Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Basics

ZÁKLADNÉ KÚSKY PRE MUŽOV

Módne základné oblečenie a doplnky

 
Pánska ležérna košeľa, modrá
Ľahko sa udržiava a žehlí vďaka úprave Easy Care
19,99 € 14,99 € Quickshop
 
Flanelová košeľa, kockovaná
Z mäkkého kefovaného bavlneného kepra
17,99 € 11,99 € Quickshop
 
Košeľa s golierom typu kent
S golierom typu kent
19,99 € 14,99 € Quickshop
 
Košeľa s krátkym rukávom
Golier s gombíkmi
17,99 € 12,99 € Quickshop
 
Elegantný pulóver
Stálofarebná bavlna, ktorá dobre drží tvar
17,99 € 13,00 € Quickshop
 
Nohavice chino
Z mäkkého bavlneného kepra
34,95 € 14,99 € Quickshop
 
Nohavice chino
Z mäkkého bavlneného kepra
29,95 € 19,99 € Quickshop
 
Nohavice chino
Z mäkkého bavlneného kepra
34,95 € 19,99 € Quickshop
 
Kožené topánky
Z kvalitnej plnej hovädzej kože s vintage efektom
59,95 € 49,00 € Quickshop
 
Topánky
Z velúrovej kože
49,95 € 40,00 € Quickshop

Denná a nočná bielizeň

 
Slipy, 3 ks
Plochý a elastický pás na gumu s mäkko zdrsnenou vnútornou stranou
12,99 € 8,99 € Quickshop
Aj naše textílie s biobavlnou sú GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Mohli by sme už zaznamenať úspech, lebo v roku 2015 bolo približne 76 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologický spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať OCS 100 – a od obsahu minimálne 50 % pečať OCS Blended.
Naše textílie s pečaťou Bavlna vyrobená v Afrike stelesňujú logo GUT GEMACHT, lebo podporujú trvalo udržateľnú produkciu bavlny v Afrike. Iniciatíva tam spolupracuje s približne 670 000 producentmi bavlny a ponúka pomoc približne 5,3 mil. ľudí vrátane členov ich rodín, aby si svojpomocne zlepšili svoj život.

POMOC VĎAKA OBCHODU
Sociálna spravodlivosť, vyššie príjmy pre rodiny a ochrana životného prostredia — to sú ciele. Na školeniach sa roľníci naučia, ako pestovať bavlnu efektívne a šetrne voči životnému prostrediu. Vďaka vyšším výnosom a väčším príjmom si dokážu vlastnými silami zlepšiť svoju situáciu a život svojej rodiny. Čím viac bavlny sa kúpi, o to lepšie tam bude, lebo licenčné poplatky, ktoré podniky za to platia, budú na danom mieste investované napr. do škôl. Tak si pre seba kúpite módu pre dobrý pocit a iným venujete kúsok lepšej budúcnosti.
To, čo sa priamo dotýka našej kože, musí byť GUT GEMACHT. Celulózové vlákno Lenzing Modal® vám ukáže, ako sa to dá, a prispieva k ochrane životného prostredia — a to vďaka svojej mimoriadne mäkkej a priliehavej podobe.

JEMNÉ KU KOŽI, SILNÉ PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
Lenzing Modal® sa vyrába z bukového dreva vo výrobnom procese pomocou patentovanej technológie šetrnej voči klíme. Výsledok? Absolútne príjemný pocit pre vás a vašu kožu.