Pánske opasky – praktické doplnky

Aby vám nohavice dobre sedeli, je opasok často nevyhnutný. Môžete ho nosiť neviditeľný pod pulóvrom alebo svetrom alebo môže dopĺňať váš Look ako elegantný doplnok. Pánske opasky sú dostupné v mnohých variantoch – od jednoduchých, elegantných kožených opaskov cez látkové opasky pre letné oblečenie až po trendy pletené opasky. V online obchode Tchibo si môžete zakúpiť pánsky opasok za obzvlášť výhodnú cenu.
niekoľko kusov
Kožený opasok, hnedý
22,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Čoskoro opäť v predaji
Kožený opasok na voľný čas, hnedý
Z kvalitnej byvolej kože v mierne obnosenom vzhľade
9,95
Čoskoro opäť v predaji

Malý poradca pre pánske opasky

Najmä v oblasti biznisu by mal pánsky opasok dokonale ladiť s vaším outfitom – a mal by byť vyrobený z kože. Opasok vždy zlaďte so svojimi topánkami. Hnedý opasok vyzerá najlepšie s hnedými topánkami. Farebný odtieň by mal byť zvolený približne rovnako, pretože nie všetky odtiene hnedej sú rovnaké. Veľa mužov nosí v kancelárii čierne topánky – k nim bude samozrejme potrebný pánsky čierny opasok. Vo voľnom čase nemusíte byť tak prísni v otázke farebnej harmónie. Dovolené je všetko, čo sa vám páči. Môže to byť aj farebný opasok alebo model s pútavou prackou.
Snímka zblízka na niekoľko kožených opaskov uložených v rade.

Pánske kožené opasky

Väčšina mužov siahne po opaskoch vyrobených z hladkej kože. Hodia sa tak k obleku, ako aj k džínsom. V kancelárii by muži mali určite nosiť úzke kožené opasky v klasickej šírke troch centimetrov. Majú takzvanú jednoduchú tŕňovú sponu vyrobenú z kovu. Pri voľnočasovom oblečení môže byť opasok širší a v závislosti od danej príležitosti môže mať aj pútavý uzáver. Stále hľadáte ten pravý šál k opasku? Prezrite si náš výber pánskych doplnkov v Tschibo a nechajte sa inšpirovať!
Pánsky látkový opasok: snímka zblízka na opasok zo šedej látky s koženými vložkami a kovovou sponou.

Látkový opasok pre ľahký ležérny Look

Látkové opasky dokonale dopĺňajú športový, ležérny letný vzhľad. Hodia sa zvlášť dobre k chinos nohaviciam, kraťasom a iným ľahkým pánskym nohaviciam. Látkové opasky sú vyrobené z rifloviny, bavlny alebo zmiešaných látok a sú dostupné vo všetkých možných farbách. Opasky majú často kovovú pracku. Rozšírené a populárne sú ale aj modely s tŕňovými sponami. Vyberte si pánsky opasok z látky obyčajnej farby alebo sa rozhodnite pre vzorovaný – napríklad s prúžkami.

Elegantné v semišovom prevedení, neformálne v textilnom prevedení

Pletené opasky sú doplnkom, ktorý sa dobre nosí ako v kancelárii, tak aj vo voľnom čase. V oblasti biznisu by to mal byť vždy kvalitný materiál, jednoduchá farba a úzky opasok. Jemný semišový opasok pre pánov dobre zvýrazní postavu v obleku. Mimo pracovnej oblasti môže vzhľad pôsobiť rustikálnejšie. Mäkké textilné vlákna sa na ten účel obzvlášť hodia. V online obchode Tchibo nájdete veľa módnych pánskych opaskov v akcii.

Ako zistiť správnu dĺžku opasku

Než si kúpite pánsky opasok, mali by ste poznať vhodnú dĺžku. Buď použite na porovnanie starý opasok, alebo si môžete rýchlo stanoviť správny rozmer sami. Máte tu dve možnosti. Zmerajte oblasť slučky nohavíc na mieste, kde chcete mať opasok. Výsledok zaokrúhlite na päť alebo na nulu – takto získate správnu dĺžku. Ďalšia možnosť je zmeranie obvodu pása krajčírskym metrom. Spravidla platí: ak je možné opasok zaistiť v strednom otvore, padne vám perfektne.
Detailný záber na džínsy a krajčírsky meter pozdĺž pása.

Opasky pre mužov: kontrolovaná kvalita

Pánske opasky od spoločnosti Tchibo zaujmú nielen svojimi mimoriadne nízkymi cenami, ale aj vysokou kvalitou. Ručíme za to našou pečaťou TCM. Je to skratka pre „Tchibo Certified Merchandise“ a znamená, že všetky naše výrobky podliehajú počas výroby prísnym testom kvality. Aby sme to zaručili, spolupracujeme iba s vybranými dodávateľmi. Okrem pánskych opaskov z textilných vlákien máme v našom sortimente množstvo kožených opaskov. Nachádza sa na nich štítok „Pravá koža“. Ak stále hľadáte správne nohavice pre svoj nový opasok, stačí si prezrieť naše ponuky v sekcii pánskej módy.
Detailný záber na muža, ktorý má hnedý pánsky kožený opasok a v ruke drží farebne ladiacu hnedú peňaženku.