Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2017
Univerzálne kuchynské kliešte

Univerzálne kuchynské kliešte

S týmito kliešťami bude vysmážanie hračka! Pomocou žiaruvzdorných plastových pracovných častí je možné ľahko uchopiť a otáčať napríklad mäso, ryby alebo zeleninu. Univerzálne kuchynské kliešte z kvalitnej ušľachtilej ocele 18/10 možno priestorovo úsporne zložiť a zaistiť na konci rukoväti a vďaka závesnému očku sa dajú zavesiť na dosah ruky na háčik alebo lišty v kuchyni. Sú žiaruvzdorné do 210 °C a vhodné do umývačky riadu.

Naposledy v ponuke: CW50/2017  Slávnostná vianočná tabuľa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.