Schließen

Tropické motívy pre Váš byt

Bývanie v exotickom štýle

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Spanie ako v siedmom nebi

Mäkučká posteľná bielizeň vo skvelých farbách a vzoroch

  
 
          
Žiaľ už vypredané
*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
  
   

Ktorá posteľná bielizeň je pre mňa vhodná?

Prehľad najdôležitejších vlastností

Seersucker

Krep

 • Krepový povrch
 • Veľmi mäkký a vzdušný
 • Ľahko sa ošetruje a je trvácny
 • Veľmi dobre sa hodí na leto
Renforcé Bettbezug

Renforcé

 • Jemná, hladká bavlnená tkanina
 • Nasiakavá
 • Trvácna
 • Vyrovnávajúca teplotu
Perkal Bettbezug

Perkál

 • Ľahká bavlnená tkanina
 • Nasiakavá a priedušná
 • Trvácna
 • Perfektne sa hodí na leto
Microfaser

Mikrovlákno

 • Ľahká, tenká tkanina
 • Nasiakavá a priedušná
 • Vhodná pre alergikov
 • Vyrovnávajúca teplotu

Pre noci krásne ako vo sne

Podušky, poťahy a prestieradlá

Žiť uvedomelejšie

Šetrenie vody s biobavlnou

Biobavlna pre mnohé naše výrobky pochádza z ekologického poľnohospodárstva. To znamená: Pri pestovaní rastlín sa používajú výhradne prírodné prostriedky. A to šetrí vodu, zachováva pôdu a priaznivo vplýva na človeka a životné prostredie.

Nápady na dekorácie, ktoré si zamilujete

Štýlové bytové doplnky

Dekoratívne mandaly

Tradičné kruhové umelecké mandaly predstavujú uvoľnenie, ich vzory sa vždy snažia smerovať do stredu a často sa používajú na meditáciu.

Na posteľnej bielizni a vankúšoch z našej kolekcie sú navyše nezvyčajne dekoratívne.

Pre vlahé letné večery

Pôsobivé nápady na balkón a terasu

Vyzdobené s láskou ♡

Pekné doplnky na balkón a piknik

Ako si človek ustelie...

Kvalitné lôžkoviny pre dobrý spánok

Dobrý spánok „to go“

Spací vak je minulosťou. S touto štýlovou posteľnou súpravou máte prikrývku a vankúš aj na cestách vždy poruke. Praktické: v kompaktnom vrecúšku na uskladnenie zostane aj na cestách všetko čisté.
 
 

TENCELTM

Geniálne vlákno z prírody

Obzvlášť mäkké, ľahké a príjemné: Naše lôžkoviny s vatovaním TENCELTM umožňujú prirodzené a udržateľné pohodlie počas spánku. Všetky výhody v prehľade:

Mäkké a príjemné dlhý čas
Obzvlášť priedušné
Dobre odvádzajú vlhkosť
Prirodzene regulujú teplotu
Vyrábajú sa udržateľným spôsobom s ohľadom na životné prostredie
 

Dobrú noc!

Kvalitné matrace pre každý typ spania

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Lesy sú nenahraditeľné. Ovplyvňujú klímu a vytvárajú chránený priestor pre zvieratá a ľudí. Aby sme si ich zachovali, sú naše výrobky vyrobené z dreva s certifikátom FSC® a logom GUT GEMACHT.

Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok.
Môžete sa spoľahnúť na to, že je chránená biologická rozmanitosť lesov. Postarané je aj o dodržiavanie práv a bezpečných pracovných podmienok lesných robotníkov. To je trvalá udržateľnosť až do posledného detailu.
Hodvábne mäkká, odvádzajúca vlhkosť a vyrovnávajúca teplotu — to všetko zažijete s našou nočnou bielizňou z vlákna TENCEL®. Lyocelové vlákno si Vás získa vynikajúcimi vlastnosťami produktu pri nosení a naviac je jeho výroba mimoriadne ekologická.

Surovinou na výrobu vlákna TENCEL® je celulóza — získavaná z dreva s certifikátom FSC®. TENCEL® sa vyrába v uzavretom výrobnom cykle (closed loop system). Tak si môžete byť istý, že naša nočná bielizeň z vlákna TENCEL® je rovnako dobrá pre životné prostredie ako je Váš pocit pri jej nosení.
Zastávame názor, že pokiaľ znovu použijeme hodnotné suroviny, robíme dobrú vec, a vytvárame tak produkty, ktoré právom nesú logo GUT GEMACHT. Preto recyklujeme suroviny a šetríme tak ich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITIE
Keď sa rozhodnete pre výrobok z recyklovaného materiálu, prispejete tak veľkou mierou ku konceptu trvalo udržateľného rozvoja. Môže sa tak výrazne znížiť produkcia škodlivých emisií a súčasne sa šetrí energiou a surovinami. Kvalita zostáva rovnaká.