Outdoorový uterák
6,99
Športová taška
19,99
Outdoorová osuška XL, cca 100 x 180 cm
Outdoorová osuška, cca 50 x 100 cm
Outdoorová osuška, cca 70 x 140 cm
14,99
6,99
9,99
Žiaľ už vypredanéŽiaľ už vypredané
Outdoorový uterák
7,99
Fľaša na pitie
9,99
Outdoorový uterák
7,99
niekoľko kusov
Nafukovací matrac so vstavanou nožnou pumpou
49,99
niekoľko kusov
  • Šortky na kúpanie
22,99
19,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 19,00 €
-17 %
Šortky na kúpanie
22,99
19,00
 
Dostupné varianty:
 
Skákajúca lopta do vody
5,99
niekoľko kusov
Šortky na kúpanie
27,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Vodoodolný vak
12,99
niekoľko kusov
  • Nohavičky k športovým bikinám
9,99
5,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 5,99 €
-40 %
Nohavičky k športovým bikinám
9,99
5,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Fľaša na pitie
10,99
Loptička s pierkami
9,99
niekoľko kusov
  • Šortky na kúpanie, modré s celoplošnou potlačou
12,99
7,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 7,00 €
-46 %
Šortky na kúpanie, modré s celoplošnou potlačou
12,99
7,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Športové jednodielne plavky
19,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Športové jednodielne plavky
22,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
  • Šortky na kúpanie, námornícke modré
14,99
11,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 11,00 €
-26 %
Šortky na kúpanie, námornícke modré
14,99
11,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Pomôcky na plávanie pre dospelých

Ak radi plávate športovo, nesmie chýbať vhodné vybavenie na plávanie. Kúpací úbor a plavky by u športových plavcov nemali byť príliš voľné. Pri kúpacom úbore zabezpečujú skrížené ramienka na chrbte lepšie držanie a bezpečnosť, napríklad pri kraulovaní. K základnému vybaveniu v plavárni patria aj plavecké okuliare. Náš tip: pre nositeľov okuliarov sú k dispozícii aj plavecké okuliare s upravenou ostrosťou videnia. Potápačské plutvy sa tešia obľube hlavne u potápačov a šnorchlistov, pretože dokážu vytlačiť viac vody a umožňujú pohybovať sa dopredu rýchlejšie a prekonávať dlhšie trasy. Ale pozor: na správne používanie pomôcok na plávanie je potrebný nejaký ten tréning.

Bezpečnosť má prednosť: pomôcky na plávanie pre deti

Keď idete s deťmi na kúpalisko či k moru, potrebujete toho často viac než len plavky. Práve pri deťoch by ste nemali zabudnúť na pomôcky na plávanie, ako sú záchranný pás, nafukovacie plaváky alebo plavecké dosky. Nafukovacie plaváky zaručujú pri neplavcoch výtlak. Plavecké dosky väčšinou pozostávajú z robustnej peny a takisto zabezpečujú výtlak. Deti, ktoré sa ešte len učia plávať, môžu pomocou týchto pomôcok cielene cvičiť údery nohami a rukami. Jednoducho sa pevne držte dosky a nohami kopte ako pri prsiach či kraule. Malí plavci pri trénovaní pohybov rúk zovrú dosku medzi kolená a plávajú na nej rukami. Ale pozor: aj pri použití pomôcok by deti nikdy nemali byť vo vode bez dozoru!

Hor sa do vody: pomôcky na plávanie vo voľnom čase

V lete to človeka neťahá iba do vody, ale aj na vodu, všakže? Je jedno, či nafukovací čln, plachetnica, alebo SUP doska – v obchode Tchibo nájdete to správne vybavenie. Absolútnou povinnosťou pri výlete na lodi sú nepremokavé tašky alebo batohy, do ktorých si môžete odložiť svoje cennosti ako peňaženku a kľúče. Máte tak istotu, že všetko dôležité zostane suché a bezpečne zabalené. Keď sa ide k moru, pre deti sú ideálnym doplnkom nafukovacie plávajúce zvieratká či pneumatiky.

Cestovanie za športom: správne vybavenie pre profesionálov

Keď sa radíte k profesionálnym skúseným plavcom, môžete svoj plavecký tréning ešte viac zefektívniť výberom správnych pomôcok na plávanie. Neoprénové obleky zabraňujú príliš rýchlemu vychladzovaniu v otvorených vodách. Môžete tak rovno trénovať dlhšie. Plavecká čiapka pomáha práve pri dlhých vlasoch znižovať odpor vo vode. Síce nie všetci majú radi tento tesne priliehavý doplnok na plávanie, no s krikľavou farbou ladiacou s plaveckým úborom sa rýchlo stane štýlovým pútačom pozornosti. Navyše znižuje riziko poškodenia vašich nádherných vlasov od chlóru vo vode. Kto chce pri športovaní zabrániť vnikaniu vody do nosa, ten použije nosovú svorku.

Dobrý pocit po plávaní

Po tréningu vo vode alebo výdatnom plávaní už na vás čaká mäkký a hrejivý uterák alebo kúpací plášť. Na dovolenke alebo pri mori je namiesto extra veľkej osušky ideálnou voľbou outdoorový uterák. Skladá sa z nasiakavého a rýchloschnúceho mikrovlákna, čo mu dodáva mimoriadnu ľahkosť a mäkkosť. Okrem toho sa dá zložiť tak, aby zaberal minimum miesta, a možno ho tak ľahko prepravovať. Perfektné plavecké vybavenie na cesty. Pri ošetrovaní si všímajte štítok s informáciami o praní: napríklad sušičke by ste sa mali vyhnúť.

Najlepšia kvalita Tchibo

Pri kupovaní pomôcok na plávanie nejde iba o vzhľad. Je potrebné venovať pozornosť aj kvalite pri spracovaní a materiálu. V prípade Tchibo žiaden problém! Pretože naše kúpeľňové textílie sú nielenže overené na škodliviny, ale majú aj pečať GUT GEMACHT. To znamená, že celý výrobok alebo jeho časť je udržateľná. Tak už neotáľajte a vystrojte sa na leto. Kúpte si v obchode Tchibo plavecké vybavenie a vrhnite sa do vĺn.