Pánske topánky: pre život s nohami v pohodlí

Obuv cítite pri každom kroku, a preto by vám mala dobre sedieť. Dôležitý je však nielen strih, ale obuv by mala ladiť aj s vašim outfitom. Tu sa dozviete, ako zvoliť vhodný pár s dôrazom na štýl. Okrem toho máme tipy, ako čistiť a ako sa starať o šnurovaciu obuv, čižmy, topánky alebo papuče. Pretože len pri dobrej manipulácii si topánky dlhodobo zachovajú svoju funkciu a odpudzujú napríklad vlhkosť. Veľa zábavy pri čítaní a nákupe v našom online obchode!

Pánske topánky

Domáce papuče
17,99
 
Dostupné varianty:
 
Papuče
14,99
 
Dostupné varianty:
 
Trekingové topánky
49,99
 
Dostupné varianty:
 
Ponožkové papuče
10,99
 
Dostupné varianty:
 
Papuče
19,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Cestovné kompresné podkolienky, 2 páry
8,99
€/pár 4,50
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Topánky sneaker
34,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Ponožky z hrubej pletiny
11,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Kožené topánky
59,95
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Topánky z velúrovej kože
69,95
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Termoizolačné vložky do topánok, 1 pár
7,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Ako zvoliť správnu veľkosť

Obuv síce nosíte na nohách, ale to neznamená, že nehrá dôležitú úlohu. Každý, kto niekedy nosil topánky, ktoré sú príliš tesné alebo príliš široké, pozná nepríjemný pocit tlaku alebo trenia. Keď si teda kupujete pánsku obuv, najdôležitejší je výber správnej veľkosti. V prípade pochybností vám odporúčame dodatočné zmeranie veľkosti. Náš praktický sprievodca rozmermi vám ukáže, ako to funguje. Nájdete ho v popise produktu pod označením dostupných veľkostí pod odkazom „Určiť správnu veľkosť“. Ďalšie informácie nájdete v našom sprievodcovi rozmerov pre mužov.
Pánske topánky do kancelárie: snímka zblízka nohy muža, ktorý má na sebe modrý oblek, sedí na posteli a zaväzuje si hnedé kožené topánky.

Na voľný čas alebo podnikanie? Výber pánskych topánok s istotou

Pri nákupe je okrem rozmeru rozhodujúca hlavne oblasť použitia topánok. Môžete síce urobiť chyby štýlu, a napríklad si obuť tenisky k obleku, avšak tieto kombinácie nie sú vždy vítané. Ak chcete predísť faux pas pri dress kóde, vsaďte na tradíciu a na slávnostné príležitosti si obujte hnedé alebo čierne pánske topánky. K elegantným pánskym nohaviciam resp. k obleku sa lepšie hodia poltopánky a sú spoločensky prijateľnejšie ako pánske zimné topánky. Čo sa týka materiálu, s koženými alebo lakovanými topánkami do formálneho šatníka určite nič nepokazíte.
Pánske topánky pre voľný čas: pred hnedou stenou sedí mladý muž v bielych teniskách, rifliach, šedej košeli a so slnečnými okuliarmi.

Neformálne pánske topánky na každý deň

Pre každodennú cestu do kancelárie a v každodennom živote si môžu vaše nohy samozrejme oddýchnuť. Ako pánska zimná obuv sú dobrou voľbou topánky s džínsami, ako letná obuv pre mužov sa odporúčajú textilné mokasíny so šnúrkami, mokasíny alebo papuče. Najlepšie je kombinovať kožené topánky s ladiacim pánskym opaskom, inak môžete nosiť modré pánske topánky aj s džínsami alebo siahnite po iných farbách, ktoré ladia s vašimi nohavicami a hornými dielmi oblečenia.

Športová pánska obuv pre aktívnych mužov

Ak v práci veľa chodíte alebo stojíte, pohodlná obuv vám uľahčí každodenný život. Okrem bežných topánok s ergonomickými vložkami do topánok sú na vrchole rebríčka s najlepším komfortom nosenia tenisky, pokiaľ ide o pánsku obuv. V týchto mäkkých, odpružených modeloch sú vaše nohy akoby uložené v oblakoch. Vzdušné modely pánskych topánok na leto sa dajú úžasne kombinovať s ľahkými látkovými nohavicami alebo kraťasmi. Pevnejšie tenisky s hrubou podrážkou môžu slúžiť aj ako športová obuv, ak nie je potrebná silná funkcia opory.

A čo doma? Obujte si papuče!

Pohodlná obuv je žiadaná nielen na ulici, ale aj počas pobytu medzi vlastnými štyrmi stenami. Pánske papuče sú k dispozícii v otvorenom, uzavretom alebo pančuchovom prevedení, aby sa vaše nohy cítili dobre v lete aj v zime. Klasické papuče majú uzavretú pätu, zatiaľ čo našuchovacie papuče sú otvorené pre ľahké vkĺznutie. Na túlenie sa na pohovke sú ideálne papuče alebo ponožky ABS, ktoré sa sťahujú na lýtkach.
Pánske topánky na doma: snímka zblízka na nohy muža, ktorý ich má vyložené na stole. Na nohách má papuče.

V Tchibo nájdete kvalitnú obuv

Pokiaľ ide o kvalitu, dávame sľub našim zákazníkom: zabezpečíme, aby ste dostávali prvotriedne výrobky. Komplexné kontroly materiálu, výrobného procesu a šetrného prístupu k životnému prostrediu zaručujú, že pánsku obuv si budete môcť užívať dlho. Objednajte si športové tenisky, pevnú zimnú pánsku obuv alebo elegantnú obchodnú obuv od spoločnosti Tchibo – stačí si len vybrať, my sa postaráme o kvalitu!
Kvalita pre vaše pánske topánky: muž v hnedých čižmách a hnedej koženej bunde sedí vonku na lavičke z drevených paliet.