Koberček do kúpeľne, útulný, protišmykový a príjemný na pohľad

Vytvorte si vo svojej kúpeľni príťažlivú atmosféru. Koberčeky do kúpeľne spĺňajú hneď dve dôležité úlohy. Jednou je, že poskytujú teplo na studenej dlažbe, a druhou je ich estetická funkcia. Vďaka absorpčným vlastnostiam sa po teplom kúpeli alebo po sprchovaní nemusíte obávať toho, že koberček bude vlhký. Protišmyková vlastnosť koberčeka zabráni nechcenému skĺznutiu na podlahe. V Tchibo nájdete zaručenú kvalitu, rôzne tipy a veľkú ponuku.
Pohodlná predložka do kúpeľne, cca 60 x 100 cm, čierna
24,99
niekoľko kusov
Pohodlná predložka do kúpeľne, cca 45 x 75 cm
14,99
niekoľko kusov
-9 %
Predložka pred sprchovací kút, zelená
10,99
9,99
Predložka do kúpeľne, recyklovaná, cca 70 x 120 cm, zelená
29,99
-9 %
Predložka do kúpeľne, recyklovaná, cca 50 x 80 cm, zelená
21,99
19,99
-9 %
Predložka do kúpeľne, recyklovaná, cca 50 x 80 cm, sivá
21,99
19,99
niekoľko kusov
-39 %
Predložka do kúpeľne v organickom tvare
39,99
24,00
niekoľko kusov
-18 %
Predložka do kúpeľne, recyklovaná, cca 50 x 80 cm, vanilková
21,99
18,00
Predložka do kúpeľne, recyklovaná, cca 70 x 120 cm, sivá
29,99
niekoľko kusov
Kvalitná predložka pred sprchovací kút, žlto-biele prúžky
12,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Predložka pred sprchovací kút, hnedá
10,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Pohodlná predložka do kúpeľne, cca 45 x 75 cm, čierna
14,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Kvalitná žakárová kúpeľňová predložka, kombinácia pieskovozelenej a machovozelenej
12,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Wellness predložka do kúpeľne, cca 50 x 80 cm, hnedá
17,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Kvalitná predložka pred sprchovací kút, modro-biele prúžky
12,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Wellness predložka do kúpeľne, cca 70 x 120 cm, biela
27,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Kvalitná predložka pred sprchovací kút, čierno-hnedé prúžky
12,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-16 %
Pohodlná predložka do kúpeľne »Tropic«
17,99
15,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-17 %
Pohodlná predložka do kúpeľne, cca 60 x 100 cm
22,99
19,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Predložka do kúpeľne, cca 50 x 80 cm, sivá
12,99
niekoľko kusov

Čo treba vedieť o koberčekoch do kúpeľne

Pri koberčeku do kúpeľne sú najdôležitejšie jeho vlastnosti a zloženie. Keďže je umiestnený vo vlhkom prostredí v kúpeľni, musí byť dostatočne odolný proti vlhkosti. Preto je pri výbere koberčeka najdôležitejšie zohľadniť jeho absorpčné schopnosti. Mal by byť dostatočne priedušný, aby sa zabránilo tvorbe plesní. Vlhké prostredie spôsobuje častokrát klzkú podlahu, kde hrozí nebezpečenstvo pošmyknutia, ale vďaka gumenej zadnej strane koberčeka sa už ničoho nemusíte obávať. Okrem toho, ak sa dá koberček prať aj v práčke, zabezpečíte pravidelným praním znižovanie rizika tvorby baktérií a plesní. A v neposlednom rade zohráva dôležitú úlohu pri kúpe koberčeka do kúpeľne aj jeho tvar a veľkosť.

Pohodlný pocit pre Vaše nohy, správny materiál koberčeka do kúpeľne

K dispozícií sú koberčeky vyrobené z rôznych materiálov. Koberček z bavlny patrí medzi kvalitnejšie vyhotovenia, zaručuje príjemný pocit v styku s pokožkou a je ideálny na reguláciu vlhkosti. Polyester rovnako príjemne pohladí Vaše nohy, pretože obsahuje viacero mikrovlákien, ktoré zaisťujú mäkký povrch. Kúpeľňové podložky vyrobené z dreva síce nie sú práve najmäkšie a príjemné na dotyk, ale na druhej strane svojím rustikálnym vzhľadom padnú každému do oka. Ak v kúpeľni nemáte dostatok miesta na koberček väčších rozmerov, vyberte si z ponuky malých koberčekov, ktoré môžete umiestniť pred sprchu alebo toaletu.

Malý, veľký, okrúhly, hranatý, nájdite ten pravý koberček do kúpeľne

To, aký tvar a veľkosť koberčeka by ste si mali vybrať, závisí predovšetkým od veľkosti kúpeľne a Vášho vkusu. Malé, obdĺžnikové koberčeky v minimalistickom vyhotovení zaručujú možnosti štýlových kombinácií, zatiaľ čo veľké okrúhle koberčeky do kúpeľne zdôrazňujú hravejší štýl. Pokiaľ ide o praktické využitie koberčekov, tak zatiaľ čo väčšie koberčeky zabezpečia väčšiu bezpečnosť, pretože pokrývajú väčšiu plochu, menšie koberčeky sú nenáročnejšie na starostlivosť. Koberčeky do kúpeľne vyzerajú aj ako veľmi elegantný a svieži doplnok. Vďaka správnemu výberu koberčekov do kúpeľne si aj Vy doma budete môcť vytvoriť atmosféru ako vo wellness centre.

Všetko v cene, súprava koberčekov do kúpeľne

Ak potrebujete do kúpeľne hneď viacero koberčekov, zakúpiť si môžete rovno súpravu koberčekov. Súpravy pozostávajú z viacerých kusov koberčekov. Výhodou je, že koberčeky zakúpené v jednej súprave budú ladiť. Aj podľa svojich individuálnych požiadaviek si môžete zvoliť, aká súprava koberčekov sa bude čo najlepšie hodiť do Vašej kúpeľne. Môže ísť o väčšie alebo aj menšie koberčeky. V Tchibo si môžete online objednať rôzne súpravy v rôznych vyhotoveniach za naozaj nízke ceny.

Správna starostlivosť o Váš koberček do kúpeľne

Ak potrebujete do svojej kúpeľne hneď viacero koberčekov, zakúpiť si môžete rovno súpravu koberčekov. Súpravy pozostávajú z viacerých kusov koberčekov. Výhodou je, že koberčeky zakúpený v jednej súprave budú ladiť. Podľa svojich individuálnych požiadaviek si môžete zvoliť, aká súprava koberčekov bude ladiť s Vašou kúpeľnou. Môže ísť o súpravu väčších alebo menších koberčekov. V Tchibo si môžete online objednať rôzne súpravy v rôznych vyhotoveniach za naozaj nízke ceny.

Výrobok zaručenej kvality, značka TCM

Aby sme zaručili čo najdlhšiu životnosť našich výrobkov, dbáme na ich kvalitu. Značka Tchibo TCM, čo znamená „Tchibo Certified Merchandise“, predstavuje výber výrobcov, ktorí podliehajú prísnym požiadavkám na kvalitu. Výrobky s týmto označením sú vyrábané výhradne pre Tchibo, a preto zaručene zodpovedajú našim vysokým štandardom. Takto si môžete byť istí, že aj pri nákupe online získate kvalitné výrobky s najlepšou funkčnosťou a najdlhšou životnosťou.