Schließen

Dôležité informácie k aktuálnym opatreniam

Vzhľadom na aktuálny vývoj šírenia nákazy koronavírusu čelíme novým výzvam. Keďže našou hlavnou prioritou je zdravie, bezpečnosť a spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov, pristúpili sme k nasledovným opatreniam:
Od 20. 5. 2020 pre Vás otvárame všetky naše obchody.

V znovuotvorených obchodoch na Vás čaká akcia 20 % na spotrebný tovar, espresso alebo caffè crema k zákusku zadarmo, 2+1 na zrnkovú kávu, 3+1 na kapsuly Cafissimo, Cafissimo easy za špeciálnu cenu 29 € a a hrnček zadarmo k nákupu nad 35 €.

V obchode Tchibo Outlet Obchodná 56, Bratislava sme pre Vás pripravili akciu 2+1 na spotrebný tovar, 2+1 na balenú zrnkovú kávu, 3+1 na kapsuly Cafissimo, kávovar Cafissimo easy za špeciálnu cenu 29 € a a hrnček zadarmo k nákupu nad 35 €.

Viac informácii o zľavových akciách získate v obchode.

Záleží nám na zdraví vás, našich zákazníkov, ako aj zamestnancov, preto sme v našich obchodoch zaviedli nasledovné opatrenia:
  • Pred vstupom do našich obchodov sú pre zákazníkov vytvorené dezinfekčné zóny.
  • Zákazníci musia vstupovať do obchodu len so zakrytou tvárou (rúško, respirátor, šatka).
  • Zákazníci musia dodržiavať 2 m odstup.
  • Upozorňujeme na nutnosť dodržiavať obmedzený počet osôb v obchode (nezapočítavajú sa deti v sprievode rodičov).
  • Uprednostňujeme platbu kartou.
  • Kávové nápoje predávame len so sebou, konzumácia zakúpených nápojov vo vnútornom priestore obchodu zatiaľ nie je možná, ale vonkajšie priestory vyhradené na konzumáciu zakúpených nápojov a zákuskov už využívať môžete (iba v niektorých obchodoch Tchibo) a tie sme prispôsobili tak, aby sme v plnej miere zaistili Vašu ochranu (pravidelne dezinfikujeme stoly a stoličky a stoly sme rozmiestnili tak, aby boli medzi nimi rozstupy min. 2 m).
  • Naši zamestnanci pracujú vo zvýšenom hygienickom režime (rúška, rukavice, zvýšená frekvencia umývania a dezinfekcie rúk), pravidelne dezinfikujú úseky v obchode (pracovnú, predajnú aj vstupnú zónu) a dohliadajú na to, aby v priestoroch obchodu nedochádzalo k zhromažďovaniu väčšieho počtu osôb (s výnimkou rodiny).
Ďalšie upozornenia:
  • Vrátenie, výmena a reklamácia tovaru v kamenných obchodoch je opäť možná. Tovar zakúpený v kamenných obchodoch aj online od 15. 2. 2020 do 25. 5. 2020 je možné vrátiť až do 30. 6. 2020.
  • Všetky naše obchody sú na základe aktuálnych opatrení v nedeľu zatvorené.
Ak ste počas doby uzatvorenia obchodov nestihli využiť zľavový poukaz platný v kamennom obchode v období od 1. 3. 2020, môžete ho využiť 31. 7. 2020. Narodeninový poukaz na kávu z kávového baru zadarmo môžete využiť do konca roka.
Možnosť doručenia objednávok z e-shopu Tchibo do kamenných obchodov je opäť dostupná.
Aby sme Vám vyšli maximálne v ústrety, môže počas trvania týchto opatrení každý zákazník využiť dopravu domov zadarmo. Doprava zadarmo sa načíta automaticky v nákupnom košíku.
Vrátenie, výmena a reklamácia tovaru v kamenných obchodoch je opäť možná. Tovar zakúpený v kamenných obchodoch aj online od 15. 2. 2020 do 25. 5. 2020 je možné vrátiť až do 30. 6. 2020.

Na vrátenie tovaru z pohodlia domova môžete využiť tiež kuriérsku službu nášho distribučného partnera. Ak si chcete objednať túto službu, prosím, použite tento odkaz. Upozorňujeme Vás, že táto služba je spoplatnená.

Viac informácií o vrátení tovaru nájdete tu.

Pokiaľ by ste v dôsledku momentálneho diania a preventívnych opatrení svoj výrobok Tchibo mohli reklamovať až po uplynutí záručnej doby, nájdu pre Vás naše predajne a servisné centrá vhodné riešenie.
Každý príjemca zásielky musí byť pri kontakte s vodičom vybavený ochranným rúškom alebo musí mať aspoň iným spôsobom (šatkou, šálom, inou textíliou) zakryté ústa a nos. Pokiaľ tomu tak nebude, vodič má právo zásielku neprevziať alebo neodovzdať.

Presmerovanie balíkov do odberných miest Geis Point nie je momentálne možné.

Doručenie zásielok môže byť aktuálne oneskorené o 1-2 dni.

Podrobné informácie môžete sledovať priamo na stránke prepravcu.
Služba doručenia priamo do bytu je momentálne nedostupná. Objemné výrobky budú doručené k vchodovým dverám.
Prosíme uprednostnite bezkontaktné spôsoby platby: platbu platobnou kartou, platbu vopred prevodom na účet alebo prostredníctvom služby PayPal.
Predĺžili sme platnosť starších exspirujúcich Vernostných zrniek o dva mesiace tak, aby ste ich mohli využiť aj po znovuotvorení kamenných obchodov. Zrnká staršie ako 24 mesiacov tak exspirujú až k 30.6.2020.

Náš tip ♥

Na tchibo.sk ponúkame širokú ponuku skvelej kávy pre dobrú pohodu, ktorú odporúčame prihodiť si k Vašej objednávke. Okrem toho u nás nájdete chutné recepty, tipy a triky na prípravu Vašich obľúbených kávových špecialít. Vašu obľúbenú kávu Vám radi doručíme priamo domov. Objavte rozmanitý svet kávy Tchibo.

Viac informácií o objednaní, dodaní, zákazníckom účte a iných službách nájdete na tejto stránke.
Ešte ste u nás nenakupovali?

Zoznámte sa s e-shopom Tchibo a zistite, že nakupovanie u nás je jednoduché a pohodlné.