Pánske papuče: Papuče, papuče a ešte raz papuče

Keď sa vrátite po dlhom dni domov, vyzujte si Vašu vychádzkovú obuv a obujte si papuče: Tento rituál otvára uvoľnenejšiu časť dňa a výrazne prispieva k pocitu pohody medzi svojimi štyrmi stenami – stres a špina zostávajú vonku! Pánske papuče sú dostupné v rôznych materiáloch a strihoch, takže si ľahko nájdete svojho favorita. Či už filcové, kožené alebo vlnené: Objavte teraz pánske papuče na mieru!
niekoľko kusov
  • Papuče
14,99
9,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,00 €
-39 %
Papuče
14,99
9,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
  • Papuče
14,99
8,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 8,00 €
-46 %
Papuče
14,99
8,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
  • Papuče
12,99
11,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 8,00 €
-15 %
Papuče
12,99
11,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
  • Prešívané papuče
17,99
15,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 15,00 €
-16 %
Prešívané papuče
17,99
15,00
 
Dostupné varianty:
 
Domáce papuče
14,99
 
Dostupné varianty:
 
  • Ponožky z hrubej pletiny
11,99
10,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10,00 €
-16 %
Ponožky z hrubej pletiny
11,99
10,00
 
Dostupné varianty:
 

Pohodlné na každom kroku: pánske papuče

Klasické pánske papuče na doma sú modely s pätovou časťou. Uzavreté pánske papuče priliehajú k nohám a poskytujú im oporu. Vďaka elastickej gume na boku držia papuče pevne na mieste a zároveň sa ľahko vyzúvajú a obúvajú. Odpružená podošva a vnútorná podšívka zaisťujú vysoký komfort. Tieto papuče sú obzvlášť pohodlné, ak doma veľa stojíte a chodíte, pretože poskytujú oporu a odľahčujú kĺby. Ideálny doplnok k Vašej pánskej domácej súprave.
Papuče sa postarajú o pohodlie: Muž, ktorému vidno nohy má obuté papuče, sedí na gauči a nohy má vyložené na konferenčnom stolíku.

Rýchlo dnu a von: pánske šľapky

Ak si doma papuče často vyzúvate, napríklad aby ste si vyložili nohy na pohovku, mnohí páni uprednostňujú papuče bez pätovej časti. Keďže sú tieto papuče na päte otvorené, môžete ich ľahko obuť a vyzuť bez použitia rúk. V závislosti od modelu sa používa hrubá pevná podrážka alebo ľahká profilová podošva. Jednoduché pánske filcové papuče sú často nenáročné a lacné riešenie ako papuče pre hostí.
Papuče na zimu: detailný záber na útulné papuče pred krbom. Vedľa stojí pohár červeného vína.

Útulná obmena: chatárske papuče

Papuče pripomínajúce pánske ponožky sú obzvlášť pohodlné a muži ich radi nosia ako teplé papuče. Modely známe ako chatárske papuče, majú vysoký, mäkký driek, ktorý obopína členok. Tak sa vám zhora ku chodidlám nedostane žiaden chlad. Ľahká podošva s profilom alebo protišmykové výstupky pripevnené priamo k látke zaisťujú bezpečné došľapovanie. Ak máte radi obzvlášť minimalistický štýl, jednoducho si obujte namiesto papúč hrubé protišmykové ponožky.

Filc, koža, vlna, kožušina: Čo by ste chceli?

Pokiaľ ide o pánske zimné papuče, chce to vysokú úroveň pohodlia. Mäkká podšívka z vlny alebo umelej či jahňacej kože ponúka v tomto smere vysoký komfort. Teplo môže poskytnúť v celej topánke alebo len na podrážke. Tip: Vďaka vložkám z jahňacej vlny budú uzavreté papuče mäkučké. Na teplejšie ročné obdobie sú dobré vzdušné papuče z filcu alebo si prípadne obujte rovno šľapky s otvorenou špičkou. Pánske šľapky vyrobené z kože sa dajú nosiť bez ohľadu na teplotu – navyše vyzerajú nadčasovo a elegantne.

Ďalšie tipy na nákup papúč

Ak máte deformity chodidiel alebo Vás často bolia, pánske papuče s vložkou do topánok ponúkajú ergonomické výhody. Prispôsobia sa pohybu chodidla a optimálne rozložia tlak. Tak môžu Vaše nohy relaxovať aj doma. V dizajne je v zásade všetko dovolené. Tmavé farby sa však nezašpinia tak rýchlo – toto je výhoda hlavne pri práci v kuchyni, lebo tu sa zvykne aj pánom občas podariť neporiadok. Pletený vzhľad alebo jemné pásiky vzhľad decentne okorení.
Papuče pre stabilný postoj: Muž sedí na posteli a práve si obúva modré papuče

Kúpiť odolné papuče? V Tchibo žiaden problém!

Najmä pánske papuče sú často ponúkané ako jednorazové a vydržia nanajvýš pár mesiacov. Potom majú podošvy diery, švy sa oddeľujú alebo vnútorné vložky sú vychodené. Ak si od Tchibo objednáte papuče alebo šľapky, získate z toho viac Vy a aj životné prostredie. Pretože naše produkty sú „Tchibo Certified Merchandise“, čo rozpoznáte podľa pečate TCM. To znamená, že prešli intenzívnym procesom výberu a testovania, ktorý siaha od výberu materiálov cez výrobu až po kontrolu, či neobsahujú škodlivé látky.
Testovaná kvalita: detailný záber na muža v pyžame, ktorý si práve oblieka jeho papuče.