Pánske hodinky – štýlové a praktické

Náramkové hodinky sú oveľa viac než nástrojom na meranie času. Predstavujú štýlové doplnky, ktoré podčiarkujú osobnosť ich nositeľa. Pred zakúpením nových pánskych hodiniek by ste si preto mali položiť otázku, aké normy by mali spĺňať. Pretože nie všetky hodinky sa hodia k obleku alebo k športovému outfitu. V online obchode Tchibo nájdete cenovo dostupné pánske hodinky v najrôznejších štýloch – od robustných cez šperkované, od moderných po retro.
niekoľko kusov
-18 %
Pánske quartzové hodinky
59,95
49,00
niekoľko kusov

Pánske hodinky od šperkovaných po robustné

Výber pánskych hodiniek je veľký. Preto by ste sa mali najskôr rozhodnúť, kde chcete hodinky nosiť. Diskrétne náramkové hodinky sa hodia k biznis vzhľadu, vo voľnom čase alebo pri športe môžu byť hodinky väčšie a vybavené viacerými funkciami. Aj pri tele hodiniek existujú určité rozdiely. Klasické úžitkové hodinky sú vyrobené z keramiky, a ten kto má radšej elegantnejšie, môže siahnuť po nehrdzavejúcej oceli alebo drahých kovoch, ktoré sú ale citlivejšie na poškriabanie. Zanietení športovci si naopak radi zvolia puzdro vyrobené z karbónu, ktoré je veľmi ľahké a napriek tomu robustné. To isté platí pre sklíčko hodiniek. Zafírové sklíčko je stabilnejšie a nákladnejšie ako plast alebo plexisklo.
Pánske hodinky ako pútač pozornosti: snímka zblízka na analógové hodinky na ruke muža, ktorý má na sebe svetlo modrú košeľu a kárované sako.

Analógové klasické hodinky

Analógové hodinky sú klasikou medzi pánskymi hodinkami. Sú vybavené kolieskami, pružinami a ručičkami a sú symbolom precízneho remeselného spracovania. V prípade ciferníka máte na výber: okrúhly alebo hranatý, malý alebo veľký, s arabskými alebo rímskymi číslicami – alebo celkom minimalistický iba s ukazovateľmi. Farebnej škále sa tiež medze nekladú, najbežnejšie sú však biele ciferníky. Ak si nechcete náramkové hodinky naťahovať sami, stavte na pánske hodinky s automatikou. Hodinky sa automaticky naťahujú vašim pohybom ruky.
Elegantne oblečený muž so slnečnými okuliarmi sa pozerá na náramkové hodinky. Stojí pred riekou a opiera sa o zábradlie.

Elegantné hodinky k obleku

Medzi analógovými hodinami vynikajú takzvané oblekové hodinky. Ide o nadčasové elegantné hodinky, ktoré môžete použiť na zvýraznenie svojho biznis vzhľadu. Hodinky k obleku sú diskrétne, ploché a pozostávajú z ušľachtilého puzdra zo žltého, bieleho alebo červeného zlata. Môžeme vám odporučiť aj pánske hodinky z nehrdzavejúcej ocele alebo platiny. Pokiaľ ide o číselník, vyžaduje sa zdržanlivosť. Farebnej schéme dominujú svetlé a tmavé kontrasty, ale aj matné ciferníky vyzerajú elegantne. Nevyhnutnosťou pri oblekových hodinkách je kožený remienok v čiernom alebo hnedom tóne s veľmi jemným prešívaním.

Športovo na cestách s digitálnymi pánskymi hodinkami

Ak nemáte v obľube ručičky a dávate prednosť športovému štýlu, Tchibo má pre vás atraktívny výber digitálnych pánskych hodiniek. Takzvané Quarz hodinky s úžasnými doplnkami s digitálnym ukazovateľom času vyvolávali senzáciu už v 80. rokoch minulého storočia. O tri desaťročia neskôr zažívajú nový návrat. Digitálne hodinky vyzerajú ležérne a zvyčajne sú tiež multifunkčné. Veľa modelov ukazuje nielen čas, ale má aj praktické doplnky, ako sú napríklad funkcia stopiek a odpočítavania času, hlásenie presného času, budík a automatický kalendár. Poobzerajte sa po nových pánskych hodinkách online a využite túto príležitosť, aby ste našli pre seba vhodnú pánsku módu!

Ako skombinovať remienok s hodinkami?

To, aký remienok si pre svoje hodinky vyberiete, závisí tiež od štýlu hodiniek a vášho osobného vkusu. Kožený remienok sa obzvlášť dobre hodí k pánskym hodinkám v klasickom biznis štýle. Je ľahký a jemne objíma zápästie. Uistite sa, že sa farba koženého remienka hodí k ciferníku a puzdru hodiniek, ako aj vášmu šatníku. Hodinky s kovovým remienkom môžu tiež vyzerať elegantne, v závislosti od ich konštrukcie, ale pánske hodinky sú kvôli nim ťažšie. Textilné alebo plastové remienky by sa mali nosiť iba na voľnočasové aktivity.
Sníma zblízka na pánske hodinky s kovovým remienkom.

Kvalitný časomer

V online obchode Tchibo si môžete kúpiť pánske hodinky za obzvlášť výhodné ceny. Naša pečať TCM zaručuje súčasne vysokú kvalitu. Za touto skratkou sa skrýva výraz „Tchibo Certified Merchandise“ – je to požiadavka, ktorá platí na náš celý hodnotový reťazec. Ak sa rozhodnete pre hodinky s koženým remienkom, etiketa „Echtes Leder“ (skutočná koža) vám ukáže, že držíte v rukách prírodný produkt. Ak hľadáte k svojim pánskym hodinám ešte vhodný kúsok oblečenia, pozrite si naše pánske košele. Či už elegantné alebo neformálne – máte na výber!
Kvalita pre vaše pánske hodinky: mladý muž v obleku sedí vonku pred kaviarňou a pozerá sa do mobilu. Na ruke má pánske náramkové hodinky.