Wellness produkty pre telo, myseľ i dušu

Iba sa jednoducho uvoľnite, vyložte si nohy a užívajte si chvíle určené iba pre seba. Je nepochybne dôležité, urobiť si aj počas pracovného či všedného dňa maličkú prestávku. Pretože vďaka prestávke naberieme novú energiu a nové impulzy. Aj doma si môžete dopriať pravidelný program starostlivosti o Vaše osobné zdravie. Od voňavého perličkového kúpeľa po kozmetické ošetrenie celého tela. Nechajte sa inšpirovať našimi wellness produktmi pre Vašu telesnú a duševnú pohodu. Potešte svojich blízkych v podobe wellness balíčkov, kvalita produktov je neustále zaručená. Vysoká kvalita našich produktov patrí medzi naše priority. Práve preto naše cenovo dostupné produkty podliehajú pravidelným kontrolám vykonávaným v spolupráci s externými inštitúciami a v našich interných testovacích zariadeniach. To zaručujeme prostredníctvom našej značky TCM „Tchibo Certified Merchandise“.
niekoľko kusov
Prístroj na manikúru a pedikúru
14,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Elektrický depilátor na tvár
12,99
niekoľko kusov
Čistič pórov
22,99
Sušič vlasov
27,99
niekoľko kusov
Pinzeta s LED osvetlením
7,99
niekoľko kusov
Digitálna osobná váha
29,99
-50 %
Odstraňovač chĺpkov Silk’n®-Jewel-LUXX-250.000
159,00
79,00
Prístroj na masáž chodidiel
159,00
Žiaľ už vypredané
-39 %
Kozmetické zrkadlo s LED, s osvetlením
19,99
12,00
Žiaľ už vypredané
niekoľko kusov
-18 %
Prémiová žehlička na vlasy, bezdrôtová
79,95
65,00
niekoľko kusov
Teplovzdušná kefa Premium
79,95
niekoľko kusov
Epilátor na tvár
21,99
niekoľko kusov

Takto môžete relaxovať aj doma v podobe teplej wellness procedúry

Po dlhom pracovnom dni, alebo ako súčasť výdatného wellness programu, prináša horúci kúpeľ dokonalý pôžitok. A to nielen preto, že v horúcej vode sa cítite ako v beztiažovom stave. Počas horúceho kúpeľa na Vás pôsobí aj takzvané vlhké teplo. Vyvolaním akejsi „umelej horúčky“ sa vo Vašom tele zvyšuje prietok krvi, stimulujem sa imunitný systém a v neposlednom rade sa uvoľňujú svaly. Ak nemáte čas na horúci kúpeľ, skvelou náhradou sú aj rôzne vyhrievacie podložky, termofóry alebo vankúše naplnené kôstkami z čerešní, ktoré stačí iba nahriať. Avšak suché teplo, ktoré takéto produkty vytvárajú, nepôsobí na telo až tak intenzívne ako vlhké teplo horúceho kúpeľa. Preto sa odporúčajú predovšetkým ľuďom, ktorí sú citliví na teplo alebo tehotným ženám.

Vytvorte si atmosféru pomocou farieb

Vedeli ste, že farby dokážu ovplyvniť to, ako sa cítime. V závislosti od toho, akou farbou ste obklopení, sa môže aj Vaša nálada meniť. Ak cítite únavu, alebo sa Vám nič nechce robiť, obklopte sa odtieňmi žltej farby, ktoré majú povzbudivé účinky. Pokiaľ si chcete naopak oddýchnuť, modrá alebo fialová sú tou správnou voľbou, pretože upokojujú vystresovanú myseľ. Ale nebojte sa, neznamená to, že zakaždým musíte vymaľovať izby rôznymi farbami. Môžete to jednoducho vyskúšať tak, že po rannom kúpeli sa utriete osuškou alebo sa oblečiete do županu, ktorý je presne takej farby, akú momentálne potrebujete podľa Vašej nálady.

Wellness produkty ako skvelý darček

Chceli by ste potešiť niekoho, koho máte radi, a hľadáte vhodný darček? Malá prestávka počas dňa je vlastne dobrá pre všetkých. Preto sú wellness produkty ako darček ideálnym riešením. Tí, ktorí si oddych doprajú počas kúpania, sa môžu tešiť na pohodlný vankúš do kúpeľa alebo praktický podnos do vane, na ktorý si môžu dať svoju obľúbenú knihu alebo pohár vína. Ak osoba, ktorej by mal byť darček venovaný, preferuje skôr fitness a šport, potešte ju darčekom v podobe masážneho oleja na unavené svaly. Obdarovanej osobe iba jednoducho povedzte, že je správne dopriať si niečo pre telesné aj duševné zdravie. Môže ísť o kvalitné výrobky určené na starostlivosť o telo, akými sú napríklad kozmetické súpravy, alebo rôzne produkty – príjemný župan alebo froté uterák.

Čo treba zvážiť pri výbere wellness produktov

Pri výbere wellness produktov dbajte na to, aby boli vyrobené zo substancií, ktoré sú dobre znášané. Koniec koncov, chcete pomocou wellness produktov urobiť niečo dobré pre seba. V prípade vôní, ktoré sa nachádzajú napríklad v sviečkach alebo prísadách do kúpeľa, majú éterické oleje celkovo dobrú znášanlivosť. To, či obsahuje výrobok éterické oleje, môžete zistiť z popisu produktu alebo podľa intenzívnej prírodnej vône. Pokiaľ ide o zloženie textílií, prírodné vlákna sú najlepšou voľbou. Môže to byť napríklad bavlna. Župan vyrobený z tohto prírodného vlákna je príjemný v styku s pokožkou a taktiež sa veľmi jednoducho ošetruje. Pre wellness produkty sa odporúča aj viskóza. Ide o vlákno, ktoré je umelo vyrobené z prírodnej celulózy. Materiál je mimoriadne príjemný na pokožke a má veľmi dobrú znášanlivosť.

Wellness produkty a ich funkčnosť nie sú v žiadnom rozpore

Prečo nespojiť príjemné s užitočným? U nás nájdete široký výber cenovo dostupných wellness výrobkov, ktoré majú veľa výhod. A to sa týka aj modernejších kúskov, ktoré majú častokrát oveľa viac funkcií ako si myslíte. Vďaka elektronickému teplomeru na princípe infračerveného lúča sa dá presne a spoľahlivo odmerať telesná teplota na uchu alebo čele. Pomocou funkcie Bluetooth môžete odmerajú teplotu Vášho dieťatka automaticky odoslať na svoj smartfón. Túto funkciu majú aj ďalšie zariadenia, napr. prístroj na meranie pulzu alebo krvného tlaku. Aj pre mnohé ďalšie elektronické wellness produkty platí, že majú množstvo funkcií. Rôzne príslušenstvo určené na manikúru, odstraňovanie chĺpkov alebo osviežovanie miestnosti disponujú funkciami, akými sú osvetlenie, časovač alebo prepojenie na aplikácie. Užitočné informácie: Aj pri online nákupe wellness produktov sa môžete spoľahnúť na značku CE, čo predstavuje „testovanú bezpečnosť“. To znamená, že výrobok podlieha kontrole kvality a bol vyrobený v Nemecku.