SLUŽBY A POMOC

Stav dodania, stav účtu atď.

Informácie o stave dodania Vašej objednávky, stave účtu, faktúrach a Vašich osobných údajoch získate vo Vašom online zákazníckom účte.
K online účtu
Zmena alebo zrušenie Vašej objednávky z technických dôvodov nie sú možné. Ak si výrobok neželáte, máte čas 30 dní na to, aby ste nám ho poslali naspäť alebo vrátili v jednej z našich predajní Tchibo. Ďalšie informácie nájdete v sekcii Vrátenie tovaru. Ak si želáte vrátiť objednávku veľkorozmerného tovaru, obráťte sa, prosím, na náš Zákaznícky servis.
Dodacia lehota

Dodacia lehota je zvyčajne 5 až 7 pracovných dní od objednania tovaru (okrem nadrozmerných produktov).

Sledovanie zásielky

Na základe identifikačného čísla balíka si môžete kedykoľvek skontrolovať stav zásielky zaslanej prostredníctvom kuriéra spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. v systéme zmluvného prepravcu. Ďalšie informácie o sledovaní zásielok je možné nájsť v e-mailovom potvrdení o odoslaní zásielky alebo sa dá získať na telefónnom čísle zákazníckeho servisu 0800 212 313. Okrem toho si môžete kedykoľvek skontrolovať stav dopravy a dodania prihlásením sa do Vášho osobného účtu na Tchibo.sk.

Zmena údajov doručenia

V prípade, že si želáte zmeniť adresu doručenia alebo telefónne číslo, Slovak Parcel Service s.r.o. môže zmenu zohľadniť až potom, čo zaeviduje údaje o zásielke do svojho systému. Prosíme Vás preto, aby ste Slovak Parcel Service s.r.o. kontaktovali až po aktivácii odkazu sledovania zásielky, ktorý ste obdržali v potvrdení o odoslaní zásielky.