• Voskové ceruzky, 6 ks
7,99
7,00
€/ks 1,17
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 7,00 €
-12 %
Voskové ceruzky, 6 ks
7,99
7,00
€/ks 1,17
  • Drevená hra »4 v jednom rade«
12,99
8,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 8,99 €
-30 %
Drevená hra »4 v jednom rade«
12,99
8,99
niekoľko kusov
  • Dizajnový šach
44,99
39,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 39,00 €
-13 %
Dizajnový šach
44,99
39,00
niekoľko kusov
Voskové ceruzky, 5 ks
7,99
€/ks 1,60
  • Puzzle »Ozean«
12,99
9,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,99 €
-23 %
Puzzle »Ozean«
12,99
9,99
  • Hra na podporu trpezlivosti »Labyrint«
12,99
9,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,99 €
-23 %
Hra na podporu trpezlivosti »Labyrint«
12,99
9,99
  • Súprava hracích kariet »Skat«
7,99
5,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 5,00 €
-37 %
Súprava hracích kariet »Skat«
7,99
5,00
  • IQ puzzle kocka
14,99
11,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 11,99 €
-20 %
IQ puzzle kocka
14,99
11,99

Stolové hry, kartové hry a modelovacie sety pre deti

Pokiaľ ide o hry, každý v rodine má svojho favorita. Zatiaľ čo jeden preferuje stolové hry, druhý zas kartové hry, tretí má najradšej modelovanie, ďalší hádanky a posledný si rád zahrá šach. V sortimente Tchibo nájdete pre každého to pravé. Nezáleží na tom, či chcete daždivé nedeľné poobedie stráviť spoločenskou hrou na kuchynskom stole v kruhu najbližších, alebo zabaviť Vaše deti pri dlhej ceste vlakom, prípadne ich nechať v detskej izbe samé tvoriť s voskovými ceruzkami - v Tchibo nájdete vhodnú hračku pre každú príležitosť. Hry pre deti v sortimente Tchibo sú samozrejme vyrobené z materiálov šetrných k prírode a bez škodlivých látok. Testovanie prebieha cez externé akreditované inštitúcie, aby ste sa Vy a Vaše deti mohli bez obáv hrať s našimi produktami.

Stolové hry a kartové hry pre deti

Stolové a kartové hry sú výbornou alternatívou, pokiaľ už Vaše deti vyčerpali svoj denný limit pred obrazovkou. Vďaka hrám pre deti sa Vaše ratolesti spoločne zabavia a sú vhodnou aktivitou pre celú rodinu. Najlepšie je, že aj keď má každá hrá jasné pravidlá, každý spor vyriešite úplne jednoducho. V sortimente Tchibo nájdete okrem širokého výberu klasických stolových hier ako Backgammon alebo šach dokonca aj rôzne hracie karty.

Modelovacie sety a ďalšie

Pokiaľ sa z detí vytratí prvotné nadšenie zo spoločenskej hry už po niekoľkých kolách, vhodnou alternatívou pre spoločné aktivity je maľovanie a modelovanie. S modelovacou súpravou Vám nebude chýbať žiaden potrebný materiál a nájdete v nej priložený dokonca aj návod. Ďalšia výhoda, prečo s deťmi modelovať – ak si vyberiete jeden z našich sezónnych modelovacích setov, ako napríklad modelovací set na Veľkú Noc, výsledný produkt môžete využiť ako dekoráciu vo Vašej domácnosti. Vďaka tomu si aj o niekoľko rokov spomeniete na detské časy Vašich najmilších. Ďalším kúskom, ktorý vyčarí dôležité spomienky, sú náramky priateľstva, ktoré si môžu deti vytvoriť vďaka našim modelovacím súpravám.

Správny výber hier pre Vašu rodinu

Okrem osobných preferencií záleží správny výber hier aj od konkrétnej situácie. Pri väčšine klasických stolových hier sa nezaobídete bez hernej dosky a figúrok, zatiaľ čo štandardné karty využijete pre rôzne druhy kartových hier. Vďaka tomu sú kartové hry praktickejšie aj na cestách, keďže im v batohu vždy nájdete miesto a predídete strate malých súčastí, napríklad kociek. Kartové hry spríjemnia spoločné posedenie aj v prípade, že Vaše deti už spia alebo prídu na návštevu Vaši priatelia.

Klasické stolové hry v modernom prevedení

Stolové hry v sortimente Tchibo sú trvalo udržateľné a vkusne vyrobené z dreva. Produkty ako šachovnicová doska presvedčia moderným a minimalistickým dizajnom. Praktickou a inovatívnou je napríklad hra Backgammon, ktorá síce nie je z dreva, no má rolovateľnú hraciu dosku. Má zabudovanú praktickú priehradku na kocky a kamene, vďaka čomu je ideálna na cesty. Okrem toho nájdete v Tchibo spoločenské hru „Guľôčky“, „Piškvorky“ alebo „4 v jednom rade“. Najmenších poteší Domino set vo veselých farbách a zvieracích motívoch, ale aj veľa ďalšieho.

Kartové hry: Rôznorodé a ideálne na cesty

Štandardné hracie karty, známe aj ako žolíkové, ponúkajú mnoho hracích možností. Zahráte si s nimi hru Canasta, Poker alebo Black Jack. Pri kartových hrách existuje niekoľko typov a tie najznámejšie vynášacie sú sedma, faraón alebo uno. Princípom týchto hier je nemať v ruke žiadnu kartu. Pri vymieňacích kartách je cieľom hry dosiahnuť určitý súbor kariet. Ďalším typom sú porovnávacie karty, v ktorých sa hráči snažia získať čo najvyššiu hodnotu. V sortimente Tchibo nájdete obzvlášť veľké hracie karty, vďaka ktorým uľahčíte hru aj starším členom rodiny alebo deťom.