Hračky na záhradu – skvelá zábava vonku

Len čo zasvieti slnko, mnohých to láka von. Či už na záhrade alebo v parku, na ihrisku alebo na pláži: Vďaka širokej ponuke hračiek na záhradu od Tchibo sa hodiny na čerstvom vzduchu stanú šťastnou zábavou pre všetky vekové skupiny. Od formičiek do piesku, cez dosku na stolný tenis na záhrade, až po diaľkovo ovládané drony pre veľké deti – u nás nájdete všetky druhy hračiek do exteriéru.
  • Detský mikroskop
14,99
11,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 11,99 €
-20 %
Detský mikroskop
14,99
11,99
XL hra Človeče, nehnevaj sa
19,99
Súprava na plážový tenis
14,99
  • Švihadlo
8,99
4,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 4,99 €
-44 %
Švihadlo
8,99
4,99
Súprava na petang
19,99
Športový vrhací kotúč
5,99
Lietajúci tanier s LED
9,99
Poi s LED, 1 pár
14,99
€/ks 7,50
  • Kubb (vikinský šach) v malom formáte
10,99
6,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 6,99 €
-36 %
Kubb (vikinský šach) v malom formáte
10,99
6,99
Hra zhadzovanie plechoviek
19,99
niekoľko kusov
  • Lietajúci šarkan do vrecka
8,99
8,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 8,00 €
-11 %
Lietajúci šarkan do vrecka
8,99
8,00
niekoľko kusov
Hra »Lietajúci kruh«
21,99

Klasika do záhrady a parku

Ponuka hračiek na záhradu je obrovská. Detský bazénik, bránková stena, doska na stolný tenis a trampolína patria stále medzi najobľúbenejšiu klasiku medzi detskými hračkami určenými do záhrady. Tie sú však príliš veľké na výlet do parku. Ideálne na nosenie je príslušenstvo na rôzne športové hry: lopty každého druhu, bedminton, gule na bowling, lietajúce taniere alebo slackline, ktorý sa natiahne medzi dvoma stromami. Teraz už chýba len piknikový kôš a potom: poďme na lúku!
V drevenom pieskovisku na lúke a vedľa neho ležia farebné hračky – vrátane formičiek na piesok, lopatiek a vedierok.

Nič neprekoná piesok – hračky na záhradu

K najobľúbenejším vonkajším hračkám pre deti, najmä pre menšie deti, patria hračky do piesku: lopatky, vedierka a formičky na piesok sú rovnako dôležité pre malé pieskovisko v záhrade ako pre detské ihrisko alebo pláž. Je veľmi pekné, keď sa pridá voda: S malou kanvicou alebo vodným mlynom sa otvárajú úplne nové možnosti! „Blatová kuchyňa“ je skutočným vrcholom pre malých kuchárov. Takúto detskú kuchynku je možné inštalovať v záhrade a s drezom a policami ponúka všetko, čo je potrebné na uvarenie tých najchutnejších pieskových koláčov alebo listových polievok.
Veľa radosti s hračkami do exteriéru: pieskový hrad na pláži, vedľa dve malé plastové lopatky zastrčené do piesku.

Plážové hračky

Leto je čas kúpania. Lopty, formičky a iné exteriérové hračky si so sebou môžete bez obáv vziať aj pre pestrý deň na pláži. Na veľkej pieskovej ploche môžete tiež perfektne rozložiť a upevniť podložky pre hry s kockami. Obľúbené sú súpravy s rôznymi plážovými hračkami, kde máte všetko, čo potrebujete na piesok a vodu. Keď už hovoríme o vode: Pozrite sa v Tchibo na nafukovacie plávajúce postavy – väčšina z nich nemá veľa spoločného s dobrým starým plávacím kolesom!

Hračky do exteriéru aj na jeseň a v zime

Existujú hračky do exteriéru iba pre letné obdobie? Ani zďaleka! Keď bude na jeseň veternejšie, je najvyšší čas zobrať von šarkana. Ak púšťate šarkany s menšími deťmi, mali by ste zvoliť malý, ľahký model, ktorý lieta aj za slabého vetra. Riadené šarkany sú naopak skôr pre väčšie alebo celkom veľké deti. Keď napadne prvý sneh, majú sánky a klzáky vysokú konjunktúru a veľký bager môže samozrejme namiesto piesku naberať aj sneh. Korčuľovanie na ľade je tiež populárnym zimným športom – hlavne u začiatočníkov myslite na športové vybavenie, chrániče kolien a prilbu!

Pri hračkách na záhradu venujte pozornosť veku

Ak hľadáte tú pravú hračku do exteriéru pre deti, oplatí sa rozlišovať ich podľa veku. Na niektorých hračkách je napísané „od 1 roka“, na iných „od 5 rokov“. Ak je hračka bez údaja o veku, zamyslite sa sami: niektoré dvojročné deti dokážu bezpečne jazdiť na bicykli, iné začnú až neskôr. Skákacie gumy vyžadujú určité motorické schopnosti a nafukovacie matrace sú vhodné len pre deti, ktoré už vedia plávať. Populárnou drevenou hračkou na vonkajšie použitie, ktorá je obľúbená u všetkých vekových skupín, je švédsky šach. Najmenšie deti figúrky len prenášajú, staršie deti ich už berú vážne.
Používanie hračiek do exteriéru v správnom veku: Malý chlapec oblečený v krátkych nohaviciach a ružovo-modrej pruhovanej košeli jazdí na svojej trojkolke po dláždenej ceste v záhrade.

Vysokokvalitné hračky na záhradu

Hračky, ktoré sa používajú vonku, bývajú obvykle vystavené väčšej záťaži. Hádžu sa, stúpa sa po nich, udierajú sa, plnia pieskom a pod. O to viac je dôležitá správna kvalita. V Tchibo jej venujeme pozornosť! Vďaka vybraným materiálom a dôkladnému spracovaniu sú naše hračky stabilné a odolné: spoznáte ich podľa našej značky TCM „Tchibo Certified Merchandise“. Drevo z trvalo udržateľnej výroby môžete identifikovať podľa značky FSC, pričom naša nálepka „DOBRÁ PRÁCA“ tiež vyjadruje trvalú udržateľnosť.
Dobrá kvalita Vašich hračiek na záhradu: Dve batoľatá si prezerajú rôzne formičky na piesok, ktoré sú naplnené pieskom a znečistené, a ktoré sa v blízkom zábere nachádzajú na okraji pieskoviska.