Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Nočné svetlo »Slon« s LED

Nočné svetlo »Slon« s LED

Upokojujúca farebná hra pre malých Toto malé nočné svetlo – sloník – premieta pomocou integrovaného LED vzor mesiaca a hviezd v meniacich sa farbách až do výšky dvoch metrov. LED svetlo možno zapnúť vypínačom na zadnej strane sloníka a svieti v bielej, červenej, zelenej a žltej farbe. Keď nočné svetlo dosiahlo svoj účinok a potomok zaspí, svetlo sa automaticky vypne – časovač prístroj zastaví asi po 30 minútach nočného pokoja.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Základné kúsky pre deti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.