Schließen
Rádio do kúpeľne
31,99
CD: »Queen – Absolute Greatest«
12,99
Slúchadlá do uší TWS s Bluetooth®
39,99
Elektrický zapaľovač
14,99
Prenosný kazetový prehrávač s Bluetooth®
32,99
Ergonomická bezdrôtová myš
17,99
UKV rádio do elektrickej zásuvky s Bluetooth®
34,95
niekoľko kusov
Držiak na smartfón na bicykel
9,99
niekoľko kusov
Malé nahrávacie zariadenie
9,99
Bambusový reproduktor s Bluetooth®
19,99
Slúchadlá do uší
9,99
niekoľko kusov
Domáce planetárium
44,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-47 %
Handsfree súprava s nabíjacou stanicou do auta
22,95
11,99
niekoľko kusov
XL univerzálne diaľkové ovládanie
12,99
2 CD »Christmas Wonderland«
9,99
niekoľko kusov
Párty reproduktor Sony »MHC-V02«
219,00
niekoľko kusov
Album na gramofónové platne Hama
31,99
niekoľko kusov
Slúchadlá do uší TWS s náhradným akumulátorom powerbank
59,95
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Minireproduktor s Bluetooth®
14,99
niekoľko kusov
Reproduktor so svetlom a chladičom fliaš
99,95
Vintage reproduktor s Bluetooth® a obalom z koženky
59,95
Magnetický reproduktor TWS s Bluetooth®
39,99
niekoľko kusov
Slúchadlá na uši s Bluetooth®
31,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Box so spevom vtákov
14,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Vodotesné puzdro na smartfón
7,99
niekoľko kusov
Športové slúchadlá Philips »ActionFit«
29,99
-22 %
CD »Best of Blank & Jones: Spring Summer Lounge«
8,99
6,99
niekoľko kusov
Puzdro na karty a smartfón s krúžkovým držiakom
7,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-18 %
Elektronické bicie nástroje
79,95
64,95
niekoľko kusov

Elektrospotrebiče: užitoční každodenní pomocníci a moderná zábavná technika

Ranná káva alebo chytľavá hudba z rádia: Elektrospotrebiče sú neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Vďaka mnohým malým elektronickým pomocníkom sú bežné činnosti omnoho jednoduchšie. Multimédiá zas ponúkajú zábavu a starajú sa o príjemné chvíle. Objavte v Tchibo kvalitný výber elektrických spotrebičov pre Váš domov – od zábavnej až po domácu elektroniku.

Ako malé spotrebiče obohacujú náš každodenný život

Praktické: Multifunkčné elektro

Multifunkčné elektrospotrebiče ponúkajú extra komfort. Len s jedným prístrojom totiž môžete vykonať hneď niekoľko činností. Mimoriadne flexibilnými pomocníkmi do domácnosti sú napríklad vysávače 2 v 1. Ako praktické ručné vysávače pohodlne vyčistia pracovné plochy alebo čalúnený nábytok. Ako podlahové vysávače zas odstránia veľkoplošné znečistenie na podlahových krytinách. Ale aj multifunkčná zábavná elektronika má svoje výhody. S rádiovým budíkom s funkciou Bluetooth sa napríklad ráno môžete nechať zobudiť obľúbenou hudbou zo svojho smartfónu.

Štýlový dizajn

Elektrospotrebiče, ktoré sú nielen funkčné, ale majú aj atraktívny dizajn, budete jednoducho používať radšej. Drobné elektro s príťažlivým dizajnom tak využijete hneď dvakrát – aj ako atraktívnu dekoráciu Vášho domova. Zatiaľ čo niektoré kuchynské spotrebiče, ako napríklad gril na raclette, sa používajú len pri výnimočných príležitostiach, majú iné v domácnosti pevné miesto a sú stále na očiach. Okrem malých domácich elektrospotrebičoch sa to týka aj zábavnej elektroniky ako reproduktorov alebo slúchadiel.

Dôležité kritériá pre výber elektrospotrebičov

Jednoduchá obsluha

Od elektrospotrebiča s atraktívnym dizajnom očakávate, že bude aj praktický. Je napríklad návod na obsluhu zrozumiteľný a sú vypínače dobre dostupné? Ručný mixér, ktorý sa pohodlne drží a ani pri dlhšom používaní Vás z neho nebolia ruky, budete používať radšej a častejšie. Ale aj dobre viditeľné zobrazenie stavu batérie digitálnej kamery znamená extra komfort. Informuje Vás totiž nepretržite o zvyšnom disponibilnom výkone prístroja.

Energetická účinnosť

Podľa triedy energetickej účinnosti sa môžete informovať, aká vysoká je spotreba energie daného elektrospotrebiča. Porovnanie sa oplatí aj pri malých elektrospotrebičoch. Obzvlášť ak máte v domácnosti viacero prístrojov, môžete za elektrický prúd ušetriť veľa peňazí. Triedy energetickej účinnosti siahali doposiaľ od triedy E až po triedu A+++. Mimoriadne efektívne a preto odporúčané výrobky spadajú vo všeobecnosti do tried A až A+++. Keďže rozdelenie tried sa v pravidelných intervaloch mení, je dobré sa pred kúpou presne informovať.

Náš záväzok pre Vaše elektrické spotrebiče

V Tchibo ponúkame kvalitné a funkčné elektrospotrebiče, pri ktorých kladieme mimoriadny dôraz na starostlivé spracovanie. Preto sa pri online nákupe Vašich elektrospotrebičov môžete spoľahnúť na kvalitu a bezpečnosť materiálu – pre užitočných pomocníkov na každý deň, ktorí si Vás získajú aj svojím atraktívnym dizajnom. Naše kvalitné, certifikované výrobky spoznáte podľa pečate akosti TCM (Tchibo Certified Merchandise).