Vianočné darčeky pre milovníkov kávy

Nápady na darčeky na perfektný pôžitok z kávy

Nápady na darčeky

Naše darčekové sety spájajú aromatické kávy s kvalitným príslušenstvom na prípravu a skladovanie. Pre vianočný pôžitok z kávy.
 
 
 
 
 
 
 

Vlastnoručne zomletá a čerstvo pripravená

Urobte počas sviatočných dní sebe alebo svojim najbližším radosť s naším vybraným príslušenstvom na ručnú prípravu Vašej obľúbenej kávy.
 
 
 

Malý stroj, veľké prekvapenie

S našimi plnoautomatickými kávovarmi sa pri milovníkoch kávy zaručene trafíte do čierneho. Vyvinuté našimi expertmi na kávu a špeciálne prispôsobené na kávy od Tchibo vyčarujú tieto stlačením tlačidla to najvoňavejšie espresso aj caffè crema.
* Na uplatnenie TchiboCard zľavy na kávovar Esperto Caffè alebo Esperto Latte je potrebné sa prihlásiť do Vášho online TchiboCard účtu. Cena s uplatnenou TchiboCard zľavou je 219 € pre kávovar Esperto Caffè a 259 € pre kávovar Espert Latte.
** Jednokilové balenie kávy Barista Espresso bude automaticky pridané do nákupného košíka pri nákupe Vami vybraného kávovaru Esperto Caffè alebo Esperto Latte.
Ponuky platia do 31. 12. 2020 alebo vypredania zásob a nie sú kombinovateľné s inými ponukami.
 
 
 
 
 
 

Darujte pôžitok

Je jedno, či pripravujete kávu v plnoautomatickom kávovare, alebo radšej ručne – my máme tú pravú kávu na každý spôsob prípravy. Rozmanitá, čerstvá a aromatická. Perfektná na sviatočné dni.
 
 
 
 
 
 

Skladovanie a servírovanie so štýlom

Naše poháre a šálky sa perfektne hodia na sviatočne prestretý stôl. Naše praktické dózy na uchovávanie arómy sa postarajú o to, že Vaša káva zostane stále čerstvá a aromatická.
 
 
 
 
 

Vianoce v každej šálke

S našimi všestrannými napeňovačmi mlieka sa Vám a Vašim najmilším počas sviatočných dní podarí tá najlepšia mliečna pena. Teplá alebo studená, ale každopádne nadýchaná.

Pre Vašich najmilších

Viac nápadov na vianočné darčeky