Pánska nočná bielizeň a pyžamá

Krátke pyžamo, prúžkovaný vrchný diel
14,99
 
Dostupné varianty:
 
Krátke pyžamo, sivo-červené
19,99
 
Dostupné varianty:
 
Krátke pyžamo, modré
19,99
 
Dostupné varianty:
 
Krátke pyžamo, jednofarebný vrchný diel
14,99
 
Dostupné varianty:
 
Teplákové šortky
19,99
 
Dostupné varianty:
 
Džersejové šortky na spanie
12,99
 
Dostupné varianty:
 
Džersejové pyžamo
19,99
 
Dostupné varianty:
 
Tkané šortky na spanie
12,99
 
Dostupné varianty:
 
Pyžamo s flanelovými nohavicami
24,99
 
Dostupné varianty:
 
Pánsky kúpací plášť
39,99
 
Dostupné varianty:
 
Pánsky kúpací plášť
34,99
 
Dostupné varianty:
 
Pánsky kúpací plášť z piké s vafľovou štruktúrou
29,99
 
Dostupné varianty:
 
Tkané pyžamové šortky
12,99
 
Dostupné varianty:
 
Krátke pyžamo
22,99
 
Dostupné varianty:
 
Džersejové pyžamo
22,99
 
Dostupné varianty:
 
Pánsky velúrový kúpací plášť
39,99
 
Dostupné varianty:
 
Pyžamo
24,99
 
Dostupné varianty:
 
Pyžamo z plyšovej pleteniny
34,99
 
Dostupné varianty:
 
Domáca súprava
44,99
 
Dostupné varianty:
 
Žiaľ už vypredané
Krátke pyžamo
21,99
Žiaľ už vypredané

Pyžamá a domáce oblečenie pre pánov: neuveriteľne príjemné

Počas spánku dobíjate energiu na úlohy nasledujúceho dňa. V nočnej regenerácii zohráva rolu veľa faktorov. Jedným z nich je príjemné prostredie. V neposlednom rade k tomu patrí aj správne oblečenie na spanie. Objavte krátke a dlhé pánske pyžamá, v ktorých sa budete cítiť stále príjemne. A aby bol váš deň rovnako uvoľnený ako noc, nezabudnite si pozrieť aj našu ponuku pohodlného domáceho oblečenia a nohavíc na relaxovanie. Vaša nedeľa strávená na pohovke bude odteraz lepšia. Okrem toho sa dozviete, aké kritériá sú dôležité pri výbere nočnej bielizne.

Správne pyžamo nájdete takto

Pyžamo na zimu

Je jasné, že dlhé pyžamo vás ohreje počas chladných nocí. Ak však má byť skutočne vhodné na zimu, rozhodujúci je ten správny materiál. Teplo veľmi dobre držia vďaka svojej štruktúre napríklad pyžamá z froté alebo flanelu. Pre froté látku je charakteristický povrch s malými slučkami, ktoré sú na jednej strane teplé a na druhej strane vysoko savé. Flanel sa naproti tomu vyznačuje zdrsneným povrchom, ktorý vytvára otepľujúci vzduchový vankúš. Obe látky sa dajú vyrobiť z bavlny. Tieto prírodné vlákna sú vhodné, lebo sú priedušné. To znamená, že pod pyžamom sa vám nebude hromadiť nadmerné teplo.

Domáce oblečenie – praktické na každý deň

Zanedbaný vzhľad vo vyblednutých teplákoch sa už nenosí. Dnes sa môžete už aj doma obliecť príjemne a zároveň štýlovo. Moderné pánske domáce oblečenie, ktorému sa dnes hovorí homewear, sa ale nehodí len na ležanie na pohovke. Viete v ňom zájsť aj cez víkend kúpiť chlieb alebo vyvenčiť večer psa. Budete v ňom vyzerať normálne. Rovnako ako pri pyžamách, aj domáce oblečenie je v sede voľnejšie a materiál je pekne hebký, elastický a priedušný. K tomu patria ešte detaily, ktoré dodávajú domácemu oblečeniu výzor každodenného oufitu na voľný čas. Sú to napríklad vrecká, zipsy alebo manžeta.

Krátke pyžamá na leto

Počas fázy snívania nefunguje regulácia tepla v tele tak ako keď ste hore a bez pyžama môže telo vychladnúť. Na leto je preto vhodnejšie ľahké oblečenie na spanie. Môže to byť napríklad krátke pyžamo z ľahkej bavlny. Mimoriadne vhodný je takisto hodváb. Pravé pyžamo z tohto prírodného vlákna prilieha na telo extrémne ľahko, pôsobí chladivo a čo sa vlhkosti týka, dokáže absorbovať až 30 %.

Ako často si meniť pyžamo?

Pyžamo sa musí meniť pravidelne. To, ako často si ho máte meniť, však závisí od viacerých faktorov. Na jednej strane je rozhodujúce to, ako veľmi sa v noci potíte. Rolu ale zohráva aj samotný materiál. Pyžamá zo syntetických materiálov ako je polyester by sa mali meniť každý deň. Ak má vaše pyžamo vysoký podiel bavlny, spravidla ho stačí meniť každé dva až štyri dni.

Na čo si treba dať pozor pri kúpe pánskeho pyžama

Jednoduchá starostlivosť

Starostlivosť o pyžamo by mala byť rovnako pohodlná ako ono samo. Potom ho môžete bez námahy prať v práčke. Predovšetkým bavlna sa vyznačuje jednoduchou starostlivosťou a dá sa väčšinou prať pri teplote 40 alebo až 60 stupňov Celzia. Prírodný materiál je veľmi robustný a odolný, preto vydrží aj časté pranie a silnejšie žmýkanie v bežnom pracom režime. Pyžamá z umelých vlákien alebo zmesí tkanín sa môžu takisto prať väčšinou pri teplote 40 stupňov Celzia. Ak chcete ochrániť farby svojho pyžama, použite jednoznačne prací prášok na farebné oblečenie.

Znášanlivosť

Pretože pyžamo máte väčšinou mnoho hodín priamo na tele, sú potrebné materiály zo znášanlivých látok. Spravidla je lepšie uprednostniť prírodné vlákna ako bavlnu alebo hodváb než čisté umelé vlákna. Postarajú sa o mäkký povrch, ktorý vás nebude škrabať a bude starostlivo sať pot. A pretože sú od prírody priedušné, vyrovnanie vlhkosti je zaručené. Takto máte vždy postarané o príjemnú klímu na pokožke. Mimoriadne šetrná k pokožke je bio bavlna z ekologického pestovania.

Náš prísľub vašim pánskym pyžamám

Aby sme vám vedeli vždy ponúknuť to správne pyžamo pre uvoľnený a hlboký spánok, kladieme veľký dôraz na kvalitné materiály, starostlivé spracovanie a funkčné detaily. Na to, aby boli splnené naše nároky, výrobky pravidelne testujeme v spolupráci s externými skúšobnými inštitútmi. Ukážeme vám to formou našej internej známky TCM, čo je skratka pre Tchibo Certified Merchandise (Certifikovaný tovar Tchibo).

Ak si chcete kúpiť pánske pyžamo online, jeho vlastnosti vidíte ihneď a jednoducho podľa našich pokynov pre výrobok. Napríklad logo 100 % bavlna vám oznamuje, že ide o pyžamo z čisto prírodného materiálu, ktoré bude príjemné na vašu pokožku. U mnohých našich pyžám ide mimochodom o bio bavlnu z kontrolovaného biologického pestovania.