Schließen

Dôležité informácie k aktuálnym opatreniam

Vzhľadom na aktuálny vývoj šírenia nákazy koronavírusu čelíme novým výzvam. Keďže našou hlavnou prioritou je zdravie, bezpečnosť a spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov, pristúpili sme k nasledovným opatreniam:
Všetky naše obchody budú od 19. 4. 2021 otvorené.

Záleží nám na zdraví vás, našich zákazníkov, ako aj zamestnancov, preto sme v našich obchodoch zaviedli nasledovné opatrenia:
  • Vstup do obchodu je povolený iba s prekrytými hornými dýchacími cestami respirátorom a platným negatívnym testom.
  • Maximálny povolený počet zákazníkov v kamennom obchode nesmie presiahnuť limit 1 osoba na 15 m² predajnej plochy. Informáciu o maximálnom povolenom počte zákazníkov nájdete pri vstupe do obchodu.
  • Zákazníci musia dodržiavať 2 m odstup.
  • Sedenie v kamenných obchodoch je dočasne uzatvorené. Sortiment z kávového baru si môžete zobrať so sebou.
  • Pred vstupom do našich obchodov sú pre zákazníkov vytvorené dezinfekčné zóny.
  • Uprednostňujeme platbu kartou.
  • Naši zamestnanci pracujú vo zvýšenom hygienickom režime (respirátory, zvýšená frekvencia umývania a dezinfekcie rúk), pravidelne dezinfikujú úseky v obchode (pracovnú, predajnú aj vstupnú zónu).
  • Otváracie hodiny sú skrátené do 20:00.
Ďalšie upozornenia:

Vrátenie, výmena a reklamácia tovaru v kamenných obchodoch je opäť možná. Tovar zakúpený v kamenných obchodoch aj online od 1. 10. 2020 do 18. 4. 2021 je možné vrátiť až do 19. 5. 2021.

Všetky zľavové poukazy vo forme pohľadníc, SMS alebo e-mailov, ktoré boli platné v kamenných obchodoch v dobe ich uzatvorenia od 19. 12. 2020 môžete využiť do 19. 5. 2021. Narodeninový poukaz na kávu z kávového baru zadarmo môžete využiť do konca roka.
Možnosť doručenia objednávok z e-shopu Tchibo do kamenných obchodov je opäť dostupná.
Vrátenie, výmena a reklamácia tovaru v kamenných obchodoch je opäť možná. Tovar zakúpený v kamenných obchodoch aj online od 1. 10. 2020 do 18. 4. 2021 je možné vrátiť až do 19. 5. 2021.

Prípadne môžete využiť nasledovnú možnosť:

Tovar môžete vrátiť zaslaním na adresu nášho distribučného partnera Slovak Parcel Service s.r.o. Náklady na vrátenie tovaru hradí kupujúci.

Slovak Parcel Service s.r.o. - Tchibo
Senecká cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji

Viac informácií o vrátení tovaru nájdete tu.
Prosíme príjemcov zásielky, aby pri kontakte s kuriérom: používali ochranné pomôcky (rúška, rukavice), dbali na správne hygienické postupy, dodržiavali dostatočný odstup od kuriéra a uprednostňovali úhradu dobierky platobnou kartou namiesto v hotovosti.

Podrobné informácie môžete sledovať priamo na stránke prepravcu.
Prosíme uprednostnite bezkontaktné spôsoby platby: platbu platobnou kartou, platbu vopred prevodom na účet alebo prostredníctvom služby PayPal.

Náš tip ♥

Na tchibo.sk ponúkame širokú ponuku skvelej kávy pre dobrú pohodu, ktorú odporúčame prihodiť si k Vašej objednávke. Okrem toho u nás nájdete chutné recepty, tipy a triky na prípravu Vašich obľúbených kávových špecialít. Vašu obľúbenú kávu Vám radi doručíme priamo domov. Objavte rozmanitý svet kávy Tchibo.

Viac informácií o objednaní, dodaní, zákazníckom účte a iných službách nájdete na tejto stránke.
Ešte ste u nás nenakupovali?

Zoznámte sa s e-shopom Tchibo a zistite, že nakupovanie u nás je jednoduché a pohodlné.