Schließen

Do prírody aj na loď

Outdoorová móda

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Napnite plachty vo veľkom štýle

Oblečenie a doplnky na jachting

Naozaj nepremokavé?

Vodný stĺpec udáva množstvo vody, ktoré môže pôsobiť na vrchný materiál textílie bez toho, aby cez ňu prenikla vlhkosť. Hodnota 1 300 mm znamená, že materiál je nepremokavý. Naše bundy na jachting odolajú vodnému stĺpcu 10 000 mm – vďaka tomu sa zaručene vrátite na pevninu suchí!

Elegantný výstup na pevninu

Funkčné oblečenie do každého počasia pre ženy a mužov

Štýlové kúsky vpred!

Detské oblečenie do dažďa a do každého počasia

 
 
  
  
 
 
 
Žiaľ už vypredané
 
  
    
  
 
 
  
      
     
  
 

Von aj vo vetre a v daždi

Outdoorové oblečenie a doplnky

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.