SLUŽBY A POMOC

Vážení zákazníci, vezmite prosím na vedomie, že ku dňu 1. 1. 2024 dochádza k zmene Podmienok vernostného programu TchiboCard, konkrétne k zmene spôsobu zbierania Vernostných zrniek. Za každé 1 € (pôvodne 0,50 €) Vášho nákupu dostanete 1 Zrnko. Každých 100 Zrniek sa zmení na zľavu 1 €. Váš stav doteraz nazbieraných Zrniek sa nemení. Všetky ostatné výhody členstva vo vernostnom programe TchiboCard zostávajú bez zmeny.
Špeciálny predvianočný servis: Všetky výrobky zakúpené v období od 1. 11. 2023 do 31. 12. 2023 je možné vymeniť až do 31. 1. 2024.* Pri vrátení tovaru v obchode po uplynutí 30dňovej lehoty na štandardné vrátenie tovaru získate poukazy platné v obchodoch aj v e-shope alebo tovar v rovnakej hodnote. * S výnimkou darčekových kariet, praženej kávy, kapsúl, čaju a čokolády.

Stav dodania, stav účtu atď.

Informácie o stave dodania Vašej objednávky, stave účtu, faktúrach a Vašich osobných údajoch získate vo Vašom online zákazníckom účte.
K online účtu
Z technických dôvodov nemôžete Vy ani náš zákaznícky servis zmeniť objednávku.
Dodacia lehota

Dodacia lehota je momentálne 5 až 8 pracovných dní od objednania tovaru (okrem nadrozmerných produktov).

Sledovanie zásielky

Na základe identifikačného čísla balíka si môžete kedykoľvek skontrolovať stav zásielky zaslanej prostredníctvom kuriéra spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. v systéme zmluvného prepravcu. Ďalšie informácie o sledovaní zásielok je možné nájsť v e-mailovom potvrdení o odoslaní zásielky alebo sa dá získať na telefónnom čísle zákazníckeho servisu 0800 212 313. Okrem toho si môžete kedykoľvek skontrolovať stav dopravy a dodania prihlásením sa do Vášho osobného účtu na Tchibo.sk.

Zmena údajov doručenia

V prípade, že si želáte zmeniť adresu doručenia alebo telefónne číslo, Slovak Parcel Service s.r.o. môže zmenu zohľadniť až potom, čo zaeviduje údaje o zásielke do svojho systému. Prosíme Vás preto, aby ste Slovak Parcel Service s.r.o. kontaktovali až po aktivácii odkazu sledovania zásielky, ktorý ste obdržali v potvrdení o odoslaní zásielky.