Umývadlo: stredobod každej kúpeľne

Žiadna kúpeľňa sa nezaobíde bez umývadla. Rozmanitosť možností je veľká. Od umývadiel so stolíkom po samostatné umývadlá, od keramiky po nerezovú oceľ: umývadlá sa líšia rovnako ako štýly interiérov. Stačí sa rozhliadnuť po online obchode Tchibo a nechať sa inšpirovať! U nás nájdete vysokokvalitné umývadlá a rôzne doplnky za nízke ceny, ako aj praktické tipy na výber a inštaláciu.
  • Malá skrinka pod umývadlo »Eklund«, biela
99,95
79,95
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 69,95 €
-20 %
Malá skrinka pod umývadlo »Eklund«, biela
99,95
79,95
Skrinka pod umývadlo »Eklund«, antracitová
119,00
  • Skrinka pod umývadlo »Eklund« s 2 zásuvkami, svetlosivá
199,00
139,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 139,00 €
-30 %
Skrinka pod umývadlo »Eklund« s 2 zásuvkami, svetlosivá
199,00
139,00
  • Umývadlo pre hostí so spodnou skrinkou
319,00
279,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 279,00 €
-12 %
Umývadlo pre hostí so spodnou skrinkou
319,00
279,00
  • Skrinka pod umývadlo
99,95
79,95
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 69,95 €
-20 %
Skrinka pod umývadlo
99,95
79,95
Okrúhla umývadlová skrinka, biela
319,00
Umývadlová skrinka, biela
129,00
  • Skrinka pod umývadlo
119,00
84,95
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 79,95 €
-28 %
Skrinka pod umývadlo
119,00
84,95
  • Skrinka pod umývadlo »Eklund« s 2 zásuvkami, biela
159,00
119,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 99,95 €
-25 %
Skrinka pod umývadlo »Eklund« s 2 zásuvkami, biela
159,00
119,00

Ako sa umývadlo dostane do kúpeľne?

Mnoho nájomných bytov je už vybavených umývadlom. S bytmi v osobnom vlastníctve to vyzerá inak. Ak chcete vymeniť umývadlo alebo pridať ďalšie, zvyčajne potrebujete manuálnu skúsenosť, najmä pri jeho upevňovaní na stene. Preto mnohí uprednostňujú inštaláciu umývadla profesionálom. Ak si to radšej urobíte sami, v obchodoch dostanete hotové upevňovacie súpravy pre umývadlá a armatúry. V každom prípade platí nasledujúce: Pri prácach s umývadlom by ste mali vždy najskôr zastaviť hlavný prívod vody do svojho bytu, aby ste mohli bezpečne pracovať.

Rôzne umývadlá, rôzne materiály

Typické umývadlo je vyrobené buď z klasickej keramiky, alebo z podobného materiálu: minerálnej liatiny. Na prvý pohľad sa tento kompozitný materiál ťažko odlíši od keramiky a bol navrhnutý špeciálne pre kúpeľňu. Ale existuje veľa možností výberu aj mimo klasických materiálov. Umývadlá z nerezovej ocele alebo skla sú čoraz viac v móde a prepožičiavajú kúpeľni neobvyklý moderný nádych. Existuje tiež celý rad plastov, z ktorých niektoré môžu byť opatrené individuálnymi vzormi.

Umývadlá so stolíkom či spodnou skrinkou pre celkový vydarený vzhľad

Najmä v malej kúpeľni je umývadlo so spodnou skrinkou často najelegantnejším riešením na vytvorenie dodatočného úložného priestoru. Skrinku pod umývadlo si môžete kúpiť nezávisle od umývadla a umiestniť ju podeň bez zložitého pripevňovania. Ak to chcete trochu elegantnejšie, môžete si zaobstarať aj kompletné stolíky s integrovanými umývadlami, ktoré sa potom ako celok namontujú na stenu. Tchibo ponúka obidva varianty v rôznych vyhotoveniach. Objednajte si nové umývadlo so všetkým príslušenstvom pohodlne online.

Špeciálny komfort v kúpeľni: dvojité umývadlo

Ak vo Vašej domácnosti používa kúpeľňu viac ľudí a máte dostatok priestoru pre nábytok do kúpeľne, potom sa dvojité umývadlo oplatí. Vašu kúpeľňu tak budú môcť používať dvaja ľudia súčasne, či už na čistenie zubov, umývanie rúk alebo ošetrovanie tváre. V zásade majú všetky dvojité umývadlá dve armatúry vedľa seba. Existujú však rozdiely v odtokoch. Niektoré dvojité umývadlá sa skladajú z dvoch úplne nezávislých umývadiel, aby si obaja užívatelia mohli vychutnať úplné pohodlie. Iné majú len predĺženú misu s jedným odtokom. Toto nielen uľahčuje montáž, ale aj vyzerá o niečo elegantnejšie.

Mimoriadne umývadlá: dizajn a inovácia

Typické oblé a biele keramické umývadlo je absolútnym štandardom. To však neznamená, že neexistujú žiadne alternatívy. Či už hlboké alebo ploché, eliptické alebo hranaté: umývadlá sú teraz k dispozícii vo všetkých možných variantoch. Hlavne minimalistické umývadlové misy, ktoré sa nepripevňujú na stenu, ale voľne stoja na umývacom stole, priťahujú pozornosť. S trochou fantázie a zručnosti môžete ktorúkoľvek misu premeniť na takéto umývadlo. A ak sa Vám páči niečo naozaj neobvyklé, môžete sa rozhodnúť pre samostatne stojace umývadlo, ktoré siaha až po podlahu. Realizácia takýchto extravagantných nápadov ale vždy závisí od dostupných prípojok.

Vynikajúce umývadlá so značkou kvality TCM a dlhou životnosťou

Od umývadla so stolom cez armatúru až po skrinku pod umývadlo: Výrobky Tchibo nesú značku TCM ako symbol vybranej kvality. TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Týmto spôsobom garantujeme, že naše prísne štandardy kvality sú dodržiavané vo všetkých fázach výroby. Dôsledne kontrolujeme, odkiaľ suroviny pochádzajú a ako sa vyrábajú naše výrobky. Pri nákupe sa preto môžete spoľahnúť na značku kvality TCM!