Kuchynské spotrebiče – praktickí pomocníci pre všedný deň

Nájdete ich v každej domácnosti – kuchynské spotrebiče. Za týmto pojmom sa skrývajú praktickí pomocníci najrôznejších typov a veľkostí. Už pri raňajkách nedá väčšina ľudí dopustiť na varnú kanvicu na čaj, kávovar či hriankovač. A čo už je lepšie, než po obede jednoducho odpratať špinavé taniere do umývačky vo vstavanej kuchyni? Online v obchode Tchibo nájdete tie najrozmanitejšie kuchynské spotrebiče – pozrite si náš sortiment a prečítajte si dôležité tipy týkajúce sa kúpy.
  • Pomôcka na prípravu jogurtov a prírodných syrov
39,99
29,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 29,99 €
-25 %
Pomôcka na prípravu jogurtov a prírodných syrov
39,99
29,99
  • Elektrický zapaľovač
14,99
9,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,99 €
-33 %
Elektrický zapaľovač
14,99
9,99
  • Váha na kávu
Váha na kávu Vám pomôže optimálne zosúladiť pomer kávy a vody pri sparovaní
24,99
Náhľad
Váha na kávu
Váha na kávu Vám pomôže optimálne zosúladiť pomer kávy a vody pri sparovaní
24,99
Digitálny teplomer na pečenie
12,99
niekoľko kusov
  • Inteligentná pomôcka na podporu pitného režimu
12,99
7,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 7,00 €
-46 %
Inteligentná pomôcka na podporu pitného režimu
12,99
7,00
niekoľko kusov
Doska na krájanie s vyberateľnou kuchynskou váhou
34,99
  • Elektrický špirálový krájač
59,95
39,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 39,99 €
-33 %
Elektrický špirálový krájač
59,95
39,99
Šejker s pohonom na batérie
34,99
Multifunkčný hrniec
99,95
niekoľko kusov
Elektrický zapaľovač
17,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Stolová zváračka fólií
19,99
niekoľko kusov
  • Elektrická kanvica s labutím hrdlom
Ideálnu teplotu možno zvoliť individuálne alebo prostredníctvom šiestich prednastavení a udržiavať konštantnú počas celého procesu prípravy.
59,99
Náhľad
Elektrická kanvica s labutím hrdlom
Ideálnu teplotu možno zvoliť individuálne alebo prostredníctvom šiestich prednastavení a udržiavať konštantnú počas celého procesu prípravy.
59,99

Malé kuchynské pomôcky pre všetky prípady

Varenie a pečenie je viac ako len príprava stravy. Pre mnohých labužníkov sa pod tým skrýva celoživotná filozofia. So správnym kuchynským príslušenstvom sa z práce stáva zábava: s ručným mixérom alebo dokonca kuchynským robotom hravo vymiesite každé cesto a elektrické krájače, mixéry alebo otvárače konzerv uľahčujú veľa úkonov. To, aké kuchynské spotrebiče a kuchynské pomôcky sú vhodné do Vašej domácnosti, závisí hlavne od Vašich návykov pri varení a stravovaní: čo je pre niekoho nevyhnutnosťou, považujú iní za zbytočné.
Užitočné kuchynské spotrebiče: pracovná doska, na ktorej sú umiestnené varná kanvica, hriankovač, príbor v pohári, vývrtka, ale aj otvárač konzerv.

Základy kuchynského vybavenia

Aj keď sa nároky rôznia, existuje veľa kuchynských spotrebičov, ktorých by sa chcel len málokto vzdať. Varná kanvica je tak optimálnym spotrebičom na zohriatie vody v krátkom čase, či už na čaj, instantnú polievku alebo do termosky. Aj hriankovač a ručný mixér nájdete pravdepodobne v takmer každej domácnosti. Naproti tomu v prípade mikrovlnnej rúry sa názory rozchádzajú: mnohí nedajú dopustiť na tento praktický elektrospotrebič, s ktorým ide zahrievanie jedál jedna radosť, iní ho zase zo zásady odmietajú. Dizajn kuchynských spotrebičov je veľmi pestrý, takže v obchode Tchibo si môžete vybrať pomocníkov podľa štýlu Vášho zariadenia.
Kuchynské spotrebiče v akcii: žena stojí v kuchyni a v ruke drží svoj mixér, v ktorom je zelené smoothie – vedľa nej je miska ovocia a drevená doska na krájanie s nožom.

Doplnky pre náročných

Viac a rafinovanejšie to ide vždy. Práve pri kuchynských spotrebičoch sa fantázii medze nekladú. Kto pije rád espresso, ten sa s obyčajným kávovarom neuspokojí, ale staví na plnoautomatický kávovar, ideálne vrátane speňovača mlieka na prípravu pravého kapučína. Lahodný shake a smoothie plné vitamínov zhotovené pomocou tyčového mixéra dodávajú zdravotne uvedomelým ľuďom sebaistotu, profesionálny kuchár nedá dopustiť na elektrický brúsič nožov pre extra ostré čepele a deti jasajú pri pohľade na vafľovač. Pre každého gurmána sa tak nájdu dôležité doplnkové kuchynské spotrebiče, ktoré nemajú pre iných žiaden význam.

Veľké kuchynské spotrebiče, ktoré nemôžu chýbať

Bez veľkých kuchynských spotrebičov alebo spotrebičov do domácnosti, ako sa tiež nazývajú, by bol život o niečo náročnejší. Zamyslite sa na chvíľu, koľko práce za Vás každý deň urobia elektrospotrebiče, ako sú práčka, chladnička, sporák a umývačka riadu. Tieto domáce spotrebiče samozrejme nepredstavujú žiadne nové objavy, ale vývoj neustále napreduje. Moderné kuchynské spotrebiče sa tak oproti starším modelom vyznačujú predovšetkým lepšími výsledkami pri nižšej spotrebe energie a tichšou prevádzkou. To druhé je dôležité predovšetkým v kuchyniach spojených s obývačkou, pretože neslúžia iba na varenie.

Elektrospotrebiče vo vstavanej kuchyni – dokonalá integrácia

Vo vstavanej kuchyni so zosúladenou kombináciou drezu, horných a dolných skriniek je vymedzené aj miesto na zabudovanie kuchynských spotrebičov. Špeciálne vstavané spotrebiče do kuchyne sa vyznačujú tým, že sa dá napríklad krycia doska odstrániť a pod pracovnú dosku možno zabudovať spotrebič, alebo že dvierka spotrebičov je možné vybaviť prednými stranami hodiacimi sa ku kuchyni. Týmto spôsobom sa dajú do pracovnej dosky, resp. prednej strany kuchyne zabudovať prípadne aj sporáky a rúry. V obchode Tchibo nájdete kuchynské zostavy kompletne vybavené kuchynskými spotrebičmi, ktoré sa harmonicky začlenia do domácnosti.
Dokonale vstavané kuchynské spotrebiče: pred sivou stenou sa nachádza kuchynská linka so vstavaným sporákom a rúrou.

Tchibo Certified Merchandise: kvalita s dokladom a pečaťou

Certifikovaný tovar od Tchibo má na sebe pečať TCM. Táto sa udeľuje iba výrobkom, ktoré spĺňajú naše náročné požiadavky na kvalitu. Nerobíme žiadne kompromisy pri výbere materiálov, surovín a komponentov, ale ani pri výrobe a spracovaní. To platí pre naše vlastné oddelenia rovnako ako pre našich dodávateľov. Či je to kuchynský spotrebič alebo nejaký iný výrobok – keď to má pečať TCM, môžete sa spoľahnúť na stabilne vysokú kvalitu od Tchibo.
Kuchynské spotrebiče v dobrej kvalite: mladá matka sedí v tureckom sede na kuchynskej podlahe a objíma ju jej malý syn – v ruke drží kyticu žltých kvetov.