Raritná káva
»Pada Maju«

Prémiová káva z Indonézie
» Táto káva Arabica nás nadchla predovšetkým vysokou kvalitou – a tiež intenzívnou, korenistou a plnou chuťou. My cítime javorový sirup a muškátový oriešok – a Vy? «
Markus Meusburger Nákupca raritných káv z tímu Tchibo
 
Nová raritná káva je tu!

Objavte novú limitovanú prémiovú kávu »Pada Maju« z Indonézie s korenistou chuťou javorového sirupu a muškátového orieška.

K dispozícii len krátko!

  • Raritná káva »Pada Maju« – 250 g celé zrná
Raritná káva
Javorový sirup a muškátový oriešok
Intenzita:46 Praženie:36
250 g celé zrná
12,99
€/kg 51,96
Náhľad
Milí milovníci a milé milovníčky raritných káv,

s touto raritnou kávou Vás vezmeme na výlet plný chutí na indonézsky ostrov Jáva, blízko vrchu Mount Burangrang do družstva „Pada Maju“.

Žiarivé farby prírody, aktívne sopky, fascinujúce kráterové jazerá a úžasné chrámy dodávajú tomuto ostrovu osobitú mystickú atmosféru.

Indonézia má dlhú tradíciu v pestovaní kávy a osobitosťou je, že každý indonézsky ostrov svojej káve ešte aj dnes prepožičiava jej vlastnú charakteristickú chuť.

Táto káva Arabica nás nadchla predovšetkým vysokou kvalitou – a tiež intenzívnou, korenistou a plnou chuťou.

My cítime javorový sirup a muškátový oriešok – a Vy?

» Odporúčame Vám prípravu ako Caffé Crema a želáme veľa zábavy pri ochutnávaní. «
Markus Meusburger Nákupca raritných káv z tímu Tchibo

Raritná káva »Pada Maju«

  • PÔVOD: Bandung, Jáva
  • PESTOVANÁ V NADMORSKEJ VÝŠKE: 1 000 – 1 700 m
  • PODNEBIE: tropická klíma
  • ODRODA: Ateng a Catimor
  • SPRACOVANIE: polopraná
  • DRUH: 100 % Tchibo Arabica
  • CHUŤ: korenistá s tónmi javorového sirupu a muškátového orieška
Vyskúšajte teraz

Exkluzívne arómy – vďaka našim limitovaným prémiovým kávam

Vydajte sa na neobyčajnú cestu okolo sveta za pôžitkami a prostredníctvom našich meniacich sa raritných káv objavte kávy s najexkluzívnejším pôvodom. Či už na ručnú prípravu, alebo ako kávy Grand Classé pre Váš kávovar Cafissimo: zažite rozmanitosť pôvodu káv z vybraných plantáží pozdĺž kávového pásma, ručne zberaných, s láskou spracovaných a chuťovo neprekonateľných.

Každá edícia našej limitovanej prémiovej kávy pochádza z udržateľnej produkcie a v súlade s príslušnou pečaťou podporuje ekologické a sociálne projekty v danej pestovateľskej oblasti.

Jedinečná káva predstavuje jedinečnú chuť

Od ovocných a korenistých cez orieškové a čokoládové až po sladké a kvetinové: každá edícia Vám ponúka jedinečný svet aróm. Vďaka dizajnu vo farbe príslušného chuťového profilu a pestrofarebnému aromatickému kruhu na obaloch môžete na prvý pohľad zistiť príslušné arómy limitovaných prémiových káv.

Vzájomné pôsobenie vplyvov životného prostredia, ako sú vlastnosti pôdy, nadmorská výška pestovania a podnebie, ako aj mechanické aspekty, ako sú zber, spracovanie a praženie, vytvárajú mimoriadnu arómu našich prémiových káv.

Chute, ktoré Vás nadchnú –
a to hneď viackrát do roka

Každý rok sa podľa kalendára zberu môžete tešiť až na šesť raritných káv – niektoré z nich Vám ponúkame aj ako Cafissimo Grand Classé. Na Veľkú noc a na Vianoce Vás navyše čaká niečo výnimočné: prémiové kávy najkvalitnejšieho pôvodu na svete v exkluzívnych dózach na kávu, ktorých jedinečný dizajn je navrhnutý podľa oblasti pôvodu kávy.

Dózy na kávu sú nielen skutočnými zberateľskými kúskami a ozdobou každej kuchyne, ale slúžia aj na uskladnenie, aby si Vaša obľúbená káva dlho zachovala čerstvú arómu.

Naše predchádzajúce raritné kávy

Len do vypredania zásob!
 
Raritná káva »Paraíso Pink Bourbon«

Objavte limitovanú prémiovú kávu »Paraíso Pink Bourbon« z Kolumbie so sladkou chuťou broskyne a karamelovo-smotanového krému.

K dispozícii len krátko s exkluzívnou dózou na kávu!

  • Raritná káva »Paraíso Pink Bourbon« - 250 g celé zrná + dóza na kávu
Raritná káva
Broskyňa a karamelovo-smotanový krém
Intenzita:56 Praženie:26
250 g celé zrná
24,99
€/kg 99,96
Náhľad
 
 

Raritná káva »Bette Buna«

Pôžitok z kvalitnej kávy s kvetinovými tónmi kandizovaného cukru, slivky a bergamotu: vyskúšajte našu limitovanú prémiovú kávu „Bette Buna“ z Etiópie – dostupná aj ako Cafissimo Grand Classé.
 
 

Raritná káva »El Tempixque«

Čokoládové tóny sú úplne podľa Vašej chuti? V tom prípade spoznajte našu limitovanú prémiovú kávu „El Tempixque“ z Guatemaly s čokoládovými arómami nugátu, karamelu a hrušky. Dostupná aj ako Cafissimo Grand Classé.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Odporúčame tiež
Ručný filter, mlynček na kávu a viac
Na optimálnu prípravu našich raritných káv Vám odporúčame kanvicu french press alebo náš keramický ručný filter. Dokonalý doplnok: elektrický mlynček na kávu a elektrická kanvica s labutím hrdlom na individuálne nastavenie teploty.

Dokonalý pôžitok z kávy dosiahnete aj s kapsulami Cafissimo Grand Classé do kávovarov na kapsuly Cafissimo.