Dámske sandále s ukotveným palcom vzdušné módne hity letnej obuvi

Keď stúpa teplota na teplomere, nohy uviaznuté v ponožkách a topánkach sa rýchlo začnú potiť. Radšej im doprajte voľnosť v otvorených topánkach. Dámske sandále s ukotveným palcom sú obzvlášť dobrou voľbou: nohy chráni iba mäkká podrážka, zatiaľ čo vy môžete voľne dýchať zo všetkých strán. V Tchibo nájdete sandále s ukotveným palcom podľa svojej chuti, vyrobené z jemnej kože alebo pestrofarebných textílií.

Ľutujeme, nenašli sa žiadne výsledky pre Váš hľadaný výraz.
Možno nájdete niečo zaujímavé tu:

Čo sú vlastne sandále s ukotveným palcom?

Sandále s ukotveným palcom sú medzinárodne známejšie pod názvom Flip-Flop®, pretože pri chôdzi vydávajú podobný zvuk. Originálna verzia je vyrobená z jednoduchého plastu a je súčasťou každodenného oblečenia v mnohých krajinách v teplom podnebí. Prvé dámske sandále s ukotveným palcom sme používali ako šľapky, ktoré sa nosili hlavne pri bazéne a na pláži. Medzitým dobyli v mnohých kvalitných vyhotoveniach ulice miest.
Sandále s ukotveným palcom v rôznych vyhotoveniach patria medzi najobľúbenejšie letné topánky na voľný čas

Atraktívne dámske sandále s ukotveným palcom ako neformálna obuv

Moderné dámske sandále s ukotveným palcom už dávno nie sú len topánkami na kúpanie. Rovnaký zostal iba základ: jednoduchá hrubá podrážka a remienok, ktorý je pripevnený vpredu k stredu a po stranách podrážky. Nachádza sa medzi palcom na nohe a ostatnými prstami. Pestro navrhnuté široké remienky vyrobené z farebných textílií, často zdobené farebnými perlami, kamienkami alebo strapcami, ako aj verzie z jemnej kože menia jednoduché sandále s ukotveným palcom na atraktívne ležérne topánky.
Sandále s ukotveným palcom sa hodia aj k letným šatám.

Ako môžem sandále s ukotveným palcom čo najlepšie kombinovať?

Kvalitné, módne dámske sandále s ukotveným palcom sa hodia ku každému oblečeniu, ku ktorému by ste si obuli sandále alebo poltopánky: dlhé džínsy, farebné letné capri nohavice a ležérne šortky. Sandále s ukotveným palcom sú tiež kompatibilné so sukňami a šatami, ale ich vzhľad by sa mal zakladať na šľapkách s miernym podpätkom. Ten zdvihne a natiahne holé nohy a budete vyzerať vyššie.

Čo treba pri nákupe sandálov s ukotveným palcom brať do úvahy?

Párom dámskych sandálov s ukotveným palcom nič nepokazíte. Len sa uistite, že podrážka dobre sedí na nohe. Ak je príliš malá, bude sa vám päta nepríjemne tlačiť na okraj podrážky. Ak je príliš veľká, sandál s ukotveným palcom vám skĺzne z nohy. V prípade, že si ceníte pohodlie, vyberte si model s čo najhrubšou podrážkou. Utlmí vaše kroky na tvrdom asfalte.

Ako čistiť stopy na sandáloch s ukotveným palcom

Máte radi svoje úžasne pohodlné dámske sandále s ukotveným palcom a nosíte ich takmer každý deň? Potom sa ťažko dá vyhnúť tomu, aby ste časom na podrážke zanechali nepeknú stopu. Ide o zaschnuté škvrny od potu, ktoré môžete odstrániť trochou citrónovej šťavy alebo octu. Tip: Častejšie striedajte rôzne páry, a keď sedíte, nechajte sandále s ukotveným palcom občas visieť na palci.
V sede môžete nechať sandále s ukotveným palcom visieť na palcoch, aby ste minimalizovali stopy od chodidiel.

Dámske sandále s ukotveným palcom od spoločnosti Tchibo testované na kvalitu

Či už jednoduché verzie s gumovými podrážkami a textilnými remienkami, alebo vysokokvalitné sandále s ukotveným palcom s koženými remienkami a predtvarovanými podrážkami: pri kúpe nových dámskych sandálov s ukotveným palcom od spoločnosti Tchibo si môžete byť istí, že získavate kvalitný produkt. Zaručuje to pečať kvality TCM (Tchibo Certified Merchandise). Všetky topánky sú pred uvedením do predaja testované na škodlivé látky nezávislými inštitútmi.
V Tchibo nájdete módne dámske sandále s ukotveným palcom testované na kvalitu v najrôznejších vyhotoveniach.