Dámske hodinky: ozdoba na zápästie

Koľko je hodín? Čas na nové dámske hodinky! Aj keď dnes zisťujeme čas čoraz častejšie na smartfóne, klasické náramkové hodinky nestratili nič na svojej príťažlivosti. Koniec koncov, neslúžia len na meranie času, ale aj ako dekoratívne pútače očí na zápästí. V Tchibo nájdete veľký výber rôznych dámskych hodiniek, od jednoduchých, robustných modelov na každodenné nosenie až po nádherné šperky na špeciálne príležitosti.

Dámske hodinky

niekoľko kusov
  • Náramkové hodinky, quartzový strojček, ušľachtilá oceľ 316L, modré
  • Náramkové hodinky, quartzový strojček, ušľachtilá oceľ 316L, žlté
22,99
17,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 20,00 €
-26 %
-28 %
Náramkové hodinky, quartzový strojček, ušľachtilá oceľ 316L, modré
Náramkové hodinky, quartzový strojček, ušľachtilá oceľ 316L, žlté
22,99
17,00
27,99
20,00
niekoľko kusovŽiaľ už vypredané
  • Dvojfarebné dámske hodinky so zavinovacím remienkom
49,99
29,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 29,00 €
-40 %
Dvojfarebné dámske hodinky so zavinovacím remienkom
49,99
29,99
niekoľko kusov
  • Keramické hodinky s chronografom a zirkónmi
199,00
140,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 140,00 €
-29 %
Keramické hodinky s chronografom a zirkónmi
199,00
140,00
niekoľko kusov

Tie pravé dámske hodinky pre každého

Ak neustále nosíte rovnaké dámske hodinky, mali by ste zvoliť farebne neutrálny robustný model. Dámske hodinky s koženým remienkom patria medzi nehasnúce hviezdy: dokonale obopnú vaše zápästie a hodia sa ku každému oblečeniu vo farbách, ako je čierna, béžová alebo sivá. Rozhodnite sa samy, či majú byť vaše dámske hodinky hranaté, alebo okrúhle, a či máte na číselníku radšej arabské, alebo rímske číslice, prípadne jednoduché čiary.
Obzvlášť elegantné: keď sa šperky a hodinky opticky zladia.

Elegantné náramkové hodiny na zvláštne príležitosti

Kedykoľvek sa trochu „vyfintíte“, mali by ste si vziať aj vhodné elegantné dámske hodinky. Môžu to byť dámske hodinky z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa v umelom svetle mierne trblietajú a sú zdobené dekoráciami, ako sú trblietavé krištále Svarowski. Keď zladíte hodinky so šperkami, vyzerá to ešte elegantnejšie: ak zvolíte zlaté šperky, mali by sa zlatisto trblietať aj dámske hodinky. Keď si vyberiete strieborné šperky, noste k nim strieborné dámske hodinky.
Keďže na svete je viac pravákov ako ľavákov, hodinky sa zvyčajne nosia na ľavej ruke.

Ako dámske hodinky správne nosiť?

Hodinky sa tradične nosia na ľavej ruke. Prečo? Pretože väčšinou prevládajú praváci. Pretože veľa činností vykonávate pravou rukou, mohli by vám hodinky zavadzať – či už šúpete zemiaky, alebo nosíte dáždniky so zakrivenou rukoväťou na zápästí. Ovládacie tlačidlá sa zvyčajne nachádzajú na pravej strane hodiniek, pretože sú ľahko dostupné pravou rukou. Ste ľaváčka? V tom prípade stačí nosiť dámske hodinky vpravo!

Na čo treba dbať pri kúpe nových dámskych hodiniek

Vaše nové dámske hodinky by sa mali ideálne hodiť k vašim šperkom a obľúbenému oblečeniu. Ak rady nosíte červené odtiene alebo jemné pastelové farby ako ružová, prečo si nevybrať hodinky v ružovom zlate. Ak rady striedate zlaté a strieborné šperky, praktickou voľbou sú dámske dvojfarebné hodinky: kombinujú oba farebné tóny a vždy sa hodia. Ďalšie kritériá závisia od vašich osobných preferencií a potreby špeciálnych funkcií.

Aký je rozdiel medzi hodinkami a chronografom?

Chronograf doslova znamená záznamník času. Dámske hodinky s chronografom majú v ciferníku integrované stopky. Potrebujete ďalšie funkcie? Ak sú vaše dámske hodinky digitálne, môžete prepínať medzi rôznymi displejmi jediným stlačením tlačidla. Zobrazte dátum alebo druhé časové pásmo alebo si nastavte budík. Tip: Pri dámskych hodinkách s automatikou ušetríte výmenu batérie, tieto hodinky sa nabíjajú sami.
Chronograf sú hodinky, ktoré obsahujú viac funkcií, napríklad stopky.

Kúpte si v Tchibo kvalitné dámske hodinky v testovanej kvalite

Keď si kupujete dámske hodinky od spoločnosti Tchibo, môžete sa spoľahnúť na pečať TCM (Tchibo Certified Merchandise). Samozrejmosťou je sklo odolné proti poškriabaniu a spoľahlivo pracujúce kremenné pohyby. Všetky hodinky majú trojročnú záruku. Výrobky s obsahom kože, ako napríklad dámske náramkové hodinky, opasky a peňaženky, sa v rámci projektu GUT GEMACHT vyrábali z ekologicky opálenej kože bez obsahu chlóru.
Kvalita je na prvom mieste: v spoločnosti Tchibo získate trojročnú záruku na všetky hodinky.