Kufre a doplnky na cesty pre mužov: nevyhnutné cestovné vybavenie

Víkendový výlet, letná dovolenka alebo dokonca cesta okolo sveta: So správnym vybavením bude Vvaša cesta zaručene úspešná. Uložte svoju batožinu bezpečne a spoľahlivo do správneho kufra - pre dobrý pocit na cestách. Praktickí spoločníci sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a tvaroch s rôznymi výhodami. Prezrite si Tchibo a nájdite kufor pre mužov, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám!

Kufre a doplnky na cesty

-22 %
Multifunkčná taštička s izoláciou, modrá
8,99
6,99
-54 %
Ľadvinka
10,99
4,99
-35 %
Outdoorový ruksak
19,99
12,99
-46 %
Cyklistický ruksak
29,99
16,00
-27 %
Šijový vankúšik 2 v 1
17,99
12,99
-33 %
Športový opasok
8,99
5,99
Taška na podložku
14,99
Outdoorový ruksak, červený
27,99
Outdoorový ruksak
27,99
-34 %
Ruksak do dažďa
34,99
22,99
Puzdro na smartfón s izoláciou
11,99
niekoľko kusov
Ľadvinka
14,99
niekoľko kusov
Multifunkčná taštička s izoláciou, oranžová
8,99
Toaletná taštička
19,99
Cestovná taška
39,99
-19 %
Outdoorový ruksak, heritage
19,99
16,00
-19 %
Puzdro na slúchadlá
9,99
8,00
Športová taška
24,99
niekoľko kusov
-39 %
Outdoorový ruksak, mini
14,99
9,00
niekoľko kusov
Toaletná taštička
12,99
-40 %
Taštička na opasok
9,99
5,99
Taška na notebook
24,99
-33 %
Prešívaný outdoorový ruksak
29,99
19,99

Tvrdá škrupina alebo– mäkká škrupina?

Prvou otázkou pred kúpou kufra je výber materiálu. To, či si vyberiete kufor s tvrdou alebo mäkkou škrupinou, závisí výlučne od toho, ktorá z batožín najlepšie vyhovuje Vvašim cestovným a osobným požiadavkám. Kufre s pevným obalom sú mimoriadne presvedčivé vďaka svojmu robustnému vonkajšiemu plášťu z odolného materiálu, ktorý spoľahlivo chráni obsah pred namáhaním a nárazmi. Na druhej strane sú kufre mäkkej škrupiny oveľa flexibilnejšie, ľahšie a ponúkajú viac úložného priestoru. Vyššiu kapacitu využije každý, kto plánuje niekoľkotýždňovú cestu. Na druhej strane, tí, ktorí často lietajú, sa radšej spoľahnú na ochrannú pevnú škrupinu kufra.
Mladý muž, ktorému je vidieť chrbát, stojí pri okne na letisku. Vedľa neho je malý pánsky kufrík, ktorý drží v ruke.

Batožina do veľkosti XXL - správna veľkosť kufra

Veľkosť pánskeho kufra je jednou z jeho najdôležitejších vlastností. Na jednej strane by v ňom mala nájsť svoje miesto celá batožina, ale na druhej strane treba dodržiavať aj predpisy leteckých alebo autobusových spoločností. Kufre na príručnú batožinu sú zvyčajne vysoké 50 až 55 centimetrov. Malé kufre na kolieskach sú ideálne na prepravu a hodia sa na krátke cesty do troch dní. Na jedno- alebo dvojtýždňové cesty sú vhodné kufre s výškou od 56 do 80 centimetrov. Na druhej strane, na niekoľkotýždňové cesty alebo na cesty s veľkým množstvom batožiny by ste si mali vybrať kufre XXL. Pre nerozhodných sú k dispozícii sady kufrov pre mužov rôznych veľkostí.
Muž v bielej košeli a čiernych nohaviciach si balí kufor, ktorý leží otvorený na posteli.

Ako správne zabaliť pánsky kufor

Správnou technikou balenia môžete maximálne využiť úložný priestor v kufri. Pánske oblečenie, ako sú tričká, svetre alebo nohavice, môžete zrolovať, aby ste ušetrili miesto a efektívne zaplnili celý objem. Organizačné pomôcky ako sú cestovné tašky či vrecká, zabezpečia dobrý prehľad v batožine. Pred balením si však aj premyslite, aké sú poveternostné podmienky vo Vvašej destinácii a aké aktivity plánujete.

Starostlivosť o cestovný kufor a jeho čistenie

Váš nový kufor bude musieť veľa vydržať. Nezriedka sa stáva, že manipulácia s batožinou na letisku je viac hrubá ako opatrná. Vzhľad vášho kufra tým môže trochu utrpieť. Pri pravidelnej starostlivosti však bude pánsky kufor dlhoročným spoločníkom na cestách. Kufre s pevnou škrupinou by sa mali po každej ceste očistiť od nečistôt handričkou, aby sa ochránil materiál. Kufre s mäkkou škrupinou môžete vyčistiť kefou alebo mydlovým roztokom, aby ste odstránili škvrny.

Pánsky kufor alebo batoh?

Vaše cestovné preferencie určujú, či je pre Vvás ideálnym spoločníkom kufor alebo batoh. Kufre sú vhodné najmä na dovolenky, kde zostávate dlhšie na jednom mieste, zatiaľ čo batohy bodujú svojou vysokou flexibilitou. Preto je najlepšie začať výlet s batohom. Na hotelových dovolenkách, služobných cestách alebo dlhších cestách, ako sú študentské výmenné pobyty, profitujete z prehľadného úložného priestoru pánskeho kufra a jeho jednoduchej prepravy na kolieskach.
Pánsky kufor alebo batoh? Mladý muž drží v ruke mapu, stojí na nástupišti s batohom a pozerá na vlak pred sebou.

Robustná kvalita od spoločnosti Tchibo

Či už ide o mäkký alebo tvrdý kufor: každý pánsky kufor od spoločnosti Tchibo sľubuje certifikovanú kvalitu a maximálnu odolnosť vďaka pečati TCM. Vaša batožina je tak vždy ideálne chránená a Vvy sa môžete bez obáv vydať na cestu za dobrodružstvom. Objavte rozmanitú ponuku vysokokvalitných kufrov pre mužov, ktoré si teraz môžete jednoducho objednať online. Pretože ďalšia dovolenka sa určite blíži!
Mladý muž v klobúku sedí na modrom kufri na pláži.