Všetko pre záhradu, skladujte náradie, prístroje alebo vankúše na chránenom mieste

Pekná a upravená záhrada je ideálnym miestom na odpočinok. Svoje záhradné náradie si môžete jednoducho, bezpečne a prehľadne uložiť do praktických záhradných boxov a skriniek. Takto môžete rýchlo a efektívne nájsť presne to, čo hľadáte a užívať si každú sekundu na svojej záhrade. V Tchibo nájdete všetko pre Vašu záhradu. Od záhradných domčekov po úložné boxy, ako aj širokú škálu rôznych pomôcok na efektívne skladovanie v záhrade. Vďaka našim tipom sa vo svojej záhrade veľmi rýchlo vyhnete nechcenému chaosu.
  • Stojan na náradie
139,00
119,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 119,00 €
-14 %
Stojan na náradie
139,00
119,00
  • Regál na kvetináče »Elin«
229,00
179,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 179,00 €
-21 %
Regál na kvetináče »Elin«
229,00
179,00
  • Prémiový ochranný obal na stôl
34,99
19,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 19,99 €
-42 %
Prémiový ochranný obal na stôl
34,99
19,99
  • Otvorená outdoorová skriňa »Frieso« s betónovou pracovnou plochou
299,00
229,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 229,00 €
-23 %
Otvorená outdoorová skriňa »Frieso« s betónovou pracovnou plochou
299,00
229,00
Box na podložky s polyratanovým pletivom
279,00
Prémiový ochranný obal na stôl, malý
39,99
Prémiový ochranný obal na pohovku, veľký
Prémiový ochranný obal na pohovku, malý
49,99
39,99
Čoskoro opäť v predaji
Záhradná skrinka »Jonte« s pozinkovanou pracovnou plochou
159,00
Prémiový ochranný obal na kreslo
39,99
59,95
49,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 49,99 €
-16 %
Prémiový ochranný obal na plážový kôš, XL
Prémiový ochranný obal na plážový kôš, XXL
49,99
59,95
49,99
niekoľko kusov
Prémiový kryt na veľké stoly cca 240 x 140 cm
69,95
Záhradná skrinka s prístreškom na kozubové drevo
429,00
niekoľko kusov
49,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 49,99 €
-16 %
Prémiový ochranný obal na plážový kôš, XL
Prémiový ochranný obal na plážový kôš, XXL
49,99
59,95
49,99
niekoľko kusov
Prémiový ochranný obal, na rohové diely lounge nábytku
59,95

Sklad na záhrade, takto si veľmi rýchlo urobíte poriadok

V skrini na náradie si každé príslušenstvo a záhradné náradie nájde svoje miesto. Ešte pred nákupom si dôkladne premyslite, ktoré veci si do nej chcete uložiť. Rôzne veľkosti a podoby kôlne ponúkajú rôzne možnosti skladovania. To sa týka celkovo skladových priestorov, množstva háčikov, políc alebo aj podlahovej plochy. Menšie zariadenia, ktoré využívate častejšie, je lepšie uložiť na ľahko dostupné miesto. Perforovaná stena je ideálna hlavne na zavesenie rôzneho náradia a malých dielov. Priehľadné boxy a držiaky na rastliny Vám pomôžu udržať čo najlepší poriadok vo Vašej kôlni.

Záhradné skrinky sú praktické a atraktívne

Či už ide o moderné plastové skrinky z umelého ratanu alebo drevené skrinky vo vintage štýle, záhradné skrinky sú nielen praktickým úložným riešením na záhrade alebo na balkóne, ale aj dekoratívnymi prvkami. V záhradných skrinkách môžete okrem záhradného príslušenstva skladovať aj hračky na záhradu, a tak ich ochrániť pred poveternostnými vplyvmi. Ak si pri zariadení kôlne necháte voľný priestor aspoň jeden meter štvorcový, ľahko sa dostanete ku všetkému, čo tam budete mať uložené. Do záhradnej skrinky s dvojkrídlovými dvermi sa dá veľmi ľahko umiestniť aj väčšie záhradné náradie, napr. fúrik.

Úložné boxy určené na čalúnené vybavenie do záhrady

Čo sa týka podložiek na sedenie na stoličky, je jasné, že nemajú využitie počas celého roka. Jednoducho ich môžete odložiť do praktického záhradného úložného boxu. Boxy sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu, ktorý je odolný proti UV žiareniu a takisto aj poveternostným vplyvom, a tak sú podušky a podložky chránené pred nečistotami a vlhkosťou. Mimoriadne praktické na úložných boxoch je aj to, že poslúžia nielen na uskladňovanie, ale majú perfektné využitie aj ako sedací priestor. Dokonca aj na menšom balkóne môžete využiť takýto box na obidva účely. Vďaka zabudovaným tlakovým pružinám sa dajú boxy jednoducho otvárať a v prípade potreby ponechať otvorené.

Tipy na výber správnych pomocníkov, vďaka ktorým bude Vaša záhrada uprataná

Ak pri výbere záhradných pomôcok dbáte predovšetkým na materiály odolné proti poveternostným vplyvom, už sa viac nemusíte obávať nečistoty a vody. Mimoriadne odolným materiálom je legovaný kov. Ten nedá plesniam ani hrdzi žiadnu šancu. Plastový polypropylén je naopak odolný proti UV žiareniu a zachováva si svoju farbu aj pri vystavení intenzívnemu slnečnému žiareniu. Ak si vyberiete drevo pre jeho atraktívny vzhľad, zamerajte sa na povrchovú úpravu dreva – napríklad farbou, ktorá bude odolná proti poveternostným vplyvom.

Stabilita výrobkov: bezpečné aj pri búrkach a silnom daždi

Aby Vaše úložné priestory, boxy atď. boli odolné aj počas zimného obdobia, je nevyhnuté zamerať sa na materiál a hmotnosť výrobku. Vyberte si skôr z robustnejších a ťažších materiálov. Z čím hrubšieho a odolnejšieho dreva je výrobok vyrobený, tým je trvácnejší. Ak sú jednotlivé komponenty záhradnej skrinky alebo úložného boxu starostlivo zvárané alebo priskrutkované, prispieva to tiež k zvýšenej stabilite. Ukotvenie na podlahe, vďaka ktorému môžete príslušenstvo priskrutkovať alebo zapustiť do betónu, zabezpečí maximálnu stabilitu.

Poťahy na záhradný nábytok v odolnej kvalite

V prípade prvého mrazu nastal čas na správne zazimovanie záhradného nábytku. Zatiaľ čo o vysokokvalitný záhradný nábytok vyrobený z kovu sa nemusíte strachovať, v prípade nábytku z dreva, ktorý je citlivý na nižšie teploty, je vhodné prikryť ho poťahmi. Takéto poťahy sú zvyčajne vyrobené z odolného polyesteru a dajú sa pevne pripevniť k nábytku pomocou šnúrky. Zipsy uľahčujú otváranie a natiahnutie obalu na nábytok. Naša vysoká a externe testovaná kvalita výrobkov je označená značkou „Tchibo Certified Merchandise“, alebo v skratke TCM. Ak nakupujete záhradnícke pomôcky online, pod poznámkou „600D polyester“ sa nachádza informácia o materiáloch odolných proti poveternostným vplyvom, ktoré sú zároveň vhodné na vonkajšie použitie.