Schließen

Trendy farby leta

Ružová, červená a biela

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Svieže outfity s ružovou a bielou

Tričká, blúzky, nohavice a doplnky

 
  • Tričko s dlhým rukávom
Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a viskózy
7,99
Náhľad
 
 
  
  • Sedemosminové džínsy
Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu
19,99
Náhľad
 
  • Blúzka
Predná strana s tkaným dielom, zadná strana a rukávy z mäkko splývavej zmesi viskózy Lenzing Viscose® a elastanu
12,99
Náhľad
Žiaľ už vypredané
  • Tuniková blúzka
Z mäkko splývavej viskózy
12,99
 
  • Blúzka s krátkym rukávom
Ľahký bavlnený materiál s jemnou tkanou štruktúrou
11,99
Náhľad
 
  • Tričko s tkaným dielom
Predná strana z mäkko splývavého materiálu, zadná strana a rukávy z príjemne mäkkej zmesi Lenzing Viscose® a elastanu
11,99
Náhľad
 
  • Tričko
Vrchný materiál zo sieťoviny – džersejový top z mäkko splývavej zmesi viskózy a elastanu
11,99
Náhľad
  
niekoľko kusov
 
Žiaľ už vypredané
 
 
 

Prichádza čas na farby!

Letné outfity s červenou a modrou

Najnovší trend:

Červená a ružová

Červená je mimoriadne všestranná. Odtiene červenej tvoria skvelý kontrast k čiernej, bielej alebo sivej, krásne však ladia aj s béžovými alebo krémovými odtieňmi.

Kto má rád trošku decentnejšie farby, môže siahnuť po jemnej ružovej a skombinovať ju s bielou, sivou, hnedou, krémovou alebo aj tmavozelenou. Kombinovať môžete aj červenú a ružovú: dizajn colorblocking je v móde!

Späť k základom!

Vrchné oblečenie a nohavice na jednoduché kombinovanie

Ľahká letná bielizeň na každý deň

Podprsenky, nohavičky a tielka

Dobré ráno, dobrá nálada!

Nočná bielizeň a domáce oblečenie

Žiarivé vyhliadky

Šperky a hodinky

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Textil označený logom ECO-LOGIC je vyrobený z bavlny vypestovanej v rámci indického projektu Appachi ECO-LOGIC zameraného na podporu malých pestovateľov bavlny.
Farmári zapojení do projektu sa vo vzájomnej spolupráci učia ako vypestovať bavlnu s využitím prírodných prostriedkov na ochranu rastlín a prírodných hnojív. To je prospešné pre životné prostredie, pre polia a, samozrejme, aj pre farmárov.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.
Pri našej móde z vlákien Lenzing Viscose® pocítite okamžite, že bola vyrobená kvalitne, GUT GEMACHT. Vyznačuje sa mimoriadnou mäkkosťou na dotyk a nádherne splýva.

Celulózové vlákno vám poskytne nielen príjemný pocit na koži, ale je dobré aj vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu: Je vyrábané z rastlinných surovín. Tieto sa získavajú zásadne z trvalo udržateľných zdrojov. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli dodržané vysoké kvalitatívne a ekologické štandardy.
Hodvábne mäkká, odvádzajúca vlhkosť a vyrovnávajúca teplotu — to všetko zažijete s našou nočnou bielizňou z vlákna TENCEL®. Lyocelové vlákno si Vás získa vynikajúcimi vlastnosťami produktu pri nosení a naviac je jeho výroba mimoriadne ekologická.

Surovinou na výrobu vlákna TENCEL® je celulóza — získavaná z dreva s certifikátom FSC®. TENCEL® sa vyrába v uzavretom výrobnom cykle (closed loop system). Tak si môžete byť istý, že naša nočná bielizeň z vlákna TENCEL® je rovnako dobrá pre životné prostredie ako je Váš pocit pri jej nosení.