Dámske šály – teplo pre krk v mnohých podobách

Dámske šály nie sú len hrejivými doplnkami, vylepšujú každý outfit, ktorý vďaka nim vyzerá ešte modernejšie. Tchibo ponúka vysokokvalitné modely z rôznych látok pre každý štýl. Objavte u nás kašmírové a bavlnené šály, ako aj teplé pletené šály a vzdušné letné šatky, v závislosti od aktuálneho ročného obdobia. Navštívte náš online obchod a prezrite si veľký výber farieb a vzorov!
-27 %
Dutý šál
10,99
7,99
-50 %
Tkaný šál
7,99
3,99
-45 %
Pletený šál
10,99
5,99
-20 %
Šál so strapcami
14,99
11,99
-23 %
Pletený šál, oranžovočervený
12,99
9,99
Kockovaný tkaný šál
14,99
-33 %
Pletený šál s lesklou priadzou
14,99
9,99
Tkaný šál
19,99
-25 %
Šál so strapcami
19,99
14,99
Šál so strapcami, koňakovo-krémový
14,99
-19 %
Šál so strapcami, červeno-ružový
14,99
12,00
-19 %
Pletený dutý šál
9,99
8,00
niekoľko kusov
Ľahký tkaný šál
10,99
niekoľko kusov

Nájdite správny tvar

Pred kúpou by ste si mali premyslieť, s ktorým outfitom a na akú príležitosť sa chystáte dámsky šál kombinovať. Ak máte radi nekomplikované šatky, ktoré si nemusíte sami zaväzovať, odporúčame zošitý šál, pretože takýto variant si vždy zachováva svoj tvar. Naopak, trojuholníkové šály v úprave XL je možné okolo krku zaviazať rôzne a pletené šály bodujú najmä svojou príjemnou a hrejivou kvalitou.
Ľahké letné šatky navyše ponúkajú ochranu pred slnečnými lúčmi.

Šály a šatky – dobrá voľba aj v lete

Šály a šatky sú doplnkom iba na chladné obdobie? Naopak, pretože letné šatky a nákrčníky sú trendy a šik aj na jar a dokonca aj počas horúcich dní! Vzdušné XL šatky sú k dispozícii vo farebných alebo decentných vyhotoveniach – vzorované alebo jednofarebné. Letné šatky pre ženy môžu slúžiť aj ako ochrana ramien pred slnkom. Tieto doplnky navyše, samozrejme, okamžite premenia jednoduché šaty na pútavé.
Farebné a príjemne teplé: skvelé dámske šály na zimu od spoločnosti Tchibo.

Teplé a farebné šály na zimu

V zime by šál mal byť nielen štýlovým doplnkom, ale mal by nositeľku chrániť pred chladom a vytvárať v oblasti krku teplo. Na to sa hodia najmä pohodlné pletené šály s profilovaným mäkkým povrchom, ktoré sa dajú ľahko kombinovať s farebne zladenými rukavicami a čiapkami. Okrem toho sú dobrou voľbou do chladných dní aj moderné zošité šály, známe tiež ako rúrkové šatky, pretože sa nosia obzvlášť tesne pri krku.

Pletený šál sa dá skombinovať aj takto trendy

Pletený šál poskytuje príjemné teplo a dá sa nosiť mnohými spôsobmi. Sivý pletený šál sa napríklad perfektne hodí ku kabátu v staroružovej alebo bielej farbe. Výrazný vzorovaný šál, naopak, dodáva farebný akcent tmavému, jednofarebnému outfitu. Využite hru farieb a inšpirujte sa: objavte u nás nádherné dámske šály online!

Správna starostlivosť o vysokokvalitný kašmírový šál

Kašmír je jedným z najlepších materiálov, a preto si príslušné doplnky vyžadujú osobitnú starostlivosť. Elegantné kašmírové šály by sa mali prať na pracom programe pre vlnu na maximálne 30 °C a s veľmi malým množstvom pracieho prostriedku. Nepoužívajte aviváž. Po vypraní môžete jemný kašmírový šál sušiť na vzduchu položený na uteráku. Vyvarujte sa sušenia na slnku alebo na radiátore! Šál často stačí len prevetrať.
Správna starostlivosť je pri kašmírových šáloch obzvlášť dôležitá.

Pečať TCM: vynikajúco spracovaný najlepší materiál

TCM – za týmito tromi písmenami sa skrýva prísľub kvality pre našich zákazníkov. Skratka znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Pečať TCM nájdete ako štítok na všetkých našich výrobkoch. Zaručuje vám, že materiály vyberáme rovnako precízne ako našich dodávateľov a že budeme dbať na starostlivé spracovanie a dodržiavanie prísnych pokynov počas celého výrobného procesu. Tieto vysoké štandardy kvality spĺňajú aj dámske šály od spoločnosti Tchibo.
Vysokokvalitné materiály a najvyššia kvalita spracovania – v Tchibo ich garantujeme pečaťou TCM.