Uteráky – pre hebký pocit pohody

Uteráky nás sprevádzajú každý deň – či už po sprche, v saune alebo pri športe. Svojím mäkkým a príjemným povrchom slúžia nielen na praktické účely, ale prispievajú aj k tomu, aby sme sa dobre cítili. V spoločnosti Tchibo nájdete široký sortiment vysokokvalitných uterákov vyrobených z rôznych materiálov. Poobzerajte sa jednoducho v našom v online obchode a nechajte sa inšpirovať!
-12 %
Velúrový kúpací plášť
39,99
34,99
 
Dostupné varianty:
 
Prémiová osuška, sivá
19,99
Pánsky kúpací plášť
34,99
 
Dostupné varianty:
 
Prémiové uteráky, 2 ks, sivé
19,99
€/ks 10,00
Prémiová osuška, tyrkysová lemovka
19,99
Uterákové šaty, marhuľové
19,99
Žakárová osuška, sivá
14,99
Uterákový turban, sivý
7,99
Pánsky kúpací plášť
39,99
 
Dostupné varianty:
 
Uterákové šaty
19,99
-37 %
Dámsky kúpací plášť
31,99
19,99
 
Dostupné varianty:
 
Unisex kilt do sauny
19,99
Prémiové uteráky, 2 ks, tyrkysová lemovka
19,99
€/ks 10,00
niekoľko kusov
-6 %
Pánsky kúpací plášť z piké s vafľovou štruktúrou
31,95
29,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Žakárové uteráky, 2 ks, sivé
14,99
€/ks 7,50
niekoľko kusov
Velúrová XL osuška
24,99
niekoľko kusov
Uterákový turban, sivý
7,99
XL froté osuška, tyrkysovo-sivá
22,99
niekoľko kusov
Uterákové šaty, žlté
19,99
niekoľko kusov
Kilt do sauny
19,99
Uterákové šaty, tyrkysové
19,99
Froté uteráky, 2 ks
Froté uteráky, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
14,99
€/ks 7,50
Froté osuška
14,99
Froté uteráky, 2 ks
Froté uteráky, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
14,99
€/ks 7,50
Velúrové uteráky s tropickým dizajnom, 2 ks, tyrkysové
14,99
€/ks 7,50
Uterákový turban, zelený
7,99
niekoľko kusov
-17 %
Prémiová XL osuška
27,99
22,99
niekoľko kusov
Froté osuška
14,99
-20 %
-20 %
Žakárová osuška
Žakárová osuška
Žakárová osuška
14,99
11,99
14,99
11,99
14,99
Žiaľ už vypredanéŽiaľ už vypredané
Obzvlášť veľké odličovacie tampóny na opakované použitie, 3 ks
9,99
€/ks 3,33
1

Uteráky – celkom výnimočný bytový textil

Po sprchovaní, v bazéne alebo po umytí rúk: uteráky potrebujeme v tých najrôznejších situáciách. Títo malí alebo aj veľkí každodenní pomocníci absorbujú vlhkosť z našej pokožky a zaisťujú príjemný pocit pohodlia. Bežné uteráky majú zvyčajne rozmer 50 x 100 cm. Ak sú väčšie, často sa hovorí o sprchovacích osuškách alebo kúpeľňových osuškách. Rozmanitosť materiálov nie je nijako obmedzená: Mnohé uteráky sú vyrobené z bavlny, ale niektoré sú vyrobené aj zo syntetických materiálov alebo z mimoriadne nasiakavých bambusových vlákien. Online obchod Tchibo Vám ponúka komplexný sortiment vybraných uterákov.
Klasika medzi uterákmi: froté uteráky v kúpeľni poukladané na seba.

Hebké frotírové uteráky pre Váš domov

Skutočnou klasikou medzi uterákmi sú známe frotírové uteráky. Tento termín označuje techniku tkania, pomocou ktorej sa na oboch stranách vytvárajú malé slučky. A je to práve vďaka týmto slučkám, že uterák vyvoláva na našej pokožke taký príjemný pocit. Frotírové uteráky sa považujú za mimoriadne kvalitné. Tchibo ich má v ponuke v rôznych veľkostiach a farbách – aby ladili s Vašou kúpeľňou.
Pocit jemnej pokožky pri utieraní: froté uteráky rôznych farieb uložené na okraji vane v kúpeľni ozdobenej sviečkami.

Froté uterák: vysokokvalitná tkanina a špeciálne spracovanie

Froté a frotír: Na prvý pohľad sa zdá, že tieto dve slová znamenajú to isté. Nie je to ale pravda, pretože tieto dve látky sa líšia spôsobom výroby. Na rozdiel od frotírových uterákov nemajú uteráky vyrobené z froté žiadne tkané slučky. Namiesto toho pozostávajú zo stočenej priadze, ktorá už samotná obsahuje slučky. Výsledkom je podobne príjemný pocit na pokožke a vysoká nasiakavosť, čo sa oplatí aj pri kúpeľňovom textile, napr. pri kúpeľňových koberčekoch.

Praktický spoločník na cesty – uterák z mikrovlákna

Obyčajný uterák je na cestách často trochu nepraktický. Zaberá veľa miesta a vyžaduje čas, aby sa úplne vysušil. Uterák z mikrovlákna je mimoriadne užitočný, keď cestujete alebo kempujete vonku v prírode. Na rozdiel od iných uterákov dokáže nielen rýchlo absorbovať vlhkosť, ale tiež ju znova uvoľniť a vysuší sa behom niekoľkých sekúnd. Tenkú, ľahkú látku je navyše možné bez problémov zrolovať tak, aby zaberala málo miesta. Ak hľadáte praktický uterák z mikrovlákna na svoje ďalšie cesty, potom sa zastavte v Tchibo!

Uteráky perte ľahko a šetrne

Uteráky sú domácim textilom, ktorý by ste mali prať mimoriadne pravidelne. Zvyčajne stačí teplota 60 stupňov na zničenie všetkých choroboplodných zárodkov a na zaistenie primeranej hygieny. Biele uteráky je možné prať aj pri vysokej teplote 95 stupňov. Pre špeciálnu štruktúru textílie sa väčšina uterákov nesmie žehliť, inak by sa znížila ich nasiakavosť. Rovnako ako pri všetkých domácich textíliách, je vhodné pozrieť si pred prvým praním návod na pranie, ktorý nájdete na uteráku. Takto sa nemôže určite nič pokaziť.
Správna starostlivosť o uteráky: čerstvo vypraté uteráky vyberané zo sušičky.

Vysoká kvalita a spoľahlivosť s pečaťou TCM

Rovnako ako na všetky naše výrobky, na uteráky Tchibo sa vzťahujú prísne kritériá kvality. Celý proces pozorne sledujeme od surovín až po konečné spracovanie a zabezpečujeme splnenie našich vysokých štandardov. Aby ste sa naše výrobky mohli v konečnom dôsledku spoľahnúť, sú opatrené pečaťou TCM. TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Tieto tri písmená znamenajú náš prísľub kvality.
Spoľahlivosť vďaka pečati kvality: otec drží v náručí svoje dieťa zabalené v modrom uteráku.