Zrkadlo do kúpeľne – praktický pomocník a dekorácia v jednom

Bez zrkadla si nevieme predstaviť žiadnu kúpeľňu. Hneď ráno ako vstanete, patrí prvý pohľad do zrkadla. Pri umývaní zubov, fénovaní vlasov a líčení je zrkadlo neodmysliteľnou súčasťou kúpeľne. Denné holenie je tiež nemysliteľné bez zrkadla. Pre aký model sa rozhodnete, to závisí od veľkosti vašej kúpeľne a vášho osobného vkusu. Tchibo vám ponúka atraktívny výber – od zrkadlovej skrinky až po kozmetické zrkadlo.
Kúpeľňová skrinka so zrkadlom, biela
279,00
Nástenné zrkadlo s organickým tvarom
59,95

Bez neho to nejde: Zrkadlo do kúpeľne je neodmysliteľné

Zrkadlo v kúpeľni má nielen praktický úžitok, zároveň pôsobí aj dekoratívne. Vďaka svojim reflexným vlastnostiam vnáša do miestnosti aj svetlo – to je veľmi dôležité, ak je vaša kúpeľňa skôr menšia alebo má len malé okno. So zrkadlovou skrinkou si vytvoríte dodatočné úložné miesto, veľké nástenné zrkadlo s dreveným rámom sa postará o útulnosť a so zrkadlom s poličkou budete mať rýchly prístup k najdôležitejším potrebám na osobnú starostlivosť. Bez ohľadu na to, pre čo sa rozhodnete: Zrkadlo do kúpeľne je nenahraditeľné a štýlovým spôsobom dopĺňa váš kúpeľňový nábytok.
Kombinácia skrinky a zrkadla: Mladá žena stojí v pyžame pred otvorenou zrkadlovou skrinkou v kúpeľni, ktorá visí nad obdĺžnikovým umývadlom.

Zrkadlo do kúpeľne s osvetlením

Mnohí sa rozhodnú pre zrkadlo do kúpeľne s osvetlením. Najmä vtedy, keď je ráno aj večer tma, potrebujete okrem stropného svietidla aj iný zdroj osvetlenia. LED svietidlá sú ideálne do kúpeľne, pretože im neškodí vysoká vlhkosť. Okrem toho sa dajú priestorovo úsporne inštalovať a svietia presne tam, kde je to potrebné. Ak máte vnútornú kúpeľňu bez okna, ideálne je použiť zrkadlo do kúpeľne s LED osvetlením s denným svetlom. Ak má kúpeľňa veľké okno, stačia svietidlá s neutrálnym bielym alebo teplým bielym svetlom. Niektoré zrkadlá majú na zadnej strane LED pásy – to vám umožní vytvoriť príjemné nepriame osvetlenie.

Dvojitý úžitok: Zrkadlové skrinky

Zrkadlové skrinky sú ideálne, keď v kúpeľni potrebujete dodatočný úložný priestor. Dvojitý úžitok sa skrýva už v názve. Pretože za zrkadlovými dvierkami sa nachádza niekoľko priehradiek, do ktorých môžete pohodlne uložiť svoje kúpeľňové doplnky. Spravidla sú zrkadlové skrinky dvojdverové, dostupné sú však – pokiaľ je k dispozícii dostatok miesta – aj s tromi alebo štyrmi dverami. Väčšina zrkadlových skriniek je osvetlená a má často aj integrovanú zásuvku, čo je veľmi praktické pre sušič na vlasy alebo holiaci strojček. Tchibo má v sortimente viacero rôznych zrkadlových skriniek – najlepšie spravíte, ak sa hneď poobzeráte v našej ponuke kúpeľňového nábytku.

Kozmetické zrkadlo pre efekt magickej lupy

Nie sú to len ženy, ktoré prisahajú v kúpeľni na kozmetické zrkadlo. Vďaka špeciálnemu sklu sa tieto praktické kúpeľňové doplnky postarajú o to, aby sa váš zrkadlový obraz niekoľkokrát zväčšil. Líčiť a holiť sa vám bude o to ľahšie. Kozmetické zrkadlá majú vo väčšine prípadov okrúhly alebo oválny tvar a pochrómovaný povrch. Mnoho modelov je vybavených stojanovou nohou a dajú sa sklopiť dopredu a dozadu. Niektoré kozmetické zrkadlá je možné pomocou flexibilného držiaka pripevniť aj na stenu. Ako priestorovo úsporný doplnok k väčšiemu zrkadlu do kúpeľne sa kozmetické zrkadlo zmestí aj do najmenšej kúpeľne.

Takto si vyčistíte svoje zrkadlo do kúpeľne

Nikto nechce mať na zrkadle pruhy ani šmuhy. Tieto nielenže vyzerajú nepekne, ale aj narúšajú pohľad na váš vlastný odraz v zrkadle. Preto je dôležité, aby sa zrkadlo do kúpeľne pravidelne čistilo. Čistenie je veľmi jednoduché a vyžaduje iba niekoľko jednoduchých krokov. Vyčistite svoje zrkadlo handričkou z bavlny, mikrovlákna alebo jelenicou na čistenie okien – najlepšie vlažnou vodu. Potom ho vyleštite suchou handrou – a hotovo. Od chemických prostriedkov môžete pri zrkadlo do kúpeľne úplne upustiť.
Svetlovlasá žena s dcérkou stoja pred zrkadlom do kúpeľne pri umývadle a umývajú si ruky.

Konzistentná kvalita je našou reflexiou

Ak sa rozhodnete pre zrkadlo do kúpeľne od Tchibo, môžete sa spoľahnúť, že ste si zakúpili výrobok vysokej kvality. Za to ručíme našou pečaťou TCM, čo je skratka pre „Tchibo Certified Merchandise“ a označuje výlučne tovar Tchibo. Certifikáciou zaručujeme nepretržitú kontrolu kvality – od nákupu surovín cez výrobu až po predaj. Z našich výrobkov sa takto budete môcť dlho tešiť!