Káva Privat Kaffee

Vďaka káve Privat Kaffee zažijete chuť tých najlepších káv z celého sveta. Každý druh Vám prináša nový zážitok: jedinečnú arómu krajín, odkiaľ káva pochádza. Vydajte sa s nami na cestu okolo sveta plnú vôní – od Afriky cez Guatemalu až po Brazíliu!

Brazil Mild

Harmonická káva

Brazílska káva je známa svojou neobyčajne jemnou chuťou. Slnečné počasie, vysoká nadmorská výška a vyvážená klíma dodávajú káve Brazil Mild jemnú arómu s decentným nádychom lieskového orieška.

lntenzita: ●●oooo
Kyslosť: ●ooooo
Praženie: ●●oooo

Objednať kávu Brazil Mild

Guatemala Grande

Elegantná káva

V drsných horských oblastiach Guatemaly rastie výnimočná káva s jemne korenistou chuťou. Káva Guatemala Grande, ručne oberaná na strmých svahoch, si Vás získa svojou elegantnou kyslosťou a ušľachtilým nádychom čokolády.

lntenzita: ●●●●oo
Kyslosť: ●●oooo
Praženie: ●●oooo

Objednať kávu Guatemala Grande

African Blue

Výrazná káva

Východoafrické kávy majú výnimočne plnú chuť. Úrodné pôdy a intenzívne slnečné žiarenie v rovníkovej oblasti dodávajú káve African Blue mimoriadne aromatickú chuť s nádychom čiernej ríbezle.

lntenzita: ●●●●●o
Kyslosť: ●●●●●●
Praženie: ●●oooo

Objednať kávu African Blue

Colombia Fino

Káva bez kofeínu

Arabica z najlepších pestovateľských oblastí. Na sopečných pôdach kolumbijských Ánd dozrievajú kávy s výnimočne intenzívnou chuťou. Jemná káva Colombia Fino si aj bez kofeínu zachováva výraznú arómu s jemným nádychom pomarančových kvetov.

lntenzita: ●●●●oo
Kyslosť: ●●●●oo
Praženie: ●●oooo

Káva je dostupná v našich obchodoch

Naše kávy Privat Kaffee: 100 % Tchibo Arabica z trvalo udržateľnej produkcie

Najkvalitnejšia Arabica vzniká len v optimálnych podmienkach. Preto pre naše kávy Privat Kaffee používame len surovú kávu z certifikovaných fariem Rainforest Alliance. V spolupráci s nezávislou organizáciou na ochranu životného prostredia Rainforest Alliance podporujeme zlepšenie životných podmienok pre ľudí a zachovanie prírody v krajinách pôvodu našich káv.
Zistite viac

Objednajte si teraz online kávy Tchibo Privat Kaffee

 
 
 
  • Privat Kaffee Brazil Mild – zrnková káva
Jemná a zamatová
Intenzita:26
11,29
€/kg 22,58
Náhľad
  • Privat Kaffee African Blue – zrnková káva
Plná a aromatická
Intenzita:56
11,29
€/kg 22,58
Náhľad