Jemná bielizeň alebo vlna, obzvlášť jemné pranie pri max. teplote 30 °C
Bielenie
Nebieliť
Ďalšie odporúčania týkajúce sa starostlivosti
Prací prostriedok na vlnu
Prací cyklus pre vlnu
Po vypraní vytiahnite do tvaru
DryActive Plus by miDori
Nová povrchová úprava DryActive Plus pre funkčné textílie bola vytvorená podľa prírodného príkladu, je založená na oleji z mikrorias a je ľahko biologicky odbúrateľná. Vďaka výrobnému procesu šetriacemu zdroje (pôda, hnojivo, voda) má v porovnaní s podobnými chemickými úpravami až 15-krát menšiu stopu CO2.
Pomocou povrchovej úpravy DryActive Plus sa telesná vlhkosť absorbuje, neukladá sa však, ale odvádza na vonkajšiu stranu textílie, kde sa rýchlo odparí. Tak zostáva telo pri fyzickej námahe pohodlne suché a neochladzuje sa. Textílie rýchlo schnú a pozitívne vlastnosti zostávajú zachované aj po praní.
Kvalita
TCM
Značka kvality TCM znamená vynikajúcu kvalitu výrobku.
Dryactive plus kommt von TCHIBO // miDori von Beyond
Lycra®
Vyššia elasticita, perfektný strih a tvarová stálosť LYCRA® je značkou spoločnosti The LYCRA Company.
Objednanie a doručenie
Doručenie: Doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti
Doručovacia adresa
Fakturačná adresa
Iná doručovacia adresa
Dodanie do kamenného obchodu: zadarmo s Objednať & vyzdvihnúť
Exkluzívne
Dostupné iba v e-shope
Vrátenie tovaru:
Odstúpenie od zmluvy uzavretej prostredníctvom nášho e-shopu je možné bez udania dôvodu do 30 dní po prijatí tovaru. V rámci tejto lehoty je možné bez udania dôvodu zakúpený tovar zadarmo vrátiť alebo vymeniť. Podrobnosti k procesu vrátenia tovaru nájdete v sekcii Pomoc.
Kupovala som ako darček, z tohto zloženia materiálu mám tričká a som nad mieru spokojná, dúfam, že bude aj obdarovaný. Výborný pomer
cena/kvalita/funkčnosť.
Užitočné (0)
Anonymne
27. 02. 2022 M
Merino tricko
Neprijemny material, ale pri merino s tym treba ratat. Inac verim, ze je skvele a hrejive.