Športové doplnky pre mužov: vysokokvalitní spoločníci pre všetky dobrodružstvá

Často sú to maličkosti, ktoré zlepšia váš tréning alebo obľúbený koníček . Naše kvalitné športové doplnky pre mužov medzi ne určite patria. Bez ohľadu na to, či Vás to ťahá na zjazdovky, volajú Vás hory alebo pláž, či čakáte na nové výzvy v posilňovni: naše produkty od športových tašiek až po šiltovky sú pre vás pripravené. Užite si tréning a voľný čas, o zvyšok sa postarajú naše šikovné produkty Tchibo!
Boxerky s vlnou s certifikátom RWS, 2 ks
27,99
€/ks 14,00
 
Dostupné varianty:
 
-25 %
Golier z termoflísu
7,99
5,99
-28 %
Multifunkčná šatka, mätovozelená s melírom
6,99
4,99
Športové boxerky, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
 
Dostupné varianty:
 
-45 %
Multifunkčná taštička
10,99
5,99
Outdoorový ruksak
29,99
Cyklistický ruksak
29,99
Cyklistické rukavice
10,99
 
Dostupné varianty:
 
Cyklistické spodky
17,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Bandáž na zápästie
6,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Vodoodolné vaky, 2 ks
10,99
€/ks 5,50
Termočiapka s reflexnou potlačou, neónovoružová
6,99
-14 %
Flísové rukavice, čierne
6,99
6,00
 
Dostupné varianty:
 
Rukavice na cvičenie
10,99
 
Dostupné varianty:
 
Športové boxerky, 2 ks
14,99
 
Dostupné varianty:
 
Cyklistické spodky
12,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
-19 %
Outdoorový ruksak, heritage
19,99
16,00
niekoľko kusov
-14 %
Multifunkčná šatka
6,99
6,00
Multifunkčná šatka, neónovoružová s melírom
7,99
-12 %
Rukavice z pleteného flísu
7,99
7,00
 
Dostupné varianty:
 
-14 %
Multifunkčná šatka
6,99
6,00
niekoľko kusov
Bežecká čelenka so šiltom
7,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Športová šiltovka
7,99
niekoľko kusov
Cyklistické rukavice
10,99
 
Dostupné varianty:
 
Ruksak do dažďa
34,99

Športové rukavice: uchopte to ešte lepšie!

Rukavice sú spoľahlivými spoločníkmi pri nespočetných aktivitách aj mimo lyžiarskych svahov. Chráňte si ruky pred vetrom a chladom pri behu alebo sa pevnejšie uchopte pri vysoko intenzívnom tréningu. Naše priebežne testované rukavice sú polstrované na správnych miestach. Najmä pri zjazde môžete svoje lyžiarske palice alebo snowboard chytiť precízne a nemusíte sa báť vyšmyknutia . A samozrejme v rýchlom súboji pri guľovačke nič neprekonajú vysokovýkonné rukavice vyrobené funkčných materiálov.
Muž v červenej bunde, lyžiarskom výstroji a lyžiarskych okuliaroch stojí na svahu v zasneženej horskej krajine.

So slnečnými okuliarmi si zachováte prehľad

Slnečné okuliare sú nevyhnutné pre šport a voľný čas: Prostredie získa nový rozmer, zatiaľ čo Vaše oči sú chránené pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Všade tam, kde sa silno odráža slnečné svetlo, patria dobre pasujúce slnečné okuliare z nášho internetového obchodu do základnej výbavy. Lyžiarske okuliare na svah sú rovnakou nevyhnutnosťou ako vhodný model na pláž. Veľmi dôležité: V závislosti od ročného obdobia sa zloženie slnečného žiarenia mení, a preto náš sortiment obsahuje rôzne odtiene. Čo sa týka UV filtrovania a odolnosti materiálu, slnečné okuliare Tchibo spĺňajú najvyššie štandardy kvality.
Muž s bradou nosí čiernu čiapku: športový doplnok je štýlový a chráni pred intenzívnym slnečným žiarením.

Bez športovej čiapky to nejde!

Šiltovky a čiapky z nášho sortimentu ochránia nielen Vašu hlavu pred chladom, ale aj pred spálením. Na horách alebo na pláži ste intenzívne vystavení slnku. Kukla pod lyžiarskou prilbou zvyšuje komfort a spoľahlivo absorbuje vlhkosť. A v neposlednom rade je trendy čiapka teplou ochranou na ceste domov po prepotenom tréningu v posilňovni – bez ohľadu na počasie.

Športové doplnky pre mužov - šikovné riešenia každodenných otázok

Naše športové doplnky pre mužov dokážu ešte viac: Napríklad predviesť staro známe produkty novým a moderným spôsobom. Multifunkčné šatky a goliere so suchým zipsom teda riešia otázku, ako si pohodlne a príjemne ochránite krk pred chladom bez toho, aby ste si ho nemuseli omotať dlhým šálom. Kvalitná športová taška v kvalite Tchibo rieši problém, ako čo najhygienickejšie prepraviť použité športové oblečenie po tréningu domov.

Všetko zo sebou v športovej taške: nájdite perfektný model

Vysokokvalitné športové tašky od Tchibo pretransformujú majú typické funkcie vlákien športového oblečenia do prenosného formátu. Športový batoh alebo vak na lyže pozostáva z robustných, priedušných a vlhkosť regulujúcich materiálov – rovnako ako Vvaše obľúbené funkčné tričko alebo tréningové nohavice z online obchodu. To umožňuje vyvetrať oblečenie na ceste domov. Dobre premyslené doplnky, ako je vak na lyže, poskytujú každému vášmu športovému vybaveniu správnu ochranu – a tu tiež vlhkosť rýchlo zmizne.
Plne zabalená tyrkysová pánska športová taška: Nájdite tie správne športové doplnky pre mužov v Tchibo.

Športové doplnky pre mužov – pohodlné a všestranné

Existuje veľa športových doplnkov pre mužov. V internetovom obchode Tchibo si viete správne vybrať. O kvalitu našich produktov sa nemusíte báť. Lebo celý náš sortiment bol starostlivo vybraný a podlieha neustálym kontrolám nezávislých inštitútov. Inšpirujte sa ponukou a nájdite všestranné športové doplnky pre mužov!
Kvalitné športové doplnky pre mužov: Mladý muž s cyklistickou prilbou sedí na bicykli a smeje sa.