Dámske blejzre – ten pravý štýl na každú príležitosť

Základný kúsok, ktorý sa vždy oplatí: elegantný na večer, neformálny na návštevu u priateľov alebo diskrétny do kancelárie – vyberte si blejzer, ktorý je pre vás ten pravý na každú príležitosť. Naše strihy, farby a materiály sú rozmanité. Pri rozhodovaní o konkrétnom modeli zohráva úlohu nielen váš štýl, ale aj strih a typ vašej postavy. Objavte veľký výber v Tchibo a objednajte si svoj nový dámsky blejzer online už teraz!
Kockované sako
49,99
 
Dostupné varianty:
 
-42 %
Sako z teplákoviny
34,99
19,99
 
Dostupné varianty:
 
-20 %
Sako z teplákoviny
39,99
31,99
 
Dostupné varianty:
 
Košeľová bunda
39,99
 
Dostupné varianty:
 
Sako s nariasenými rukávmi
34,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
-24 %
Sako z teplákoviny
39,95
29,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Cargo bunda
39,99
 
Dostupné varianty:
 
Sako z teplákoviny
31,99
 
Dostupné varianty:
 

Dámsky blejzer ako základ vydareného outfitu

Dámske blejzre majú širokú škálu štýlov. Vyberie si každý: od klasického dlhého blejzra až po károvanú dámsku bundu, farebný model v červenej farbe alebo blejzer so skráteným ¾ rukávom. Ako moderný všestranný kúsok sa dá úžasne kombinovať s džínsami a teniskami a vytvoriť tak športový look. Dámsky blejzer v modrej alebo koňakovej farbe vyzerá, naopak, elegantne pri oficiálnych príležitostiach, najmä ak ho skombinujete s úzkymi nohavicami alebo sukňou.
S našimi tipmi nájdete ideálny dámsky blejzer v tej správnej veľkosti.

Módny univerzál sedí správne takto

Váš dámsky blejzer by mal správne pasovať, aby našiel správne uplatnenie. Na jednej strane je rozhodujúca správna veľkosť oblečenia, ktorú môžete v Tchibo určiť pomocou stránky Dámska móda: stanovenie správnej konfekčnej veľkosti. Na druhej strane môžete pre blejzer zvážiť nasledujúce tipy: pri zvesených rukách by rukávy mali zakrývať zápästie. Uistite sa, že máte dostatočnú voľnosť pohybu a že blejzer nie je príliš tesný alebo pokrčený – ani keď je zapnutý alebo keď si sadnete.
Nájdite pre svoj typ tú správnu farbu a dĺžku blejzra pre dokonalý vzhľad!

Farba a dĺžka: ktorý blejzer je pre koho ideálny?

Dlhý dámsky blejzer sa hodí vysokým ženám, ktoré nosia úzke nohavice alebo sukňu. Krátky blejzer je ideálny pre nižšie ženy. Pre správny model je rozhodujúci aj typ postavy. Pri úzkych ramenách sa hodí dizajn s nariasenými rukávmi, ženy s väčším poprsím volia nenápadnú chlopňu. S modrou alebo sivou nešliapnete vedľa – alebo preukážte na poli farieb trochu odvahy! Vo všeobecnosti platí: matné, tmavé farby zakrývajú a lesklé, svetlé farby zvýrazňujú.

Správne skombinovaný vyzerá dámsky blejzer skvele

Pod blejzrom môžu vyniknúť aj šaty: je dôležité, aby boli dĺžka a strih zladené. Najprv si ho vyskúšajte: ak si prekrížite ruky pred telom, blejzer nesmie byť príliš napnutý. Na oficiálnu príležitosť odporúčame dámsky blejzer v čiernej farbe kombinovaný so sukňou alebo nohavicami z elegantnej látky. Ak je udalosť menej formálna, univerzálny módny kúsok môže byť aj kratší a viac nariasený!

Čo si oblečiem na a pod blejzer?

Pod blejzer je ideálna blúzka – či už decentná, alebo ženská s volánikmi. Skombinujte do konečného outfitu jednofarebný odev, aby ste vytvorili vzor. Takže so vzorovanou blúzkou jednoduchý blejzer alebo naopak. Pre uvoľnený vzhľad sa pod blejzer hodí aj tričko. Na jeseň a v zime sa vynára otázka bundy na dámsky blejzer. Čo tak trenčkot? V Tchibo je k dispozícii v rôznych dĺžkach a hodí sa ku kostýmu aj k džínsom.
Ak je tričko správne skombinované, môže pod dámskym blejzrom vyzerať veľmi vkusne a elegantne.

Záruka kvality na materiál a výrobu

Prísľub kvality spoločnosti Tchibo platí, samozrejme, aj pre blejzre. Zaručuje ju naša TCM pečať. Pečať „Tchibo Certified Merchandise“ sa udeľuje iba výrobkom, ktoré zodpovedajú našim vysokým štandardom výroby a kvality. Externé inštitúty okrem toho kontrolujú najmä textil, či neobsahuje škodlivé látky a či sú dodržané všetky zákonné pokyny na ochranu spotrebiteľa – u nás si objednávate najvyššiu kvalitu výrobkov!
Naša záruka kvality sa, samozrejme, vzťahuje aj na všetky blejzre v našom sortimente!