibo nájdete veľký výber príjemných dekoračných predmetov za nízke ceny. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si svoje vlastné obľúbené miesto u Vás doma.
Háčiky na dvere, 4 ks
5,99
€/ks 1,50
Sviečky z pravého vosku s LED, 4 ks, krémovobiele
22,99
€/ks 5,75
LED sviečka XL z pravého vosku
17,99
LED sviečky z pravého vosku, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
-42 %
Lampáš
27,99
16,00
Sviečky z pravého vosku s LED, 2 ks
11,99
€/ks 6,00
-20 %
Zarážka do dverí
14,99
11,99
-38 %
Panely s LED, 6 ks
64,95
39,99
Vonné tyčinky s voňou bavlníkových polí
9,99
Sviečky z pravého vosku s LED, 2 ks, tmavočervené
10,99
€/ks 5,50
-33 %
Vonkajšia svetelná reťaz s LED v tvare cencúľov
59,95
39,99
Zvlhčovač vzduchu na radiátor
7,99
Girlanda s LED
24,99
2 svietniky
19,99
€/ks 10,00
Dekorácia na vrchol vianočného stromčeka s LED
19,99
-33 %
Dekoračný košík
14,99
9,99
niekoľko kusov
-19 %
Svetelná reťaz s LED a guľôčkami
14,99
12,00
niekoľko kusov
Okrúhle nástenné zrkadlo, s odkladacou plochou
49,99
-36 %
Súprava na tvorenie »Girlanda s brmbolcami«
10,99
7,00
-19 %
Súprava darčekových vrecúšok na adventný kalendár
9,99
8,00
Vonná lampa
14,99
Dekoračné svietidlo s LED
22,99
Sviečky z pravého vosku s LED, 4 ks, sivo-zlaté
29,99
€/ks 7,50
niekoľko kusov
Ozdoby na vianočný stromček, 16-dielna súprava
22,99
€/ks 1,44
niekoľko kusov
Vonkajšia snehová guľa s LED
99,95
-41 %
Dekoračný vianočný stromček, veľký
119,00
69,95
-49 %
Súprava papierových vrecúšok na tvorenie
7,99
4,00
€/ks 1,33
-14 %
Strom s mikro LED
139,00
119,00
Zapichovacia dekorácia do záhonu
7,99
1

Pekné a útulné: vankúše a textil

Vďaka vybraným dekoračným vankúšom sa Vaše postele, pohovky a kreslá zmenia na útulné kusy nábytku. Dekoračné vankúše dokážu svojím vzhľadom vytvoriť štýlové prostredie a príjemne Vás budú lákať na odpočinok. Pre všetky dekoratívne predmety platí, vyberajte také, ktoré sa k sebe farebne hodia. Predmety v rôznych farbách môžu pôsobiť chaoticky. Najlepšie je vybrať si vankúše, ktoré majú podobnú farbu alebo vzory, ktoré spolu ladia. Jemné koberčeky a pekné nástenné tapety vytvárajú taktiež príjemnú atmosféru a dodávajú Vašej obývačke a spálni osobitý vzhľad.

Dekoračné a praktické misky a taniere

Rôzne misky a taniere sú nielen praktické, ale do určitej miery spĺňajú aj dekoračnú funkciu. Hodia sa na ovocie, alebo ako podložka pod sviečku. Jedinečne doladia a doplnia každý priestor. Modely vyrobené z priehľadného skla dodávajú moderný nádych, varianty z dreva a keramiky na druhej strane vyžarujú skôr rustikálne čaro. Mimoriadne extravagantné misky rôznych tvarov a farieb okamžite upútajú pozornosť. Môžete ich umiestniť na stôl, okenný parapet alebo poličku.

Dekoračné obrazy ozvláštnia Vaše steny

Nejeden obraz dokáže povedať viac ako 1 000 slov. Ozdobte si svoje steny obrazmi a nechajte sa unášať pohľadmi na ne. Či si už vyberiete elegantný, farebný alebo grafický obraz, zaručené je, že do svojej obývačky vnesiete skvelú živú atmosféru. To, aký motív, veľkosť a štýl obrazu si vyberiete, záleží len na Vás a na Vašom vkuse. Kvalitu obrazu zvyšuje nepochybne hodnotný rám. Veľkoplošné fototapety majú rôzne originálne akcenty. Vyberte si napríklad tapetu krajinky alebo kamennej steny. Taktiež skvelé sú aj takzvané tetovania na stenu. Nalepte si na stenu Váš obľúbený výrok alebo rôzne prírodné motívy – kvety, motýle či vtáky. Náš tip: so správnym osvetlením docielite, že obrazy alebo maľby ešte viac vyniknú.

Ponorte obývačku do teplého svetla pomocou dekoračných lámp

Pri správnom osvetlení docielite skutočne útulné prostredie. Výnimočné sú dekoračné lampy, ktoré dokážu zaliať Váš domov teplým svetlom a dokonca aj pekne vyzerajú. Bez ohľadu na to, či dávate prednosť čistému dizajnu alebo skôr uprednostňujete niečo, čo upúta pozornosť, dbajte pritom predovšetkým na použitie tepelne odolného materiálu, napríklad kovu alebo skla. Ak ide o lacnejší plast, môže sa z dôvodu príliš vysokého tepla žiarovky roztaviť. Predchádzať takýmto problémov môžete jednoducho pomocou LED žiaroviek. Skvelým riešením sú práve vďaka malej spotrebe, nízkej tvorbe tepla a dlhej životnosti. Pomocou dekoračnej vonkajšej lampy vykúzlite príjemnú a útulnú atmosféru na Vašej záhrade alebo terase.

Kvety, ktoré sú viac ako len dekorácia

Kvety slúžia nielen ako dekorácia, ale aj ako úžasný prostriedok na vyjadrenie citov. Chceli by ste sa pochváliť svojimi očarujúcimi kvetmi? V Tchibo nájdete veľkú ponuku váz a kvetináčov. Či už si vyberiete priehľadný, farebný alebo hlinený kvetináč, každý kvet bude v ňom vyzerať jedinečne. Tip: Tvar vázy prispôsobte dĺžke stoniek, aby sa kytica vo váze nerozpadla, ale aby vyzerala ucelene. Skutočným lákadlom sú vysoké vázy, pretože tie sú samy o sebe dekoračným predmetom.

Zaručená vysoká kvalita od Tchibo pod značkou TCM

Ako pri všetkých našich produktoch, aj pre dekoračné výrobky a lampy platí vysoká kvalita. To zaručujeme prostredníctvom našej značky TCM („Tchibo Certified Merchandise“). Aby boli naši zákazníci stále spokojní, stanovili sme prísne štandardy pre výber našich dodávateľov a celý výrobný proces. Používame iba vysokokvalitné materiály a tým zaistíme to, aby Váš obľúbený produkt zaujal nielen funkčnosťou a dizajnom, ale aby zabodoval aj dlhou životnosťou.