Žehliť pri maximálnej teplote žehliacej plochy 150 °C
Pranie
Jemný prací cyklus, max. teplota 40 °C
Bielenie
Nebieliť
Ďalšie odporúčania týkajúce sa starostlivosti
Prať s podobnými farbami
Prať a žehliť naruby
Pre praním zatvorte zapínacie prvky
Môže sfarbiť svetlejšie materiály a nábytok
Kvalita
TCM
Značka kvality TCM znamená vynikajúcu kvalitu výrobku.
Lycra®
Vyššia elasticita, perfektný strih a tvarová stálosť LYCRA® je značkou spoločnosti The LYCRA Company.
Podiel biobavlny
Organic Content Standard (OCS) označuje, že výrobok pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a tým, že bol vyrobený výlučne s použitím prírodných hnojív a efektívnejším využitím vody.
Pestovanie biobavlny je tak dobré pre človeka i životné prostredie. Výrobok označený logom OCS Blended obsahuje minimálne 5 % podiel biobavlny. Presné množstvo je uvedené v popise výrobku.
Objednanie a doručenie
Doručenie: Doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti
Doručovacia adresa
Fakturačná adresa
Iná doručovacia adresa
Dodanie do kamenného obchodu: zadarmo s Objednať & vyzdvihnúť
Exkluzívne
Dostupné iba v e-shope
Vrátenie tovaru:
Odstúpenie od zmluvy uzavretej prostredníctvom nášho e-shopu je možné bez udania dôvodu do 30 dní po prijatí tovaru. V rámci tejto lehoty je možné bez udania dôvodu zakúpený tovar zadarmo vrátiť alebo vymeniť. Podrobnosti k procesu vrátenia tovaru nájdete v sekcii Pomoc.
Perfektne sedia, ale treba kúpiť o číslo menšie ako bežne nosíte.
Užitočné (3)
Anonymne
17. 12. 2022 44
Priemerne
Rifle dobre sedia, mäkka dźinsovina, len dlzka nevyhovuje, su ako 7/8.
Užitočné (2)
Anonymne
03. 12. 2022 36
super strih
velmi dobre sedia na postave
Užitočné (4)
Anonymne
04. 10. 2022 42
Kvalitné
Džínsy sú úzke, strečové, dobre sa prispôsobia postave. Len sú o trošku tenšie, ako ďalšie dvoje rifle, ktoré mám z Tchibo, takže sú
skôr na jar, leto a jeseň.