Schließen

Pre milovníkov koní

Od podkolienok po helmu

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Cez všetky prekážky

Príslušenstvo pre jazdecký šport od firmy USG Reitsport

Bezpečne vysadnúť

Ochranné a funkčné výrobky od firmy USG sú perfektnou výbavou každého jazdca. Je jedno, či v teréne, alebo v jazdeckej hale: Bezpečnosť by mala byť u jazdca vždy najvyššou prioritou.

Tip:
Tak prilba perfektne sadne: na ušiach musí priliehať tesne a nad obočím asi na šírku dvoch prstov.

Pekní od hlavy až po kopytá

Všetko pre starostlivosť o kone

S pomôckami na čistenie od firmy USG budú najlepšie vybavení malí aj veľkí. Okrem dôležitej škrabky na kopytá súprava obsahuje:

✓ Česák

Praktický na odstránenie hrubej špiny a na podporu výmeny srsti.

✓ Ostrá kefa

Ideálna na čistenie hrivy, chvosta a nôh.

✓ Kefa

Aby srsť získala správny lesk a bola pekne uhladená.

✓ Hrebeň na hrivu

Na dobrú starostlivosť o šticu, hrivu a chvost.

Osedlať kone

Štýlová jazdecká móda a doplnky

Pre naše sladké koníky

Vlastnoručne vyrobená maškrta

3 banány
3 veľké mrkvy
100 g ovsených vločiek, pomletých
100 g ovsených vločiek a trocha medu

Banány, najemno postrúhanú mrkvu a med zmiešajte. Pridajte toľko ovsených vločiek, aby vzniklo tuhé cesto. Pečte pri teplote 150 °C 1 hodinu a skŕmte do dvoch dní.
  
niekoľko kusov
Žiaľ už vypredané
  
  
Žiaľ už vypredané
 
niekoľko kusov
 
    
   
 
 
   
   
  

Navždy najlepšími priateľmi

Skvelé potlače s koňmi na textíliách a bielizni

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.