Schließen

Vitajte späť,

Chcete sa dozvedieť viac o všetkých výhodách, ktoré Vám TchiboCard ponúka? Viete, koľko Vernostných zrniek máte na svojom účte? Všetky dôležité informácie nájdete na Vašej osobnej stránke TchiboCard.

Stav Vernostných zrniek

0

K online účtu s Vernostnými zrnkami

Výhodnejšie nákupy s TchiboCard!

Teraz si užijete viac klubových výhod.
Každý týždeň pre Vás vyberáme niekoľko výrobkov, ktoré môžete získať za lepšie ceny.

   
 • Džersejové šaty
12,99
Náhľad
TchiboCard cena*10,99 €
 • Tielka, 2 ks
10,99
Náhľad
TchiboCard cena*8,99 €
   
Žiaľ už vypredané
 • Ruksak
24,99
TchiboCard cena*20,99 €
 • Dlhé tričko s potlačou
19,99
Náhľad
TchiboCard cena*15,99 €
 • Prešívaná bunda
39,99
Náhľad
TchiboCard cena*31,99 €
            
Žiaľ už vypredané
 • Pletený sveter s motívom jabĺk
14,99
TchiboCard cena*10,99 €
 • Menčestrová sukňa
14,99
Náhľad
TchiboCard cena*10,99 €
   
od24,99
Náhľad
TchiboCard cena*od 20,99 €
 • Valček na cesto
14,99
Náhľad
TchiboCard cena*10,99 €
 • Chladiaca taška
22,99
Náhľad
TchiboCard cena*18,99 €
 1. Na uplatnenie zliav je potrebné prihlásiť sa do TchiboCard účtu.

Každá 11. káva ide na náš účet!

Aktivujte si svoju Kávenku a zbierajte na svojom TchiboCard online účte digitálne pečiatky za každý čerstvo pripravený kávový nápoj, ktorý si zakúpite v kávovom bare v obchode Tchibo. Za 10 pečiatok dostanete od nás svoju obľúbenú šálku kávy zadarmo!
Aktivovať Kávenku

Nová výhoda s TchiboCard

Kúpou jedného z plnoautomatických kávovarov Esperto s TchiboCard získate za nákup akejkoľvek zrnkovej kávy Tchibo alebo kávového príslušenstva vždy 5-násobný počet zrniek. Platí v e-shope a kamenných obchodoch. Tento benefit sa aktivuje nasledujúci deň po prevzatí kávovaru Esperto.

Ku kávovarom Esperto

TchiboCard Vás poteší hneď niekoľkokrát

Doprava a dobierkazadarmo

Doprava & dobierka
zadarmo

Doprava a dobierka sú pre členov vernostného klubu zadarmo. Na uplatnenie sa prihláste do Vášho TchiboCard online účtu a prepravné náklady a poplatok za platbu pri doručení na dobierku Vám nebudú účtované.

Nakupovať teraz
Zbierajte & uplatňujte Zrnká na všetko

Zbierajte & uplatňujte Zrnká na všetko

Za každé 1 € nákupu dostanete 2 Vernostné zrnká.1 Za 100 Vernostných zrniek získate zľavu 1 €. Zrnkami platíte ako s peniazmi za čokoľvek z našej ponuky. Je len na Vás, koľko Zrniek pri platení využijete – tak v obchode, ako aj v e-shope.2

Nakupovať teraz

5x viac Zrniek
s Tchibo Esperto

Kúpou jedného z plnoautomatických kávovarov Esperto s TchiboCard získate za nákup akejkoľvek zrnkovej kávy Tchibo alebo kávového príslušenstva vždy 5-násobný počet Zrniek.

Viac informácií

Obľúbená káva
zadarmo

Iba s TchiboCard získate za každý čerstvo pripravený kávový nápoj zakúpený v kávovom bare Tchibo jednu pečiatku. Po nazbieraní 10 pečiatok dostanete od nás svoju obľúbenú šálku kávy podľa Vášho výberu zadarmo!

Aktivovať Kávenku
Dni kávy

Dni
kávy

V piatok až nedeľu každý párny kalendárny týždeň si s TchiboCard užívate DNI KÁVY v e-shope aj kamenných obchodoch. K dvom baleniam zrnkovej kávy získate jedno balenie zadarmo.

Viac informácií
Cafissimo víkend

Cafissimo
víkend

V piatok až nedeľu každý nepárny kalendárny týždeň sa tešte na CAFISSIMO VÍKEND v e-shope aj kamenných obchodoch. K štyrom baleniam kapsúl vám dáme jedno balenie zadarmo.

Viac informácií
TchiboCard cena

TchiboCard
cena

Nakupujte s Vašou TchiboCard vybraný tovar a kávu za zvýhodnené ceny. Každý týždeň si môžete vyberať nové výrobky s atraktívnym zvýhodnením.

Viac informácií

Máte ďalšie otázky?

Kde zistím aktuálny stav mojich Vernostných zrniek? Ako môžem svoje vernostné zrnká uplatniť? Všetky dôležité informácie nájdete tu.

Viac o TchiboCard
Nič nezmeškáte

Nič nezmeškáte

Vďaka Newsletteru budete vždy informovaní o aktuálnych kolekciách, novinkách a žiadna zľava Vám neunikne. Po úspešnom prihlásení na odber Newslettera môžete využiť uvítaciu zľavu 10 %.

Prihlásiť sa na odber Newslettera
 1. Zrnká zbierate za každých 0,50 € svojho nákupu.
 2. Zľavu možno uplatniť vo všetkých obchodoch Tchibo a na tchibo.sk od minimálnej hranice 10 Vernostných zrniek. Neplatí to pre partnerské akcie a darčekové karty. Vyplatenie hodnoty zrniek v hotovosti nie je možné.