niekoľko kusov
  • Trekingové topánky
59,95
49,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 49,00 €
-18 %
Trekingové topánky
59,95
49,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Trekingové topánky
64,95
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Krátke čižmy do dažďa
39,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Nízke alebo vysoké pánske čižmy? Všetko závisí od výšky

Čižmy charakterizujú imidž neformálneho muža spolu s modrými džínsami a koženou bundou. Aj z Jamesa Deana urobili ikonu štýlu, z Johna Wayna tvrdého chlapa a z motorkárov bezstarostných jazdcov. Muži majú na výber medzi vysokými a nízkymi modelmi. Nízke topánky sú označované aj ako členkové topánky. Ak majú čižmy na každej strane strečingovú vložku, nesú aj označenie "Chelsea Boots". Klasické pánske členkové topánky sú vybavené šnurovaním alebo bočným zipsom pre ľahšie obúvanie. Členkové topánky sú nižšie a siahajú maximálne po členok.
Pánske topánky pre biznis vzhľad: Mladý muž v čiernych nízkych čižmách, károvaných oblekových nohaviciach,  károvanom saku a klobúku sedí vonku na kamennom schodisku.

K obleku sa hodia nízke kožené pánske čižmy

Ak pánske topánky siahajú až ku kolenu, podobajú sa vzhľadovo jazdeckým čižmám alebo sa používajú ako nepremokavé gumáky. Zatiaľ čo sa nízke čižmy dajú nosiť takmer ku všetkým pánskym nohaviciam, vysoké pánske kožené čižmy vyzerajú najlepšie s úzkymi nohavicami. Takže nohavice sa dajú zastrčiť do čižiem, aby vynikli. Ku obleku sa lepšie hodia poltopánky alebo v zime nízke kožené pánske čižmy. Zlaďte farbu čižiem s pánskym opaskom: To vedie k mimoriadne harmonickému vzhľadu.
Muž v modrej prechodnej bunde a v odolných pánskych čižmách  kľačí v jesennom lese a používa svoj smartfón, vedľa neho leží jeho pes.

Zablatené počasie? Žiadny problém pre topánky s membránami

Na prechádzky po bahnistých lesných chodníkoch alebo topiacom sa snehu sú mnohé outdoorové topánky pre mužov vybavené nepremokavou membránou. Membrána neprepúšťa vlhkosť zvonku do topánok, ale odvádza telesnú vlhkosť von. Takže sa Vám nespotia nohy, ak ste dlho vonku v čižmách v zlom počasí. Keď je chladno, zateplené pánske čižmy zabezpečia vysoký komfort nosenia.

Materiál, šnurovanie, farba: toto je pri kúpe stále aktuálne

Hladká koža a semiš pôsobia nadčasovo elegantne, zatiaľ čo topánky zo syntetických materiálov majú výhodu v odolnosti. Stredne vysoké pánske šnurovacie topánky sa často používajú ako trekingové topánky, pretože sa optimálne prispôsobia kĺbom a dokážu tak zabrániť vyvrtnutiu členku na nerovnom teréne. Pánske topánky v čiernej, béžovej alebo hnedej môžu byť kombinované mnohými spôsobmi, zatiaľ čo modré modely najlepšie s džínsami alebo béžovými nohavicami. V opačnom prípade si môžete vybrať topánky tak, aby ladili s vaším vrchným dielom.

Najdôležitejšie tipy pre starostlivosť o topánky

Bez ohľadu na materiál, zostanú vaše topánky dlhšie pekné, ak im doprajete dodatočnú impregnáciu hneď po zakúpení. V prípade semišovej kože je najlepšie predtým povrch zdrsniť kefou a aplikovať sprej. Syntetické topánky môžu byť postriekané priamo. Hladká koža sa môže alternatívne pretrieť impregnačným krémom na topánky - to tiež dodáva topánka.
Detail koženej pánskej topánky, ktorá je   práve  impregnovaná sprejom.

Kúpiť, obuť, vyraziť: pánske čižmy od Tchibo

Nákup obuvi je do značnej miery otázkou dôvery: a tú môžete mať sTchibo bez obmedzenia. Pretože naše výrobky kontrolujeme veľmi starostlivo predtým, ako Vám ich ponúkneme v internetovom obchode. Počas kontroly kvality starostlivo vyberáme suroviny, venujeme pozornosť dokonalému spracovaniu a v neposlednom rade na vysokú enviromentálnu kompatibilitu. Napríklad, u nás dostanete pánske topánky vyrobené z bezchrómovej vypracovanej kože. V spoločnosti Tchibo si kúpite pánske čižmy, v ktorých sa budú Vaše nohy cítiť pohodlne - bez zbytočného znečistenia životného prostredia.
Detail žltých semišových topánok balansujúcich na zábradlí kamenného mosta.