Pánske šatky a šály: štýlové a praktické doplnky

Šatky a šály sú nielen hrejivé kúsky oblečenia. Aj ako módne doplnky sa môžu stať atraktívnou súčasťou Vášho outfitu, vďaka ktorej môže Váš look pôsobiť elegantne alebo, naopak, ležérne. Objavte v Tchibo štýlové pánske šály a šatky – od hrejivých pletených šálov až po ľahké bavlnené šatky. Objavte s našimi tipmi svoj nový obľúbený doplnok!

Pánske šatky a šály

niekoľko kusov
  • Flanelový šál
Výnimočne mäkký a príjemný na nosenie vďaka zdrsnenému povrchu
9,99
8,00
Náhľad
-19 %
Flanelový šál
Výnimočne mäkký a príjemný na nosenie vďaka zdrsnenému povrchu
9,99
8,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-40 %
Pletený šál
9,99
5,99
niekoľko kusov
-50 %
Tkaný šál
7,99
3,99
Pletený šál, tmavomodrý
10,99
-27 %
Pletený šál, antracitový s melírom
10,99
7,99
Pletený šál
10,99
Flanelový šál
9,99
Pletený šál
14,99
Kašmírový šál
49,99
Dutý šál
17,99
-27 %
Pletený šál
10,99
7,99
niekoľko kusov
-9 %
Kašmírový šál
49,95
44,99
niekoľko kusov

Pánske šály a šatky pre Váš individuálny štýl

Mäkké a teplé zimné šály

Keď je vonku zima, sú mäkké zimné šály nevyhnutnou súčasťou pánskeho šatníka. Materiálom, ktorý je príjemný na pokožke a má dobré tepelné vlastnosti, je kašmírska vlna. Ďalšou výhodou tohto prírodného materiálu je taktiež, že vyrovnáva teplotu. Pánsky kašmírový šál tak dokáže prijať veľa vlhkosti bez toho, aby bol na dotyk vlhký. Aj mäkučký flís je veľmi dobrý materiál pre Váš zimný šál. Má dobré tepelnoizolačné vlastnosti a vyrovnáva vlhkosť.

Ako módne nosiť šatky

Podľa toho, ako si šatku uviažete, môžete svojmu outfitu dodať ležérny alebo, naopak, elegantný ráz. Výnimočný módny look vytvoríte napríklad tak, že si šatku okolo krku uviažete podobne ako kravatu. Ležérny look zas rýchlo a jednoducho vyčarujete, keď šatku niekoľkokrát voľne omotáte okolo krku a konce skryjete pod šatkou. Prípadne môžete ukázať svoj zmysel pre módu a jeden koniec nechať voľne visieť.

Na čo dbať pri kúpe šatiek a šálov

Dizajn

Pánske šály a šatky sú dostupné v mnohých dizajnoch. Napríklad kockované šatky a šály sú módnou klasikou, rovnako ako jednofarebné šatky v decentných modrých alebo zelených tónoch. Zatiaľ čo jednofarebné doplnky môžete všestranne a elegantne kombinovať, vzorované šatky dodajú jednoduchým, jednofarebným outfitom šmrnc. Jemná, jednoduchá pánska šatka je vo všeobecnosti elegantným doplnkom ku košeliam, zatiaľ čo vlnený šál dodá ležérnosť voľnočasovému outfitu.

Jednoduchá starostlivosť

Šatky či šály nenáročné na starostlivosť Vám v bežné dni ušetria mnoho starostí, a preto Vás bude ich nosenie viac baviť. Šatky z biobavlny sú nielen príjemné na pokožke, ale môžu sa aj bez problémov prať v práčke pri 30 až 40 °C. Šál zo zamatového flísu zas možno prať pri nízkych teplotách do 30 °C. Pri praní tohto materiálu však nepoužívajte aviváž. Väčšinou však celkom stačí šál vyvetrať na čerstvom vzduchu.

Náš záväzok pre Vaše pánske šály a šatky

Pri online nákupe pánskych šálov a šatiek sa v Tchibo môžete spoľahnúť na kvalitné látky a módne, atraktívne dizajny. Podľa značky kvality TCM (Tchibo Certified Merchandise) spoznáte výrobky zodpovedajúce našim mimoriadne vysokým nárokom na kvalitu. Podľa značky „Cashmere“ zas spoznáte, že ide o kvalitný prírodný výrobok.