Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
Profesionálna panvica vo vzhľade kameniny, Ø cca 24 cm

Profesionálna panvica vo vzhľade kameniny, Ø cca 24 cm

Panvice na smaženie s malým množstvom tuku S touto panvicou získate tie najlepšie predpoklady na dosiahnutie najlepších výsledkov: Je vyrobená z obzvlášť tvrdého a odolného kovaného hliníka a vhodná na všetky druhy sporákov s výnimkou indukčných. Odolná proti porezaniu a poškriabaniu Panvica má kvalitnú nepriľnavú povrchovú úpravu GREBLON® C3+ spevnenú keramickými časticami. Vďaka tomu je povrch odolný proti porezaniu a poškriabaniu a ideálne sa hodí na smaženie s malým množstvom tuku. Zároveň znižuje pripaľovanie a prichytávanie pokrmov a panvica sa ľahko čistí. Pohodlná manipulácia Ergonomicky tvarovaná rukoväť s protišmykovým silikónovým opláštením uľahčuje manipuláciu s panvicou a ďalšou výhodou je obzvlášť vysoký okraj, ktorý sa ideálne hodí na miešanie a prípravu väčšieho množstva pokrmov. Panvicu možno používať aj v rúre na pečenie do 150 °C a pomocou očka sa dá priestorovo úsporne zavesiť.

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.