-23 %
Bezdrôtový náhradný akumulátor powerbank a nabíjačka
29,99
22,99
-46 %
Časovač na úsporu vody
12,99
6,99
-33 %
Boombox s rádiom, CD a kazetovou mechanikou
59,95
39,99
Držiak na smartfón na bicykel
9,99
Digitálny LCD budík riadený rádiovým signálom
17,99
Slúchadlá na uši s Bluetooth®, čierne
29,99
Bezdrôtová nabíjacia stanica s odkladacou plochou
19,99
-30 %
Šnúrka na zavesenie smartfónu
9,99
6,99
niekoľko kusov
-19 %
Bambusový reproduktor s Bluetooth®
29,99
24,00
niekoľko kusov
Slúchadlá na uši s Bluetooth®, ružové
29,99
Bezdrôtová nabíjacia stanica, ružová
14,99
Dizajnový reproduktor s Bluetooth®, S, sivý
22,99
DAB+/FM digitálne rádio s Bluetooth
54,95
Dizajnový reproduktor s Bluetooth®, L, sivý
62,95
Bezdrôtová nabíjacia stanica, čierna
14,99
Dizajnový reproduktor s Bluetooth®, S, antracitový
22,99
Dizajnový reproduktor s Bluetooth®, S, ružový
22,99
Dizajnový reproduktor s Bluetooth®, M, sivý
39,99
Bezdrôtová myš vo vzhľade dreva
14,99
Dizajnový reproduktor s Bluetooth®, L, antracitový
62,95
Dizajnový reproduktor s Bluetooth®, L, ružový
62,95
Nabíjací kábel 3 v 1, antracitový
14,99
Dizajnový reproduktor s Bluetooth®, M, antracitový
39,99
  • CD Michal David – Moje zapomenuté ploužáky
CD Michal David – Moje zapomenuté ploužáky
11,99
7,49
Náhľad
-37 %
CD Michal David – Moje zapomenuté ploužáky
CD Michal David – Moje zapomenuté ploužáky
11,99
7,49
Reproduktor s vtáčím spevom
19,99
-16 %
CD »Phil Collins – The Singles«
17,99
15,00

Elektrospotrebiče: užitoční každodenní pomocníci a moderná zábavná technika

Ranná káva alebo chytľavá hudba z rádia: Elektrospotrebiče sú neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Vďaka mnohým malým elektronickým pomocníkom sú bežné činnosti omnoho jednoduchšie. Multimédiá zas ponúkajú zábavu a starajú sa o príjemné chvíle. Objavte v Tchibo kvalitný výber elektrických spotrebičov pre Váš domov – od zábavnej až po domácu elektroniku.

Ako malé spotrebiče obohacujú náš každodenný život

Praktické: Multifunkčné elektro

Multifunkčné elektrospotrebiče ponúkajú extra komfort. Len s jedným prístrojom totiž môžete vykonať hneď niekoľko činností. Mimoriadne flexibilnými pomocníkmi do domácnosti sú napríklad vysávače 2 v 1. Ako praktické ručné vysávače pohodlne vyčistia pracovné plochy alebo čalúnený nábytok. Ako podlahové vysávače zas odstránia veľkoplošné znečistenie na podlahových krytinách. Ale aj multifunkčná zábavná elektronika má svoje výhody. S rádiovým budíkom s funkciou Bluetooth sa napríklad ráno môžete nechať zobudiť obľúbenou hudbou zo svojho smartfónu.

Štýlový dizajn

Elektrospotrebiče, ktoré sú nielen funkčné, ale majú aj atraktívny dizajn, budete jednoducho používať radšej. Drobné elektro s príťažlivým dizajnom tak využijete hneď dvakrát – aj ako atraktívnu dekoráciu Vášho domova. Zatiaľ čo niektoré kuchynské spotrebiče, ako napríklad gril na raclette, sa používajú len pri výnimočných príležitostiach, majú iné v domácnosti pevné miesto a sú stále na očiach. Okrem malých domácich elektrospotrebičov sa to týka aj zábavnej elektroniky ako reproduktorov alebo slúchadiel.

Dôležité kritériá pre výber elektrospotrebičov

Jednoduchá obsluha

Od elektrospotrebiča s atraktívnym dizajnom očakávate, že bude aj praktický. Je napríklad návod na obsluhu zrozumiteľný a sú vypínače dobre dostupné? Ručný mixér, ktorý sa pohodlne drží a ani pri dlhšom používaní Vás z neho nebolia ruky, budete používať radšej a častejšie. Ale aj dobre viditeľné zobrazenie stavu batérie digitálnej kamery znamená extra komfort. Informuje Vás totiž nepretržite o zvyšnom disponibilnom výkone prístroja.

Energetická účinnosť

Podľa triedy energetickej účinnosti sa môžete informovať, aká vysoká je spotreba energie daného elektrospotrebiča. Porovnanie sa oplatí aj pri malých elektrospotrebičoch. Obzvlášť ak máte v domácnosti viacero prístrojov, môžete za elektrický prúd ušetriť veľa peňazí. Triedy energetickej účinnosti siahali doposiaľ od triedy E až po triedu A+++. Mimoriadne efektívne a preto odporúčané výrobky spadajú vo všeobecnosti do tried A až A+++. Keďže rozdelenie tried sa v pravidelných intervaloch mení, je dobré sa pred kúpou presne informovať.

Náš záväzok pre Vaše elektrické spotrebiče

V Tchibo ponúkame kvalitné a funkčné elektrospotrebiče, pri ktorých kladieme mimoriadny dôraz na starostlivé spracovanie. Preto sa pri online nákupe Vašich elektrospotrebičov môžete spoľahnúť na kvalitu a bezpečnosť materiálu – pre užitočných pomocníkov na každý deň, ktorí si Vás získajú aj svojím atraktívnym dizajnom. Naše kvalitné, certifikované výrobky spoznáte podľa pečate akosti TCM (Tchibo Certified Merchandise).